Nederland loot Tsjechië voor WK Play-off

 
16 december 2002
Om zich te kwalificeren voor het komende WK 2003 in Kroatië zal het Nederlands dames team zich moeten kwalificeren ten koste van Tsjechië.
Zondagmorgen 15 december heeft in Aahrus, Denemarken, de loting plaats gevonden  voor de WK Play-off wedstrijden.

Tsjechië werd afgelopen zaterdag achtste op het EK door met 19-17 van Roemenië te verliezen. Bert Bouwer was niet geheel ongelukkig met deze loting. Tsjechië is een tegenstander dat perspectief biedt. Tijdens de onlangs gehouden Lucardicup werd Tsjechië nog verslagen door Nederland met 30-24.
Wanneer Nederland zich kwalificeert voor het WK kan men zich eventueel plaatsten voor de Olympische Spelen in Athene. Nederland dient dan minimaal bij de eerste vijf te eindigen.

De wedstrijden worden gespeeld op 24-25 mei 2003 en 31 mei - 1 juni. Nederland speelt eerst thuis, waarna een week later de uitwedstrijd wordt gespeeld.