HDBLshirts.comHandbalshop
Trainerscarrousel 2017-2018

Trainerscarrousel 2017-2018

Onderstaand het bijna voltallige 112-koppige trainersgilde voor het handbalseuizoen 2017-2018 van Bene-League tot tweede divisie. Een aantal clubs heeft nog geen neuwe trainer of zijn nog in gesprelk met een nieuwe kandidaat.

 BENE-League

 2016-2017

 2017-2018

 Limburg LIONS

 Mark Schmetz 

 Mark Schmetz

 Bevo Hc

 Harold Nusser 

 Jo Smeets (B) (nieuw)

 Volendam

 Piotr Konitz 

 Peter Portengen (nieuw)

 Aalsmeer

 René Romijn/Wil Plugge

 Bert Bouwer (nieuw)

 Hurry Up

 Martin Vlijm 

 Martin Vlijm

 Quintus

 René Zwinkels

 Alex Curescu / Jos klepke (nieuw)

 Initia Hasselt

 Vladimir Tomanovic

 Korneel Douven (nieuw)

 Achilles Bocholt

 Bart Lenders

 Bart Lenders

 Tongeren

 Maurice Canton 

 Maurice Canton

 KV Sasja

 Alex Jacobs

 Alex Jacobs

 HCVisé HB

 Perdag Dosen

 Perdag Dosen

 Sporting NeLo

 Querimi / Gabrie Rietbroek

 Pascal Grossi (nieuw)

 

 

 

 Eredivisie Heren

 

 

 E&O

 Edwin Kippers

 Joop Fiege (nieuw)

 Tachos

 Frank v. Ommen

 Paul Coenders (nieuw)

 Houten

 Hans van Dijk

 Rick Louw / Remco Thiers (nieuw)  

 Limburg LIONS 2

 Bart Hofmeijer

 Bart Hofmeijer

 Handbal Venlo

 Robin Gielen

 Eric Eussen (nieuw)

 DFS Arnhem

 Arthur Langedijk

 Ovsaldo Gomes (nieuw)

 Hellas

 Giovanni Voskuil 

 Hans van Dijk (nieuw)

 Aalsmeer 2

 Wil Plugge

 Herman Schaap

 Handbal Rotterdam

 Danny Baijens 

 Danny Baijens

 Bevo Hc 2

 Rob van Bokhoven

 

 Aristos

 Ken van Hasselt 

 Maarten Roestenberg (nieuw)

 BFC

 Nick Onink 

 Nick Onink

 

 

 

 Eredivisie Dames

 

 

 VOC 

 Bert Bouwer

 Ricardo Clarijs (nieuw)

 Dalfsen

 Peter Portegen

 Monique Tijsterman (nieuw)

 Quintus

 Alex Curescu

 René Romijn (nieuw)

 Vlug en Lening

 Maurice Janssen

 Richard Curfs (nieuw)

 HandbaL Venlo

 Richard Curfs

 Robin Gielen (nieuw)

 SEW

 Ronald v/d Kamp 

 Ronald v/d Kamp

 E&O

 Mike van Rooden

 Frank v/d Zande/Vincent Mooi

 VZV

 Betty Plasmeyer

 Betty Plasmeyer

 Borhave

 Rik Philips 

 Rik Philips

 Foreholte

 Ricardo Clarijs

 Ken van Hasselt (nieuw)

 

 

 

 Eerste divisie Heren

 

 

 Aalsmeer 3

 Jeffrey Groenwoud

 Jeffrey Groenwoud

 Snelwiek 

 Remco Peters

 Remco Peters

 DIOS

 Arjan Koster

 Arjan Koster

 Hercules

 Maarten Roestenburg

 Lyacine Kaci (nieuw)

 Atomium ‘61

 Leopold Foussom

 Leopold Foussom

 Olympia ‘89

 Paul Coenders

 Frans van Erp (nieuw)

 Nieuwegein

 Rik Louw

 Marco Linstee

 WHC

 Zigmond Makay 

 

 Quintus 2

 Carl van Esch 

 Jack van Lier/Marco de Bakker

 US Amsterdam

 Sicco Timmerman

 Joost Schutte  (nieuw)

 Volendam 2

 Ron Tol /Nico Admiraal

 Claus Veerman (nieuw)

 Sittardia

 Eric Eussen

 Harold Nusser

 Havas

 Marcel Post-Theo vd Berg

 Theo van den Berg

 EHC

 Lyacine Kaci 

 René van Mulken (nieuw)

 

 

 

 Eerste divisie Dames

 

 

 DSS

 Johan van Huisstede

 Serge ter Horst (nieuw)

 Kwiek

 Henk Woustra/Monique  Swartjes

 Henk Woustra en Monique Swartjes

 Quintus  2

 Nicole Grandazzi

 Wil Plugge (nieuw)

 Bentelo

 Miro Starre  (nieuw)

 Tom Geertshuis (nieuw)

 Voorwaarts

 Helma Meijerman

 Helma Meijerman

 PSV

 Fred Michielsen 

 Fred Michielsen

 Bevo Hc

 Osvaldo  Gomes

 Maurice Janssen (nieuw)

 Fortissimo

 Willem-Jan Ruder 

 Willem-Jan Ruder

 DSVD

 H. Keppels /R. Fiege

 Olga ten Hoeve/Jildou Dijkstra (nieuw)

 Gemini

 Nannie/Tommes Krullaars

 Maurice van Zielst (nieuw)

 Westsite

 Edwin Ammerlaan

 Saskia van den Brink

 ZAP

 George Dekeling 

 Arthur Langedijk (nieuw)

 Hercules

 Wesley Hage

 Fred Langerak

 FIQAS Aalsmeer

 Thomas Obbens

 Marja Willing (nieuw)

 

 

 

 2e divisie A Heren

 

 

 Hellas 2

 Mark Barendse

 Dave Sterk (nieuw)

 Cometas

 Marcel de Vries  

 

 Houten 2

 Dave Sterk

 Johan van der Voorn (nieuw)

 Unitas

 Henk Smeegen

 Henk Smeegen

 CSV

 Kees Boomhouwer

 

 HV Eemland

 Michel van der Horts

 Bessel Grift  / John van Gulik (nieuw)

 Artemis ‘15

 Paul Schuurkens

 Paul Schuurkens

 Hercules 2

 

 Raymond Meijer (nieuw)

 E&O 2

 Freek Gielen

 Freek Gielen

 Donar

 Samir Saba

 Martin Aal (nieuw)

 Aristos 2

 Marcel Essing

 

 Ha-stu 

 Alex Plum

 Alex Plum

 

 

 

 2e divisie B Heren

 

 

 Hellas 3

 Hans Bal

 Hans Bal

 Witte Ster/Tachos

 Roy Meijs

 Roy Meijs

 HVV’70

 Dick Gijsman

 Dick Gijsman

 Quintus 3

 

 

 Oliveo

 Edwin Hofland

 Edwin Hofland

 Rapidias

 Saji Mohammed / Roy Stokbroek

 Saij Mohammed/ Roy Stokbroek

 Swift Helomd

 Kees van Hoof

 Kees van Hoof

 GHV

 Lautenslager

 Karin van Erp

 Habo 95

 Damir Josipovic

 Damir Josipovic

 Heerle

 Jan Weerden

 Jan Weerden

 DWS

 Diana Zandwijk

 

 Gemini 2

 Peter de Koster

 Heiko van Hinte (nieuw)

 

 

 

 2e divisie A Dames

 

 

 Kras Volendam

 Ruud van den Broeck

 Ruud van den Broeck

 VenS

 Meno Bentum

 Humphrey Terpstra (nieuw)

 Vido

 Rolf Schulte

 Rolf Schulte

 Olympia Hengelo

 Esther Poort

 Arjan Hospers (nieuw)

 SEW 2

 Johan van der Zwaan

 Mirjam Stuifbergen / Saskia Roukema (nieuw)

 De Tukkers

 Arjan Averink/Olga Assink

 Arjan Averink/Olga Assink

 Wijhe

 Egon Floors  

 Egon Floors

 DFS Arnhem

 Bjorn Willunat

 

 VVW

 Dragan Petrov

 

 Kwiek 2

 Olga ten Hoeve/Jildou Dijkstra

 Maurice Feringa (nieuw)

 DOS

 Gerieke Mulder  

 Gerieke Mulder

 DSO

 Jolanda Huisman

 Jacco Noordhoek (nieuw)

 

 

 

 2e divisie B Dames

 

 

 Ventura

 Valdi Koldiz

 Rafaël Loch (nieuw)

 Westlandia

 Marc Klein

 Marc Klein

 Verburch

 Xaveer Obbens (nieuw)

 Robert Kruijne (nieuw)

 Dongen

 Martijn Verhagen

 Martijn Verhagen

 Oliveo

 André de Waal

 André de Waal

 MIC

 Marcel Idink

 Marcel Idink

 Velo

 Bart de Koning

 Bart de Koning

 United Breda

 Mohsen Daghir

 Dion Sillen (nieuw)

 Hellas 

 Nico Stet 

 Justin Pronk (nieuw)

 VOC 2

 Jeroen de Groot

 Bodizar Zorko (nieuw)

 Nieuwegein

 Alex de Korte  

 Alex de Korte

 Benefit BFC

 Anita Ruigrok

 Fred Kerbusch/Karin Logister (nieuw)