Google

Arjan Stuiver naar Quintus.

15 juli 2009 - door Hans Schets

Arjan Stuiver gaat het komende seizoen voor van der Voort Quintus spelen. De Linkeropbouwer is afkomstig van het Duitse OHV Aurich dat zich vanwege financiële problemen heeft moeten terugtrekken uit de tweede Bundesliga. Uiteindelijk wil hij toch weer in het buitenland gaan spelen naar dit moment lukt dat even niet.
René Romeijn is zeer tevreden dat Stuiver uit het vele aanbiedingen die hij heeft gekregen voor Quintus heeft gekozen. "Dat zegt toch iets over zijn keus en dat hij hier heel graag wil handballen" aldus Romeijn. "Quintus is natuurlijk ook niet helemaal onbekend voor hem, hij komt in een vertouwde omgeving terug. Wij weten dat het een tussenkeus voor hem is, zijn hart ligt toch om in het buitenland te gaan handballen maar de komende een of twee jaar kan hij van grote waarde zijn voor ons. Met de nieuwkomers Dragan Jovanov, Kevin Okken, Roy Meijs en dan nu met Arjan Stuiver erbij hebben we een uitgebalanceerde ploeg. Daarbij sluiten komend seizoen ook Wesley Roeleveld, Geert Hinskens en Rolf Vijverberg alle drie weer bij de selectie aan na hun zware blessures waardoor ze afgelopen seizoen nauwelijks aan handballen zijn toegekomen".
Romeijn: "Afgelopen seizoen was het te wisselvallend maar desondanks hebben we het goed gedaan. We hebben de selectie nu duidelijk kunnen opwaarderen met meer schotkracht, snelheid, fysieke kracht en bewegelijkheid. Daarnaast hebben we als iedereen 100 procent fit blijft veel mogelijkheden om door te wisselen".
Arjan Stuiver is blij dat hij eindelijk rond is met een club en weet waar hij aan toe is al ziet hij het ook als een overgangsperiode. "Ik ben blij dat het Quintus is geworden en Ik denk dat we een heel leuk team hebben, met een brede selectie en een goede trainer, waarmee we misschien om de prijzen me kunnen spelen dit seizoen. Over twee en halve week beginnen we met de voorbereiding en ik heb er onwijs veel zin in om weer te beginnen".
Naast de komst van Arjan Stuiver meldt René Romeijn ook de komst van Marcel Luijs als de nieuwe keeperstrainer bij de mannen van Quintus. Luijs, zelf in het verleden keeper bij het Haagse Hellas, was afgelopen seizoen werkzaam bij Hellas als keeperstrainer. 

Handbalstartpunt