Oranje U18 voor Championship naar Oostenrijk
Door Redactie –Van 9 tot 19 augustus vindt het EK voor de jongensploegen U18 plaats in Varazdin en Koprivnica (Kroatië), met 16 ploegen. Een dag later klinkt het beginsignaal voor het Championship U18 in Tblisi (Georgië) met 11 ploegen en in Tulln (Oostenrijk) met 12 teams. In die laatste stad komt ook de Nederlandse U18-ploeg in actie.
De beide groepswinnaars in het Championship promoveren naar het EHF EURO M20 en EHF Euro M18 in 2020.
Alle 133 wedstrijden – 56 U18 EHF EURO, 42 in Oostenrijk en 35 in Georgië - van deze drie toernooien zijn te volgen via www.ehftv.com
Meer informatie via:
www.ehftv.com/int/livestream-schedule
U18 EHF EURO: https://m18euro2018.com/
Official website U180 EHF Championship in Georgia: http://www.2018tbilisi.com/
Official website U18 EHF Championship in Austria: https://www.championship2018.at/de
Indeling en programma Oostenrijk:
Groep A: Tsjechië, Turkije, Montenegro, Oekraïne, Groot-Brittannië, Ierland.
Groep B: Slowakije, Oostenrijk, Nederland, Letland, Kosovo, Bulgarije.
10.8 20:30 uur: Nederland – Kosovo
11.8 14.30 uur: Bulgarije – Nederland
13.8 18.30 uur: Oostenrijk – Nederland
14.8 16.30 uur: Nederland – Slowakije
16.8 12.30 uur: Nederland – Letland
18.8 en 19.8: Om plaats 9 t/m 12
18.8 en 19.8: om plaats 5 t/m 8
18.8 halve finales
19.9: plaats ¾ en finale
SELECTIE ORANJE U18:
Naam Club
Yakko Bannink OCI Lions
Jordan Beukman DWS
Noah Bosman KRAS/Volendam
Jochem Brouwer Red-Rag Tachos
Ques Canninga Snelwiek Rotterdam
Koen van Dijk FIQAS/Aalsmeer
Jordi van Erp Olympia '89
Boy van Eijk Snelwiek Rotterdam
Michiel de Folter Red-Rag Tachos
Luka Furth W.H.C. (Den Haag)
Rob Goudriaan AJ Sports /Hellas
Jelle Hamerslag D.W.S.
Don Hartog FIQAS/Aalsmeer
Nils Idema AHV Achilles
Odrin Jerry Sittardia
Martijn Klijkers Sittardia
Lars Kooy FIQAS/Aalsmeer
Martijn Poot AJ Sports /Hellas
Harm Meijer Unitas
Wouter Pronk Stip Payrol Houten
Kevin Pronk AJ Sports /Hellas
Jasper Ritzen Sittardia
Tim Roefs Sittardia
Sjuul Rutten Handbal Venlo
Calvin v.d. Scheer Oosting E en O
Cas Smedts Herpetz BEVO
Pieter van de Velden Red-Rag Tachos
Arjan Versteijnen Red Rag Tachos
Niels Versteijnen Red Rag Tachos
Dennis Vesters Snelwiek Rotterdam
Noah van Wieringen Kras Volendam
Tom Zwarthoed Kras Volendam
BEGELEIDING:
Edwin Kippers Bondscoach
Freek Gielen Assistent Trainer
Jean Last Keepers Trainer
Maarten Groeneveld Fysio Therapeut
Ben Gabriel Team Manager