Handbalstartpunt

Smeeing/BDC vindt Bulgaarse trainer voor herenselectie.

12 juni 2007 
Begin deze week bereikte het bestuur van hoofd klasser Smeeing/BDC overeenstemming met de Bulgaarse trainer/coach Dimitar Shivachev.
Dimitar Shivachev is in Januari van dit jaar naar Nederland gekomen en BDC zal zijn eerste club op Nederlandse bodem worden. De 35 jarige oefenmeester neemt een grote hoeveelheid internationale ervaring mee naar Soest aangezien hij in het verleden o.a. actief is geweest in Macedonië, Bulgarije en Duitsland. Shivachev heeft in zijn loopbaan onder andere clubs als NK Zagreb, SC Delfin en RK Strumica onder zijn hoede gehad.
BDC wil aan een team gaan bouwen dat op termijn de terugkeer op eerste divisie niveau moet gaan realiseren en is dan ook verheugd met de komst van Shivachev. Het betekent een compleet nieuwe insteek. Hij is iemand met een onafhankelijke blik op handballend Nederland en voor BDC is het sinds jaren een trainer zonder clubhistorie en misschien is dat juist hetgeen deze spelersgroep nodig heeft.
Shivachev heeft tal van nieuwe ideeën die de jonge groep, het complete a-jeugd team is toegevoegd aan de selectie omdat enkele oudgediende hebben aangegeven te gaan stoppen of op een lager niveau te gaan acteren, naar een hoger niveau moeten tillen. Elke speler uit deze selectie krijgt een nieuwe kans zich te bewijzen en het is aan hen deze te grijpen.
Dimitar Shivachev had dinsdagavond voor de eerste keer de leiding over de training en zal de hele maand juni de trainingen verder verzorgen zodat trainer en spelersgroep aan elkaar kunnen wennen. In Augustus start de daadwerkelijk voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Handbalstartpunt