Definitieve Oranjeselectie Heren U19 voor toernooi in Merzig
Na afloop van de tweedaagse trainingsstage heeft bondscoach Edwin Kippers vrijdag zijn zestien koppige Oranjeselectie U19 voor het jaarlijkse achtlanden toernooi in het Duitse Merzig bekend gemaakt
Oranje vertrekt op dinsdag 27 december in de vroege ochtend naar Duitsland en speelt 's avonds de eerste wedstrijd. Tijdens het toernooi dat van 27 tot en met 29 december zal plaats vinden speelt Nederland U19 in de groepsfase tegen de leeftijd genoten van Noorwegen, Duitsland en Zwitserland . Op de 29e wordt het programma bepaalt aan de hand van de eindstand in beide poules.
Spelers
- Dani Baijens --- Kras/Volendam
- Peter Kwant --- Sittardia
- Tim Claessen --- OCI-LIONS
- Luca van Straaten --- OCI-LIONS
- Bram Versteegden --- OCI-LIONS
- Rick Wielage --- Oosting E & O
- Koen van Dijk --- FIQAS Aalsmeer
- Lex Baas --- Oosting E & O
- Arjan Versteijnen --- Red Rag /Tachos
- Joep Voermans --- Sasja (BEL)
- Niels Versteijnen --- Red Rag/Tachos
- Sander Visser --- Oosting E & O
- Sybren Stijweg --- Targos/Bevo HC
- Sverre Janssen --- Red Rag/Tachos
- Maarten Pronk --- Alphadeur/Houten
- Lars Kooij --- FIQAS Aalsmeer
Technische staf
- Edwin Kippers, Bondscoach
- Ricardo Clarijs , Assistent Trainer
- Menno van den Grift, Fysiotherapeut
- Ben Gabriel, Teammanager
Volledige wedstrijd programma
Dinsdag 27 december
16.00 HV Saar - Denemarken
17.10 IJsland - Polen
18.20 Noorwegen - Nederland
19.30 Duitsland – Zwitserland
Woensdag 28 december
10.30 HV Saar - IJsland
11.40 Denemarken - Polen
12.50 Zwitserland - Noorwegen
14.00 Nederland – Duitsland
15.10 Polen - HV Saar
16.20 Denemarken - IJsland
17.30 Duitsland - Noorwegen
18.40 Nederland - Zwitserland
Donderdag 29 december
Kleine halve fianle
09:30 3e GroepA – 4e GroepB
11:00 4e GroepA – 3e GroepB
Grote halve finale
12:30 1e GroepA – 2e GroepB
14:00 2e GroepA – 1e GroepB
Wedstrijd om plaats 7-8
15:30 Verliezer kl. Halve finale I - Verliezer kl. Halve finale II
Wedstrijd om plaats 5-6
17:00 Winnaar kl. Halve finale I - Winnaar kl. Halve finale II
Wedstrijd om plaats 3-4
18:30 Verliezer Halve finale I - Verliezer Halve finale II
Finale
20:00 Winnaar Halve finale I - Winnaar Halve finale II
Winnaar Sparkassen Cup 2015: Duitsland