Voorlopige Dames U17 selectie voor Raalter handbal week
Bondscoach Edwin Janssen van de Nederlandse handbalsters U17 gaat van 23 tot en met 29 juli 2017 deelnemen aan het EYOF in het Hongaarse Györ waarna hij bijna aansluitend van 10 tot en met 20 augustus gaat deelnemen aan het finale toernooi van het Women's European Championship U17 in het Slovaakse Michalovce.
Ter voorbereiding naar deze twee topevenementen staat van 27 tot met 30 december een trainingsstage met een viertal oefenwedstrijden in Raalte gepland tijdens de Raalter Handbal Week tegen Randers, België U19, tweemaal tegen Polen U17. Voor deze stage heeft Janssen met zijn assistent Nikki Schreurs een 23 koppige selectie samengesteld waarvan er uiteindelijk 16 geselecteerd gaan worden voor de trainingsstage in Raalte.
Voorlopige selectie
- Zola Amsen --- Succes Schoonmaak/VOC
- Britt van der Baan --- Succes Schoonmaak/VOC
- Beau de Boer --- Succes Schoonmaak/VOC
- Sarah Dekker --- Westfriesland/SEW
- Eva van DiepenSu --- cces Schoonmaak/VOC
- Sharon Grummel --- E&O
- Jessica Hilbrands --- E&O
- Marloes Hoitzing --- E&O
- Danique de Jong --- E&O
- Sanne Klein --- WPK/Westlandia
- Lisanne Kruijswijk --- Virto/Quintus
- Nyala Krullaars --- Gemini
- Zion Krullaars --- Gemini
- Linda Leijten --- United Breda
- Lieke van der Linden --- Succes Schoonmaak/VOC
- Iris Nederpelt --- Virto/Quintus
- Liza Rovers --- M.H.V. '81
- Zoe Sprengers --- Succes Schoonmaak/VOC
- Isa Ternede --- Succes Schoonmaak/VOC
- Danique Trooster --- Borhave
- Linde Verharen --- PSV Handbal
- Puck Verlinden --- Targos/Bevo Hc
- Nikita van der Vliet --- Succes Schoonmaak/VOC
Technischestaf
- Edwin Janssen Bondscoach
- Nikki Schreurs Assistent trainer
- Marleen Dreissen Teammanager
- Nog onbekend Fysiotherapeut
Het volledige programma tijdens de Raalter Handbal week
Dinsdag 27 december
19.15 uur Oranje U17 – Randers Tijenraan Raalte
20.45 uur Oranje U19 – Slowakije U19 Tijenraan Raalte
Woensdag 28 december
18.45 uur Randers – CHTC Tijenraan Raalte
20.30 uur Slowakije U19 – Kwiek Tijenraan Raalte
18.30 uur Oranje U17 – Polen U17 IISPA Almelo
20.00 uur Oranje U19 – Polen U19 IISPA Almelo
Donderdag 29 december
18.30 uur Slowakije U19 – Polen U19 Tijenraan Raalte
20.15 uur Oranje U19 - België Tijenraan Raalte
17.30 uur Twents team – Randers 2 IISPA Almelo
19.00 uur Randers – Polen U17 IISPA Almelo
20.30 uur Oranje U17 – België U19 IISPA Almelo
Vrijdag 30 december
12.00 uur Randers – België U19 Tijenraan Raalte
13.30 uur Slowakije - België Tijenraan Raalte
15.00 uur Oranje U17 – Polen U17 Tijenraan Raalte
16.30 uur Oranje U19 – Polen U17 Tijenraan Raalte