Mizuno 2017Handbalshop
Oranje U18 voor Championship naar Oostenrijk

Oranje U18 voor Championship naar Oostenrijk

01 augustus 2018, 15:40 uur

Door Redactie –Van 9 tot 19 augustus vindt het EK voor de jongensploegen U18 plaats in Varazdin en Koprivnica (Kroatië), met 16 ploegen. Een dag later klinkt het beginsignaal voor het Championship U18 in Tblisi (Georgië) met 11 ploegen en in Tulln (Oostenrijk) met 12 teams. In die laatste stad komt ook de Nederlandse U18-ploeg in actie.

De beide groepswinnaars in het Championship promoveren naar het EHF EURO M20 en EHF Euro M18 in 2020.

Alle 133 wedstrijden – 56 U18 EHF EURO, 42 in Oostenrijk en 35 in Georgië - van deze drie toernooien zijn te volgen via www.ehftv.com

Meer informatie via:

www.ehftv.com/int/livestream-schedule

U18 EHF EURO: https://m18euro2018.com/

Official website U180 EHF Championship in Georgia: http://www.2018tbilisi.com/

Official website U18 EHF Championship in Austria: https://www.championship2018.at/de

Indeling en programma Oostenrijk:

Groep A: Tsjechië, Turkije, Montenegro, Oekraïne, Groot-Brittannië, Ierland.

Groep B: Slowakije, Oostenrijk, Nederland, Letland, Kosovo, Bulgarije.

10.8 20:30 uur: Nederland – Kosovo

11.8 14.30 uur: Bulgarije – Nederland

13.8 18.30 uur: Oostenrijk – Nederland

14.8 16.30 uur: Nederland – Slowakije

16.8 12.30 uur: Nederland – Letland

 

18.8 en 19.8: Om plaats 9 t/m 12

18.8 en 19.8: om plaats 5 t/m 8

18.8 halve finales

19.9: plaats ¾ en finale

 

SELECTIE ORANJE U18:

Naam                          Club                              

Yakko Bannink             OCI Lions        

Jordan Beukman         DWS       

Noah Bosman             KRAS/Volendam

Jochem Brouwer        Red-Rag Tachos         

Ques Canninga           Snelwiek Rotterdam  

Koen van Dijk              FIQAS/Aalsmeer        

Jordi van Erp               Olympia '89   

Boy van Eijk                 Snelwiek Rotterdam  

Michiel de Folter        Red-Rag Tachos         

Luka Furth                   W.H.C. (Den Haag)    

Rob Goudriaan           AJ Sports /Hellas       

Jelle   Hamerslag        D.W.S.                        

Don Hartog                 FIQAS/Aalsmeer        

Nils Idema                   AHV Achilles  

Odrin Jerry                  Sittardia         

Martijn   Klijkers         Sittardia         

Lars Kooy                    FIQAS/Aalsmeer        

Martijn Poot                AJ Sports /Hellas       

Harm Meijer               Unitas

Wouter Pronk             Stip Payrol Houten    

Kevin Pronk                AJ Sports /Hellas       

Jasper Ritzen             Sittardia         

Tim Roefs                    Sittardia         

Sjuul Rutten                Handbal Venlo           

Calvin v.d. Scheer       Oosting E en O           

Cas Smedts                 Herpetz BEVO            

Pieter van de Velden  Red-Rag Tachos         

Arjan Versteijnen        Red Rag Tachos         

Niels   Versteijnen      Red Rag Tachos         

Dennis Vesters            Snelwiek Rotterdam  

Noah van Wieringen   Kras Volendam          

Tom Zwarthoed          Kras Volendam          

 

BEGELEIDING:

Edwin Kippers                       Bondscoach                 

Freek Gielen                          Assistent Trainer                     

Jean Last                               Keepers Trainer                       

Maarten Groeneveld            Fysio Therapeut                      

Ben Gabriel                          Team Manager                      

Laatste update: 02 augustus 2018, 10:23 uur
Personeelsadvertentie Handbalstartpunt
Handbal-direct