Mizuno 2017Handbalshop
Trainerscarrousel 2018-2019

Trainerscarrousel 2018-2019

Onderstaand een overzicht van de trainers voor het komende seizoen 2018-2019 in de BENE-league, Eredivisie dames en heren en Eerste divisie dames en heren. Bij een aantal clubs is de functie nog niet ingevuld of nog niet bekend.

 

 BENE-League

2017-2018

 2018-2019

 LIONS

 Mark Schmetz 

 Mark Schmetz 

 Bevo Hc

 Jo Smeets 

 Jo Smeets

 Volendam

 Peter Portengen 

 Peter Portengen

 Aalsmeer

 Bert Bouwer 

 Bert Bouwer

 Hurry Up

 Martin Vlijm 

 M Kreemer  /Tim Remer 

 Quintus

 Alex Curescu 

 Alex Curescu /Jos Klepke

 Initia Hasselt

 Korneel Douven 

 Joop Fiege

 Achilles Bocholt

 Bart Lenders

 Bart Lenders

 Tongeren

 Maurice Canton 

 Vladimir Tomanovic 

 KV Sasja

 Alex Jacobs

 Alex Jacobs

 HCVisé HB

 Predag Dosen

 Korneel Douven 

 Sporting Nelo 

 Pascal Grossi   Martin Vlijm 

 

 

 

 Eredivisie Heren

 2017-2018 

 2018-2019

 E&O

 Joop Fiege 

 Freek Gielen 

 Tachos

 Paul Coenders 

 V.Mijalkovic en E.Buijs

 Houten

 Rik Louw 

 Rik Louw

 LIONS 2

 Bart Hofmeyer

 Bart Hofmeyer

 DFS Arnhem

 Osvaldo Gommes 

 Fred Michielsen 

 Hellas

 Hans van Dijk 

 Hans van Dijk

 Aalsmeer 2

 Djordje Stephanovic

 Djordje Stephanovic

 Bevo Hc 2

 Wil Jacobs 

 Marcel Idink

 Aristos

 Maarten Roestenburg  

 Maarten Roestenburg

 Quintus 2

 Jack van Lier 

 Jack van Lier 

 Volendam 2

 Claus Veerman 

 Kees Boomhouwer  

 BFC

 Niek Onink 

 Niek Onink 

 

 

 

 Eredivisie Dames

 2017-2018 

 2018-2019

 VOC

 Ricardo Clarijs

 Ricardo Clarijs

 Dalfsen

 Monique Tijsterman 

 Monique Tijsterman

 Quintus

 René Romijn 

 Rene Zwinkels 

 Vlug en Lening

 Richard Curfs 

 Richard Curfs

 HandbaL Venlo

 Robin Gielen 

 Robin Gielen

 Westfriesland SEW

 Ronald v/d Kamp

 Ronald van de Kamp

 VZV

 Betty Plasmeyer

 Rolf Schulte

 Borhave

 Rik Philips 

 Rik Philips 

 Foreholte

 Ken van Hasselt 

 Ken van Hasselt 

 DSVD

J ildou Dijkstra 

 Jildou Dijkstra 

 

 

 

 Eerste divisie Heren

 2017-2018

 2018-2019

 Handbal Rotterdam

 Dani Baijens 

 Arjan Koster

 WHC-Hercules Combi.

 Zigmond Makay  

 Zigmond Makay  

 DIOS

 Arjan Koster

 Jules Van der Donck 

 Havas

 Arno Portengen 

 Arno Protengen 

 Sittardia

 Harold Nusser 

 Harold Nusser 

 Oosting E&O 2

 Freek Gielen

 Freek Gielen 

 Aalsmeer 3

 Jeffrey Groeneveld

 

 Olympia ‘89

 Frans van Erp

 Frans van Erp 

 NHC 

 Marco van Linstee

 Alex de Korte 

 EHC

 René van Mulken /G.Voskuil 

 Giovanni Volskuil 

 Atomium '61

 Leopold Foussom  Leopold Foussom 

 HVV’70

 Dick Gijsman

 Dick Gijsman 

 GHV

 Karin van Erp 

 Karin van Erp 

 Westlandia

 Jules van der Donk

 Tim Zuyderwijk

 

 

 

Eerste divisie Dames

 2017-2018

 2018-2019

 E&O

 F. Van de Zanede en V.Mooi 

 Henk Smeege 

 Kwiek

 H .Woustra en M. Swartjes

 Jan Majoor 

 DSS

 Serge Ter Horst

 Serge Ter Horst

 Aalsmeer

 Marja Willing

 Wil Plugge 

 Quintus  2

 Wil Plugge 

 

 Bentelo

 Tom Geertshuis

 Tom Geertshuis

 Westsite

 Saskia van de Brink

 Saskia van de Brink

 Voorwaarts

 Helma Meijerman

 Helma Meijerman

 Fortissimo

 Willem-Jan Ruder 

 Willem-Jan Ruder

 Gemini

 Danielle Jouvenaar

 ?

 Hercules 

 Fred Langerak   André de Waal 

 ZAP

 Arthur Langedijk 

 Arthur Langedijk 

 BFC

 K. Logister en F.Kerbusch 

 K.Logiste en F.Kerbusch

 Volendam  

 Ruud van den Broeck   Ruud van den Broeck