Nieuws

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 13 t/m 19 september

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 13 t/m 19 september

Van de Redactie - Wekelijks zetten we het programma en uitslagen uit de Nederlandse en buitenlandse competities - met Nederlandse spelers/speelsters - online. Indien bekend voegen we de link voor de livestream toe plus een karakteristiek van de wedstrijd.

Clubs kunnen de link voor de livestream bij thuiswedstrijden doorsturen via: redactie@handbalstartpunt.nl

* Alle live-wedstrijden in de BENE-League die getreamd worden zijn te zien op het nieuwe platform binnen de Eycons omgeving. Daar heeft de organisatie van de BENE-League een eigen deel waar alle wedstrijden komen te staan. Het is te vinden via Eyecons.com maar ook via de BNL handball.com website.

* Wedstrijden in de Champions League zijn via livestream te volgen via http://www.ehftv.com

* In de eerste en tweede Bundesliga (vrouwen) is Sportdeutschland.tv het kanaal voor de livestream. Een groot aantal livestreams zijn gratis, voor andere livestreams dient u een klein bedrag per wedstrijd vooraf te betalen.

Maandag 13 september

19:00, Krka – Ljubljana 25-40 (met Harma van Kreij - drie treffers)

Dinsdag 14 september

18:00, Györ - Vasas 41-21

19:00, VfL Gummersbach – Lübeck-Schwartau 31-22 (2.BL, met Anel Mahmutefendic – ass.trainer / Niels Versteijnen - 4 doelpunten)

https://sportdeutschland.tv/vfl-gummersbach/2-hbl-vfl-gummersbach-vs-vfl-luebeck-schwartau-2021

20:00, Skjern – Sonderjyske 24-33 (met Alec Smit - 4 doelpunten)

Woensdag 15 september

17:00, Togliatti – Rostov 31-30 / eerste competienederlaag Rostov in vier duels

18:00, Alba Fehervar – FTC Ferencvaros 25-32 (met Angela Malestein - 3 doelpunten)

18:00, Drammen – Kristiansand 36-20 (met Mark van den Beucken / derde nederlaag in drie duels)

18:00, Kristiansand – Byasen 35-18 (met Annick Lipman / vierde nederlaag in vier duels)

18:30, CSKA Moskou – Krasnodar 34-28

18:30, Kopenhagen – Skanderborg 26-30 (met Larissa Nüsser - 6 / Claudia Rompen - 1 / eerste overwinning Skanderborg)

18:30, Holstebro – Esbjerg 28-40

18:30, Odense – Ringkobing 35-18 (zonder Loïs Abbingh, Dione Housheer - 6/6,  Bo van Wetering - 3/4, Kelly Vollebregt (3/4 / Marit Huiberts 3/17 stops)

18:45, Elverum – Vardar (CL) 27-27 / broers Nykos scoorden elk drie keer bij hun debuut voor Vardar

18:45, Meshkov – THW Kiel (CL) 30-33 (Ekberg 9, Sagosen 6 voor Kiel)

18:45, Montpellier – Szeged 29-29 (CL, waarnemer Klaus Convents)

19:30, Nykobing – Horsens 19-26 (zonder Nikita van der Vliet)

19:30, Zwickau – Dortmund 26-34 (met Yara ten Holte - 30' = 7 stops, Merel Freriks 2/2, Tessa van Zijl- blessure, Laura van der Heijden 3/6)

https://sportdeutschland.tv/handball-bundesliga-frauen/hbf-bsv-sachsen-zwickau-vs-borussia-dortmund

20:00, Chambray – Metz 23-30 (met Debbie Bont - 4/5)

20:10, Sävehof – Skuru 22-24 (met Tamara Haggerty - 2)

20:15, Fleury – Paris 92 21-26

20:30, Brest Bretagne – Merignac 33-24 (met Nele Antonissen - 1/1)

20:45, PPD Zagreb – Aalborg (CL) 24-34

Van 15 tot en met 25 september Aziatisch Kampioenschap vrouwen, 12 ploegen in twee groepen van 6

Donderdag 16 september

18:45, Dinamo Bucuresti – Kielce (CL) 32-29

18:45, Motor – Porto (CL) 30-27

18:45, Veszprem – PSG 34-31 (CL, met Luc Steins - 2)

19:45, Aalsmeer - Hurry Up (BNL) 30-26

20:45, Flensburg – Barcelona 21-25 (CL, met assistent Mark Bult)

19:00, AGF – Vendsyssel 20-17 (met Jesse van de Polder)

19:05, Lemgo – Leipzig 26-27 (met Bobby Schagen -0, Niko Blaauw - niet gespeeld)

19:05, Magdeburg – Wetzlar 30-26 (met Kaj Smits - 1)

19:05, Melsungen – Füchse Berlin 25-33 (met ass.tr. Arjan Haenen)

19:05, Stuttgart – Göppingen 27-34

Vrijdag 17 september

19:30, Thüringer – Metzingen 31-23 (met Rinka Duijndam - 41'= 7 stops, Miranda Schmidt-Robben - 4/4 / Britt van der Baan - 0/0)

https://sportdeutschland.tv/handball-bundesliga-frauen/hbf-thueringer-hc-vs-tus-metzingen-2

19:30, Essen – Hamm-Westfalen 29-26 (2.BL, met Dani Baijens- 6/9, Lars Kooij - 1/2)

https://sportdeutschland.tv/tusem-essen/2-hbl-tusem-essen-vs-asv-hamm-westfalen

19:30, Hagen – Rimpar 35-22 (2.BL)

https://sportdeutschland.tv/vfleintrachthagen/2-hbl-vfl-eintracht-hagen-vs-djk-rimpar-woelfe

20:00, Eisenach – Gummersbach 27-29 (2.BL. met assistent Anel Mahmutefendic)

https://sportdeutschland.tv/thsv-eisenach/2-hbl-thsv-eisenach-vs-vfl-gummersbach

Zaterdag 18 september

13:30, EH Aalborg – Hadsten 35-22 (met Nyala Krullaars - 1)

16:00, CSM Bucuresti – Rostov (CL) 27-30 (met Tess Wester, Yvette Broch - 1/2, Martine Smeets blessure) / 1200 toeschouwers

16:00, Ferencvaros – Podravka (CL) 33-27 (met Angela Malestein - 9/10, Alicia Stolle 5/12)

16:00, Odense – Metz (CL) 21-27 (zonder Loïs Abbingh, Dione Housheer - 9/13, Kelly Vollebregt - 2/2, Bo van Wetering - 2/4 / Debbie Bont - 2/3)

17:15, TuS Lintfort - MTV Heide 28-23 (2.BL - met Maxime Drent -1 )

https://sportdeutschland.tv/2-handball-bundesliga-frauen/2-hbf-tus-lintfort-07-vs-mtv-heide

18:00, Brest Bretagne – Esbjerg (CL) 26-23 / 2410 toeschouwers

18:00, Kristiansand – Sävehof 34-25 (CL, met Tamara Haggerty - 2/4 / scheidsrechters Paul en Ruud Geraets / 850 toeschouwers

18:00, Ljubljana – Györ 26-31 (CL, met Harma van Kreij - 0)

18:00, Neckarsulmer - Leverkusen (BL) 36-29 (met Lynn Knippenborg - 7, Nathalie Hendrikse - 4, Anouk Nieuwenweg - 2, Jill Kooij - 2, Sharon Nootimeer - 0) / Zoë Sprengers - 10, Annefeluer Bruggeman - 1)

18:00, Oldenburg - Bensheim Auerbach (BL) 26-32 (met Marloes Hoitzing -1, Isabelle Jongenelen - 0 / Myrthe Schoenaker - 3, Sarah Dekker -1, Sarah van Gulik - 1, Helen van Beurden - 1, Dionne Visser -1)

18:00, Rosengarten - Bietigheim (BL) 19-32 (zonder Danick Snelder en Inger Smits, Kelly Dulfer - 3/6)

Verleden week woensdag, bij de winst op Zwickau, scheurde Dortmund=speelster Mia Zschocke een ligament. Coach André Fuhr mist zes speelsters door blessures. Na Tessa van Zijl (enkelband gescheurd) zijn dat Jennifer Gutiérrez Bermejo (spierproblemen), Haruno Sasaki (hernia), Viktoria Woth en Delaila Amega (kruisbandblessure). Zondag reist de ploeg met slechts twaalf speelsters naar het CL-duel in Buducnost. .

18:30, Werder Bremen - Waiblingen 28-32 (2. BL), met Danique Trooster - 45'- 7 stops, coach Robert Nijdam

19:00, Emsdetten - Nordhorn-Lingen 24-28 (2.BL, met Robin Jansen / Bart Ravensbergen niet gespeeld, Patrick Miedema 0, Sander Visser 0)

19:00, Lübeck-Schwartau – Aue 24-26 (2.BL met Niels Versteijnen - 6)

19:00, VOC – BFC (ED) 46-22

19:00, Volendam – Kwiek (ED) 25-23

19:00, SEW – Quintus (ED) 25-25

via YouTube-kanaal van Westfriesland SEW

19:00, Houten – Tachos (ED) 29-28

19:30, Grosswallstadt – Elbflorenz 23-25 (2.BL, met Tom Janssen -5 / Ivar Stavast - 3)

19:30, Hüttenberg – Ferndorf 31-20 (2.BL. met Rutger ten Velde 7 waarvan 5 strafworpen)

20:00, Hurry Up – Beykoz Bld 33-30 (EC, eerste wedstrijd 23-32 / Beykoz door naar tweede ronde)

te zien via RTV Drenthe en www.ehftv.com

20:00, VZV – Vlug en Lenig (ED) 29-24

20:00, Bevo – Visé (BNL) 33-35

20:00, LIONS – Volendam (BNL) 39-28

20:00, Havas – Aalsmeer 2 (ED) 29-33

20:15, Quintus - Bocholt (BNL) 23-35

20:15, Tongeren – Sporting Pelt (BNL) 25-34 via hbvl.be

20:30, Erlangen – Minden 30-22

20:30, Nice – Bourg de Peage 26-28 (met Kristy Zimmerman)

20:40, Hercules – GHV (ED) 31-23

20:45, BFC – EHC (ED) 31-20

21:00, Dynamico – Arnhem (ED) 20-34

21:00, Feyenoord – E&O (ED) 22-26

21:00, Hellas – Vlug en Lenig (ED) 23-17

21:00, Volendam 2 – Bevo 2 (ED) 25-30

Zondag 19 september

13:00, Borhave – Venlo (ED) 15-25

13:40, Kiel – Flensburg 33-23 (BL), live op NDR

14:00, Fortissimo – DSVS (ED) 21-21

14:00, Eynatten – Merksem 29-25 (1e divisie België)

14:00, CSKA Moskou – Kastamonu 34-27 (CL)

16:00, Buducnost – Dortmund 29-34 (CL, met Yara ten Holte 5/18 stops, Merel Freriks - 3/4, Laura van der Heijden 6/9, Alina Grijseels - 11/12, zonder Tessa van Zijl en Delaila Amega – blessures)

16:00, Hamburg – Rhein Neckar Löwen 32-27 (BL)

16:00, Hannover – Bergischer 28-20 (BL), met Jeffrey Boomhouwer

16:00, N-Lübbecke – Balingen 33-27 (BL)

16:00, Herrenberg – Aldekerk 35-22 (2.BL, met Puck Verlinden - 2/2, Mariël Beugels - 2/3, Pam Korsten - 1/1)

16:00, Atomix – Hasselt 24-31 (BNL) via hbvl. be

17:00, PSG – Toulouse 43-28 (met Luc Steins / Jef Lettens)

Maandag 20 september

20:00, Lemvig – Skanderborg (met Jorn Smits)

Deel dit bericht