Handbalstartpunt

Unieke samenwerking tussen T.V.Limburg en de Limburgse Handbaldagen.

 

27 december 2005
De televisiekijkers in Nederland worden niet verwend als het gaat om uitzendingen van handbal. Doordat de LHD een contract met T.V. Limburg heeft afgesloten kunnen de kijkers van deze zender rondom het toernooi volop genieten van handbal. Als klap op de vuurpijl zal de finale op 30 december live worden uitgezonden.
De organisatie is erg tevreden over het samenwerkingscontract dat met TV. Limburg is afgesloten.Op deze wijze kan men de handbalsport onder de aandacht van een groot publiek brengen, iets wat een andere wijze niet zou zijn gelukt. Dit eerste jaar van samenwerking is er voor gekozen om op een eenvoudige maar doeltreffende manier in de vorm van journaals de kijker op de hoogte te stellen van wat er gaande is tijdens dit topevenement in de Sittardse en Geleense sporthallen. Zonder meer een sprong voorwaarts voor het toernooi. Televisie-uitzendingen geven, en zeker live uitzending, veel meer status aan het evenement.
Nog nooit was er zoveel handbal te zien geweest op televisie. Vanaf 24 december komt er in carrouselvorm een variaprogramma die de mensen laat kennismaken met de LHD en een aantal zaken rondom het toernooi. Daarnaast komt er vanaf 25 tot en met 28 december een commercial die de Handbaldagen onder aandacht van een groot publiek moet brengen.
Op de tweede en derde wedstrijddag zijn er allerlei reportages over de gespeelde wedstrijden, interview en achtergrondreportages onder de naam van: Limburgse Handbaldagen Journaal.
Het meest in het oog springende gedeelte van deze overeenkomst is de live uitzending van de finale. De finale zal worden omgeven met interviews met spelers, kenners en organisatoren en zal gepresenteerd worden door bekende Limburgse Handballers . De prijsuitreiking zal ook in zijn geheel te zien zijn. Overigens is de prijsuitreiking in een geheel nieuw jasje gestoken en is erg spectaculair. Werd voorheen de confetti via een emmertje, die daags ervoor door iemand met gevaar voor eigen leven in de nok van de hal had opgehangen, naar beneden gelaten nu zal alles volautomatisch worden gedaan. Op welke wijze? Laat u zich maar verrassen. De Limburg-cup, de beker waar het allemaal om gaat, zal worden uitgereikt door gouverneur dhr. Frissen. De organisatie is ook erg blij dat hij zijn medewerking heeft toegezegd.
Handbalstartpunt