'Denemarken verrassende winnaar 
van de Mobelringen cup'

 
10 november 2002
Denemarken werd zondag toch nog onverwacht de winnaar van de Mobelringencup in Noorwegen. In de laatste wedstrijd van het toernooi wisten de Denen met 24-27 van de Noorse dames te winnen. Bij de rust stond het al 11-16 voor Denemarken. Door het onderlinge resultaat werden de Denen dus winnaar. Een teleurstellend resultaat voor de Noren die de overige wedstrijden op het toernooi allemaal met ruime cijfers wisten te winnen.  
Kiærskou, Lotte 4, Larsen, Mette Vestergaard 4 en Touray, Josephine 4 waren de beste schutters bij de Denen Voor Noorwegen was Rosenberg, Lina Olsson  met 6 treffers de beste gevolgd door Johansen, Anette Hovind met 4 treffers.

Eerder op de dag had Frankrijk met 24-28 van Zweden gewonnen waardoor de Fransen als derde eindigen de Zweden als vierde en Nederland werd tenslotte vijfde. 

De topscoorder van het toernooi werd Olga Assink. net als bij de Lucardi Cup was zij de meest scorende speelster. 

6 7 8 9 10
Speelster Team Goals
1 Olga Assink Nederland 33
2 Katja Nyberg Noorwegen 19
3 Lina Olsson Rosenberg Noorwegen 19
4 Åsa Eriksson Zweden 19
5 Else-Marthe S. Lybekk Noorwegen 17
Melinda Szabo Frankrijk 16
Christine Van Parys Frankrijk 15
Ana Razdorov Nederland 14
Josephine Touray Denemarken 13
Anette Hovind Johansen Noorwegen 12


Hans Schets