Voolopige selectie Heren Oranje U19 voor toernooi Merzig
Bondscoach Edwin Kippers heeft 20 spelers geselecteerd voor Oranje U19 voor de trainingsstage op Papendal op 22 en 23 december. Uiteindelijk zullen er 14 spelers en 2 keepers geselecteerd worden die gaan deelnemen aan het 8-landen toernooi in het Duitze Merzig
Dit toernooi om “ de Sparkassen Cup “ wordt al voor de 30ekeer georganiseerd en staat al jaren garant voor een sterk deelnemers veld . Ook dit jaar zijn er van 27 t/m 29 december naast Nederland weer sterke nationale U19 teams aanwezig zoals Denemarken, IJsland, Polen, Zwitserland , Noorwegen en Duitsland, Ook de organiserende regio is met haar regionaal team Saar weer van de partij.
Nederland is ingedeeld in een groep met Duitsland, Zwitserland en Noorwegen
“De afgelopen jaren hebben laten zien dat het spelen van dergelijke toernooien de beste leerschool is voor onze jeugdteams. Hier krijgen ze in de wedstrijden die 2 x 30 minuten duren tegenstand waar je sterker van wordt om in toekomst internationaal mee te kunnen komen”, aldus Edwin Kippers
- Dani Baijens --- Kras/Volendam
- Peter Kwant--- Sittardia
- Arjan Versteijnen --- Red Rag Tachos
- Christ-Jan Franken --- Snelwiek
- Tim Claessens--- OCI-LIONS
- Luca van Straaten --- OCI-LIONS
- Bram Versteegden --- OCI-LIONS
- Rick Wielage --- Oosting Metaal Recycling E&O
- Jeroen Roefs --- OCI/LIONS
- Lex Baas --- Oosting Metaal Recycling E&O
- Tim van Olst --- Red Rag/Tachos
- Joep Voermans --- Sasja (BEL)
- Niels Versteijnen --- Red Rag/Tachos
- Sander Visser--- Oosting Metaal Recycling E& O
- Sybren Stijweg --- Targos/Bevo HC
- Sverre Janssen --- Red Rag/Tachos
- Florent Bourget --- ASB Reze Handball (France)
- Maarten Pronk --- Alphadeur/Houten
- Mathijs Meijer ---Unitas
- Tim Postuma --- OCI-LIONS
Dinsdag 27 december
16.00 HV Saar - Denemarken
17.10 IJsland - Polen
18.20 Noorwegen - Nederland
19.30 Duitsland – Zwitserland
Woensdag 28 december
10.30 HV Saar - IJsland
11.40 Denemarken - Polen
12.50 Zwitserland - Noorwegen
14.00 Nederland – Duitsland
15.10 Polen - HV Saar
16.20 Denemarken - IJsland
17.30 Duitsland - Noorwegen
18.40 Nederland - Zwitserland
Donderdag 29 december
Kleine halve fianle
09:30 3eGroepA – 4eGroepB
11:00 4eGroepA – 3eGroepB
Grote halve finale
12:30 1e GroepA – 2e GroepB
14:00 2e GroepA – 1eGroepB
Wedstrijd om plaats 7-8
15:30 Verliezer kl. Halve finale I - Verliezer kl. Halve finale II
Wedstrijd om plaats 5-6
17:00 Winnaar kl. Halve finale I - Winnaar kl. Halve finale II
Wedstrijd om plaats 3-4
18:30 Verliezer Halve finale I - Verliezer Halve finale II
Finale
20:00 Winnaar Halve finale I - Winnaar Halve finale II
Winnaar Sparkassen Cup 2015: Duitsland