Oefencampagne Nederlandse Dames

 
 2 mei 2003
Op zaterdag 24 mei speelt het Nederlands dames team in de Sporthallen Zuid te Amsterdam de eerste van de twee kwalificatie wedstrijden tegen Tsjechië. Een week later op 1 juni volgt de return wedstrijd in Tsjechië.

Ter voorbereiding op deze twee belangrijke kwalificatie wedstrijden start men op dinsdag 6 mei met een trainingsstage in Zeist. Tijdens deze stage, die tot 11 mei zal duren, spelen de dames twee oefenwedstrijden tegen het Nederlands Heren Youth team, dat dan in voorbereiding is voor hun EK kwalificatie wedstrijden in juni in Portugal. De oefenwedstrijden staan gepland op zaterdag 10 mei om 19.00 uur en Zondag 11 mei om 11.00 uur in sporthal Galecop te Nieuwegein.

Op donderdag 15 mei vertrekken de dames dan naar Oostenrijk alwaar de trainingen dan worden voorgezet. Tijdens deze drie daagse stage speelt men twee oefen wedstrijden. Op zaterdag 17 mei en zondag 18 mei.

Voor het Nederlands dames team zijn de twee kwalificatie wedstrijden cruciale wedstrijden. Allen bij winst op Tsjechië plaats men zich voor het WK van 2003 in Kroatië. Via een plaats bij de eerst vijf tijdens het WK kan men zich dan plaatsen voor de Olympische Spelen van Athene in 2004. Het uiteindelijke einddoel van de meiden met een missie.

Klik hier voor de selectie