Google

Handbalstartpunt
Artikel uit: Almere Vandaag

Cees Baaij terug aan roer bij Havas

24 juni 2010 - door NIELS ROOT
De handbalsters van Havas hebben een opvolger voor trainster Saskia van den Brink gevonden: Cees Baaij. Geen onbekende voor de vereniging, want Baaij was van 1999 tot en met 2007 al actief bij de club.
Volgens de trainer en de club is het om die reden niet verwonderlijk dat beide partijen elkaar nu opnieuw gevonden hebben. ,,Ik ben natuurlijk bekend met de clubcultuur en was zelf ook wel toe aan een nieuwe uitdaging. Destijds kwam ik in een zelfde soort situatie binnen. Ook toen was het niet bepaald een gespreid bedje'', reageert Baaij op zijn terugkeer bij de handbalclub uit Almere.
Daarmee legt de trainer direct de vinger op de zere plek van Havas. Het team degradeerde vorig seizoen uit de hoofdklasse en heeft de laatste jaren veel aan kwaliteit en ervaring ingeleverd.
Toch ziet Baaij voldoende mogelijkheden om aan de nieuwe doelstellingen te voldoen: een goede basis vanuit de jeugd neerzetten en binnen drie jaar terugkeren in de hoofdklasse. ,,Afgelopen donderdag heb ik voor het eerst een training gegeven en hoewel ik de meiden nog echt goed moet leren kennen, was ik positief verrast. Vooral het talent uit de A1-jeugd is enorm groot. In combinatie met een aantal ervaren speelsters, kan dat iets heel moois opleveren'', aldus de trainer.
Een ander voordeel is dat Baaij met zijn oude club HVBS uitkwam in dezelfde klasse waarin Havas nu komt te spelen. ,,Ik ken de tegenstanders waar we tegen komen te spelen dan ook van haver tot gort. Dat is heel belangrijk. Maar we gaan eerst aan onszelf bouwen. Daar hebben we dus drie jaar de tijd voor. Als promotie eerder kan prima, maar het is beslist geen moeten.''

Almere Vandaag