Handbalstartpunt

Bob Meester eerste aanwinst Smeeing/BDC voor het seizoen 2005/2006

 

11 januari 2005
Bob Meester de topscorer van het in de Overgangsklasse uitkomende H.V.B.S. verkast na dit seizoen naar Smeeing/BDC. De 28-jarige linkshander heeft na een aantal proeftrainingen nu reeds besloten om volgend seizoen uit te komen voor de Soester eerste divisionist. De in het dagelijks leven als chemisch analist werkzame Meester speelt al vanaf zijn 6de levensjaar voor de ploeg uit Bunschoten/Spakenburg, hij wil met de overgang naar Smeeing/BDC gaan kijken waar zijn handbalgrenzen liggen.

Het technisch verantwoordelijke duo van den Deijssel/Diemers is uitermate content met de komst van de makkelijk scorende linkshander, die zowel op de rechteropbouw als de rechterhoek inzetbaar is. Het management van Smeeing/BDC is overigens druk doende om voor het komende seizoen nog meer spelers aan te trekken om de door blessures uitgedunde selectie aan te vullen.
Er zijn op dit moment gesprekken gaande met spelers die actief zijn op een niveau dat loopt van Eredivisie tot Overgangsklasse.

De doelstelling om dit seizoen in het linkerrijtje mee te doen is door de vele blessures niet te realiseren voor de Soester eerste divisie vereniging, handhaven is dan ook het parool voor de rest van het seizoen.
Handbalstartpunt