Google  
 Artikel uit: Emmen.nu
 Datum: 03.09.2010  

Hurry-up wil in kampioenspoule

Auteur: 
ZWARTEMEER - De kampioenspoule is het doel van Hurry-Up. Nieuwbakken stuurman Joop Fiege heeft daarvoor dit seizoen de verantwoording. De voorbereiding is voorspoedig verlopen. "Het is de vraag of Martijn Louissen, die onlangs door zijn enkel is gegaan en Rik Philips de eerste competitiewedstrijd op 4 september halen", zegt Fiege.
Met een handvol nieuwe spelers en meer trainingsuren wil de club dit seizoen doorstoten naar de eerste zes."Van plaats acht naar zes lijkt niets, maar is een enorme stap.

Vooral bij de heren, waar de top breder is dan bij de dames", aldus de coach overgekomen van de dames van E&O.
De 47-jarige Fiege gaat tien uur per week met de heren aan de slag, waarvan drie uur in het krachthonk. Dat is drie uur trainingsarbeid meer dan voorheen. "Ook wekelijks het krachthonk is nieuw", vertelt Fiege. "Maar als je wat wil, moet je hard werken. En de jongens pakken het goed op. Ze zijn enthousiast en er wordt hard getraind."
Hurry-up toonde zich bedrijvig op de transfermarkt en heeft een aantal jonge spelers weten te strikken. Jeugdinternationals Marijn Sinkeldam (18 jaar van V&L uit Geleen) en Nick Masmeijer (20 jaar van Hellas) versterken samen met Jort Neuteboom van het Doetinchemse De Gazellen de gelederen. "Zij hebben het goed opgepakt in de voorbereiding", meldt de coach. De ervaren Arnold Posthuma van E&O en de gestopte goalie Guido Rink trekken ook het oranje aan. Maar ook de ontwikkelingen in de jeugd ontgaat Fiege niet. "Daar lopen een aantal talenten rond zoals Tom Grouwe, Eddie Berens en Ben Broekman."
Ook keren enkele langdurig geblesseerde spelers als Germ Germs, Rik Philips en Arjan Berens terug. Germs heeft halverwege de voorbereiding aangepikt. Of Philips speelklaar is, is bij het ter perse gaan van deze krant nog onbekend.
Aankomend seizoen introduceert Hurry-up een sms-dienst. Wie zich aanmeldt, ontvangt de tussenstand en de eindstand van de wedstrijd. Deze dienst wordt aangeboden voor de wedstrijden van heren 1 en dames 1. Aanmelden is eenvoudig. Voor dames 1 standen sms je: "info dames" naar 3010 en voor heren 1 standen sms je: "info heren" naar 3010. Je kunt je vanaf nu aanmelden voor de sms-dienst maar het eerste sms wordt verstuurd tijdens de eerste wedstrijd van het seizoen.

 Emmen Nu

  Terug naar artikelen overzicht terug naar nieuws overzicht