Google

WHC Hengevelde verlengd de samenwerking met Egon Floors.

28 november 2009

WHC heeft al vroeg in het jaar de samenwerking met Egon Floors verlengd, De Hengeveldse ploeg bivakkeert in de subtop van de Regioklasse. Vorig seizoen eindigde de promovendus in de Regioklasse op een verdienstelijke achtste plaats na een goede tweede competitiehelft. Momenteel staat de ploeg Hengevelde op de vijfde plaats en staat er een aantal belangrijke wedstrijden op de agenda. 
Spannende weken voor W.H.C.
Na het jammerlijke verlies tegen Stevo kunnen de dames uit Hengevelde gelijk weer aan de bak. Het venijn van de eerste competitiehelft zit hem duidelijk in de staart. In de laatste speelrondes komen beide koplopers op bezoek en zitten er ook twee derby's opgenomen in het programma.
Aanstaande zondag staat eerste de wedstrijd tegen Hacol'90 op het programma. Deze ploeg heeft de laatste wedstrijd verloren evenals WHC. De laatste keer dat beide ploegen tegenover elkaar stonden betrof het de bekerfinale die WHC verloor van een beter Hacol. Aanstaande zondag hebben de dames uit Hengevelde de kans om dit recht te zetten. Het is ook een belangrijke wedstrijd daar de twee teams in punten gelijk staan. Na deze wedstrijd kan men gelijk weer vol aan de bak, mede koploper Mannak/Hurry-up zal op sinterklaasavond Hengevelde aandoen. Vorig seizoen kon WHC het deze ploeg tot de laatste seconde lastig maken. Hurry-up kwam uiteindelijk net te kort voor het kampioenschap.
Na de wedstrijd tegen deze kampioenskandidaat gaan de dames op bezoek bij DSVD 2, deze ploeg kan goed handballen maar het zit hun even niet mee en staan zeker niet op de plek waar ze thuishoren. WHC zal de handen vol krijgen om de punten mee te nemen uit Deurningen.
Wanneer deze derby gespeeld is zal de andere koploper op bezoek komen in Hengevelde. E&O 2 dat ook nog geen punten verloren heeft en aan de lopende band scoort zal wat recht willen zetten in de Marke. Vorig seizoen verloren ze in de Marke door een 7 meter in de allerlaatste seconde. Het feit dat er in Hengevelde niet met hars gespeeld mag worden kan tot een voordeel leiden van de thuisploeg. Dat het een zware wedstrijd gaat worden zal duidelijk zijn. Als laatste wedstrijd in de eerste competitiehelft moeten de de ploeg van Egon Floors op bezoek bij T.V.O. Een ploeg die moeizaam is begonnen maar inmiddels haar draai heeft gevonden in de regioklasse en zeker nog een aantal plaatsen zal gaan klimmem op de ranglijst.
De dames van WHC gaan een leuke maar zwaar einde van de eerste helft tegemoet.

Handbalstartpunt