Heren Bondscoach Richardsson maakt zijn selectie bekend voor Letland
Bondscoach Erlingur Richardsson heeft onderstaande 18 spelers uitgenodigd voor deelname aan het 4-landentoernooi in Letland dat in de periode van 27-29 december 2017 gespeeld gaat worden. Daar speelt Nederland tegen het gastland Letland, Egypte en Estland.
Het vierlanden-toernooi dient als voorbereiding op de dubbele confrontatie in het kader van het WK- kwalificatietoernooi tegen Turkije, begin januari, de uit-wedstrijd tegen Griekenland en de thuiswedstrijd tegen België in de tweede week van januari. Nederland gaat na de eerst twee WK-kwalificatiewedstrijden als enige aan de leiding met vier punten.
Selectie
- Jasper Adams --- TV Emsdetten (GER)
- Joris Baart --- Chartres Metropole Handball 28 (FRA)
- Jordy Baijens --- KRAS/Volendam (NED)
- Dani Baijens --- SG Flensburg-HanGERwitt (GER)
- Mark van den Beucken --- TBV Lemgo (GER)
- Tommie Falke --- JMS/Hurry Up (NED)
- Ephrahim Jerry --- Sporting Nelo (BEL)
- Evert Kooijman --- Achilles Bocholt (BEL)
- Toon Leenders --- HSG Nordhorn-Lingen (GER)
- Patrick Miedema --- HSG Nordhorn-Lingen (GER)
- Bart Ravensbergen --- Selestat Alance Handball (FRA)
- Bobby Schagen --- TVB 1898 Stuttgart (GER)
- Iso Sluijters --- Gornik Zarze (POL)
- Alec Smit --- HSG Nordhorn-Lingen (GER)
- Jorn Smits --- RanGERrs HH (DEN)
- Kay Smits --- Wilhemshaven (GER)
- Luc Steins --- Tremblay en France (FRA)
- Ivo Steins --- OCI-LIONS (NED)
Technische staf
- Bondscoach Erlingur Richardsson
- Ass. Bondscoach Edwin Kippers
- Fysiotherapeut Robert Baardse
- Teammanager Erik Zwakman
- Delegatie-hoofd Harrie Weerman
Reserve spelers
- Pim Augustinus --- Herpertz/Bevo HC (NED)
- Samir Benghanem --- FIQAS/Aalsmeer (NED)
- Jeffrey Boomhouwer --- MT Melsungen (GER)
- Gerrie Eijlers --- KRAS/Volendam (NED)
- Robin Jansen --- Herpertz/Bevo HC (NED)
- Tim Remer --- Tus N Lubbecke (GER)
- Leon van Schie --- KRAS/Volendam (NED)
- Ivar Stavast --- OCI-LIONS (NED)
- Rutger ten Velde --- Wilhelmshavener (GER )
- Sander Visser --- Oosting E&O (NED)
Programma
27 december 20:00 uur Letland – Nederland
28 december 18:00 uur Nederland – Egypte
29 december 10:00 uur Nederland – Estland