Tickets Final4
Trainerscarrousel 2018-2019

Trainerscarrousel 2018-2019

Onderstaand een overzicht van de trainers voor het komende seizoen 2018-2019 in de BENE-League, Eredivisie dames en heren en Eerste divisie dames en heren. Bij een aantal clubs is de functie nog niet ingevuld of nog niet bekend. Mail uw wijzigingen naar redactie@handbalstartpunt.nl

 BENE-League

2017-2018

 2018-2019

 LIONS

 Mark Schmetz 

 Mark Schmetz , stopt einde seizoen 2018-2019'opvolger Christoph Jauernik (afkomstig van ThSV Eisenach)

 Bevo Hc

 Jo Smeets 

 Jo Smeets, contract verlengd voor 2019/2020

 Volendam

 Peter Portengen 

 Peter Portengen, stopt aan einde van dit seizoen

 Aalsmeer

 Bert Bouwer 

 Bert Bouwer, contract verlengd tot 2021

 Hurry Up

 Martin Vlijm 

 M Kreemer  /Tim Remer 

 Quintus

 Alex Curescu 

 Alex Curescu /Jos Klepke tot 14     december, Luuk Obbens; vanaf 1 januari Rob Vis

 Initia Hasselt

 Korneel Douven 

 Joop Fiege,vertrekt aan einde seizoen (18 december 2018); nieuwe trainer Jo Delpire; diethard Huyghen interim tot einde seizoen

 Achilles Bocholt

 Bart Lenders

 Bart Lenders

 Tongeren

 Maurice Canton 

 Vladimir Tomanovic 

 KV Sasja

 Alex Jacobs

 Alex Jacobs

 HCVisé HB

 Pedrag Dosen

 Korneel Douven 

 Sporting Nelo 

 Pascal Grossi   Martin Vlijm, contract verlengd voor seizoen 2019-202 

 

 

 

 Eredivisie Heren

 2017-2018 

 2018-2019

 E&O

 Joop Fiege 

 Freek Gielen 

 Tachos

 Paul Coenders 

 V.Mijalkovic en E.Buijs

 Houten

 Rik Louw 

 Rik Louw

 LIONS 2

 Bart Hofmeyer

 Bart Hofmeyer; opvolger volgend seizoen is Harold Nusser (Sittardia)

 DFS Arnhem

 Osvaldo Gommes 

 Fred Michielsen 

 Hellas

 Hans van Dijk 

 Hans van Dijk, stopt aan einde van dit seizoen

 Aalsmeer 2

 Djordje Stephanovic

 Djordje Stephanovic

 Bevo Hc 2

 Wil Jacobs 

 Marcel Idink

 Aristos

 Maarten Roestenburg  

 Maarten Roestenburg

 Quintus 2

 Jack van Lier 

 Jack van Lier 

 Volendam 2

 Claus Veerman 

 Kees Boomhouwer  Per 6-1-2019 vervangen door Martij Cappel

 BFC

 Nick Onink 

 Nick Onink, vertrekt aan einde seizoen (26-1-2019); Maurice Canton volgt hem op

 

 

 

 Eredivisie Dames

 2017-2018 

 2018-2019

 VOC

 Ricardo Clarijs

 Ricardo Clarijs

 Dalfsen

 Monique Tijsterman 

 Monique Tijsterman

 Quintus

 René Romijn 

 René Zwinkels 

 Vlug en Lenig

 Richard Curfs 

 Richard Curfs; opvolger Edwin Janssen

 HandbaL Venlo

 Robin Gielen 

 Robin Gielen

 Westfriesland SEW

 Ronald van de Kamp

 Ronald van de Kamp
gestopt 28-12-2018, opvolger Alex Curescu tot einde seizoen

 VZV

 Betty Plasmeyer

 Rolf Schulte

 Borhave

 Rik Philips 

 Rik Philips *
stopt einde seizoen, opvolger Herman Keppels

 Foreholte

 Ken van Hasselt 

 Ken van Hasselt, per 1-1- vervangen door Erik van der Welen Mathijs Vink

 DSVD

Jildou Dijkstra 

 Jildou Dijkstra 

 

 

 

 Eerste divisie Heren

 2017-2018

 2018-2019

 Handbal Rotterdam

 Dani Baijens 

 Arjan Koster

 WHC-Hercules Combi.

 Zigmond Makay  

 Zigmond Makay  

 DIOS

 Arjan Koster

 Jules Van der Donck, gestopt 28/11, Joris Witjens interim-coach

 Havas

 Arno Portengen 

 Arno Portengen 

 Sittardia

 Harold Nusser 

 Harold Nusser 

 Oosting E&O 2

 Freek Gielen

 Freek Gielen 

 Aalsmeer 3

 Jeffrey Groeneveld

 

 Olympia ‘89

 Frans van Erp

 Frans van Erp 

 NHC 

 Marco van Linstee

 Alex de Korte, opvolger Mohsen Daghir 2019/2020 

 EHC

 René van Mulken /G.Voskuil 

 Giovanni Voskuil, stopt aan einde seizoen evenals assistent Michael van Dijk. 

 Atomium '61

 Leopold Foussom  Leopold Foussom 

 HVV’70

 Dick Gijsman

 Dick Gijsman 

 GHV

 Karin van Erp 

 Karin van Erp, stopt aan het einde van dit seizoen (30-1-2019)

 Westlandia

 Jules van der Donk

 Tim Zuyderwijk

 

 

 

Eerste divisie Dames

 2017-2018

 2018-2019

 E&O

 F. Van de Zande en V.Mooi 

 Henk Smeege 

 Kwiek

 H .Woustra en M. Swartjes

 Jan Majoor, gestopt per .... 

 DSS

 Serge Ter Horst

 Serge Ter Horst

 Aalsmeer

 Marja Willing

 Wil Plugge 

 Quintus  2

 Wil Plugge 

Lennart Klinkspoor/Marcello Radder

 Bentelo

 Tom Geertshuis

 Tom Geertshuis 
 vertrekt einde seizoen, opvolger Egon Floors

 Westsite

 Saskia van den Brink

 Saskia van den Brink

 Voorwaarts

 Helma Meijerman

 Helma Meijerman,
 stopt einde seizoen; opvolger Maurice Feringa

 Fortissimo

 Willem-Jan Ruder 

 Fragette Jagt, november tot januari, Willem-Jan Ruder interim-trainer; ook contract voor 2019/2010

 Gemini

 Danielle Jouvenaar

 ?

 Hercules 

 Fred Langerak   André de Waal, gestopt per 11-2-2019

 ZAP

 Arthur Langedijk 

 Arthur Langedijk, vertrekt aan het einde van dit seizoen

 BFC

 K. Logister en F. Kerbusch 

 K. Logister en F. Kerbusch

 Volendam  

 Ruud van den Broeck   Ruud van den Broeck, contract verlengd 

Paul van de Deijssel, per 29 oktober 2018 gestopt bij Yourlease/HV Eemland heren 2e divisie A,      opvolger Bessel Grift

Frank Jacobs, per 25 november 2018 gestopt bij Margraten, Hoofdklasse C dames, opvolgster is teambegeleidster Gemma Defauwes

Joop Fiege, trainer Initia Hasselt mannen BENE-League, vertrekt aan het einde van dit seizoen (18-12-2018); stapt over naar Hurry Up.

Willem-Jan Ruder, Fortissimo dames eerste divisie, opgevolgd door Fragette Jagt (november 2018). Ruder assistent-trainer. Per 18-1-2019: Fragette Jagt stopt, Willem-Jan Ruder interim-trainer. Hij verlengt contract voor 2019/2020 (27-2-2019)

Jules van der Donk, per 28 november gestopt bij DIOS, heren eerste divisie, Joris Witjens interim coach (7-1-2019)

Tom Geertshuis HV Bentelo dames eerste divisie vertrekt aan het einde van dit seizoen (10 december); opvolger Egon Floors (komt van DFS Arnhem vrouwen hoofdklasse B) 9-1-2019

Alex Curescu/Jos Klepke per 14 december gestopt bij Wematrans Quintus, Luuk Obbens a.i.; per 1-1-2019 Rob Vis tot einde seizoen

Helma Meijerman (Fit&Fun Voorwaarts dames eerste divisie) stopt aan het einde van dit seizoen (15-12-2018); volgend seizoen actief voor SDOL Luttenberg (1e klasse)

Rik Philips (Borhave dames eredivisie), stopt aan het einde van dit seizoen (16-12-2018); opvolger is Herman Keppels, dit seizoen WHC  Hengevelde hoofdklasse B (9-1-2019)

Laurens Beld, (dames Auto van Ewijk/LHC) stopt aan het einde van dit seizoen (16-12-2018); wordt m.i.v. nieuwe seizoen trainer bij Gastvrij Wijhe '92 (25-1-2019).

Opvolgster bij LHC is Linda IJsselstein (2-1-2019)

Egon Floors, (dames DFS Arnhem, hoofdklasse), stopt aan het einde van dit seizoen

Ronald van de Kamp Westfriesland SEW: gestopt per 28-12-2018, opvolger Alex Curescu tot einde seizoen; per 3-2-2019 individueel trainer bij Volendam

Marjolein Roesink, per 29 december 2018 weg bij Wijhe-dames (tweede divisie A), vervangen door Sharina van Dort; nieuwe trainer wordt Laurens Beld m.i.v. seizoen 2019-2020  (25-1-2019)

Ken van Hasselt, Foreholte dames eredivisie, per 1-1-2019 vervangen door Erik van der Wel en Mathijs Vink

Olga Assink en Arjan Averink, vrouwen De Tukkers tweede divisie A, ook volgend seizoen bij de club (4-1-2019)

Eric Reumers, vrouwen HVBS hoofdklasse B, verlengt contract voor 2019-2020 (4-1-2019). Ook assistent en keeperstrainer Rob Arnoldus verlengt tot 2019-2020

Wim Snijders, dames Wesepe hoofdklasse B, verlengt contract voor 2019-2020 (3-1-2019)

Kees Boomhouwer, heren Volendam 2 (eredivisie) per 6-1-2019 vervangen door Martijn Cappel

Jo Reubsaet volgt Maurice Jansen op bij Zwart Wit (heren), spelend in de hoofdklasse B, tot einde van dit seizoen. (8-1-2019)

Peter Portengen, Volendam heren BNL, stopt aan het einde van dit seizoen (9-1-2019)

Hans van Dijk, Hellas heren eredivisie, stopt aan einde van dit seizoen (9-1-2019)

Mark Schmetz, LIONS heren BNL, stopt aan einde seizoen 2018-2019 (16-1-2019); opvolger is Christoph Jauernik (ThSV Eisenach, Duitsland, contract voor twee jaar (6-3-2019)

André Biemans, trainer Stevo-dames (hoofdklasse A) vertrekt aan het einde van dit seizoen. (18-1-2019)

Mohsen Daghrir stopt per direct bij United Breda (mannen), uitkomend in de hoofdklasse B (18-1-2019)

Martin Vlijm, heren Sporting NeLo in de BENE-League, heeft contract verlengd voor seizoen 2019-2020 (19-1-2019)

Leoniek Besselink, trainster vrouwenploeg Zenderen Vooruit, verlengt contract voor 2019/2020, wordt haar zesde seizoen.

Arthur Langedijk, coach vrouwen ZAP eerste divisie, vertrekt aan het einde van dit seizoen (twee jaar actief geweest) 23-1-2019

Nick Onink, trainer BFC-heren eredivisie, vertrekt aan einde seizoen (26-1-2019); opvolger m.i.v.  nieuwe seizoen is Maurice Canton (1-2-2019)

Karin van Erp, trainster mannen GHV eerste divisie, stopt aan het einde van dit seizoen (30-1-2019)

Frank van de Broek, trainer MEOS-vrouwen uit Nederweert (hoofdklasse C), stopt aan het einde van dit seizoen.

Sander Barents, trainer Reehorst heren (2e divisie A) verlengt tot medio 2020 (3-2-2019)

Mark Klein, coach WPK/Westlandia dames tweede divisie B, stopt aan het einde van dit seizoen (11-2-2019). Opvolger is Jos Klepke, tekent voor één seizoen (12-2-2019)

André de Waal, trainer Hercules Den Haag (dames, eerste divisie) stopt per 11-2-2019, evenals assistent Vincent Lorist.

Giovanni Voskuil, trainer EHC heren eerste divisie, stopt aan het einde van dit seizoen evenals assistent Michael van Dijk (13-2-2019)

Jean Troquet, trainer De Sprint-dames (hoofdklasse C) stopt aan het einde van dit seizoen (19-2-2019)

Maurice Feringa (nu nog PCA Kwiek 2, tweede divisie A) opvolger Helma Meijerman bij Voorwaarts dames 1e divisie m.i.v. 2029/2020 (24-2-2019)

Rolf Schulte (VZV dames, eredvisie, eerste jaar) ook volgend seizoen als trainer bij VZV (27-2-2019)

Jo Delpire (trainer dames Sint Truiden eredivisie België) wordt de nieuwe trainer Initia Hasselt heren (BENE-League)  20-2-2019 als opvolger Joop Fiege

André Biermans seizoen 2019/2020 nieuwe trainer vrouwenploeg HV Haarle (1e klasse Oost), komt van Stevo (hoofdklasse A)  (28-2-2019)

Ron Stege (Kwiek Hoogeveen) nieuwe trainer dames Lettele (hoofdklasse B) als opvolger Henk de Boer (4-3-2019)

Bart Hofmeier (LIONS 2, eredivisie), stopt einde seizoen; opvlger is Harold Nusser (HV Sittardia, eerste divisie) 6-3-2019

Erwin Alders (vrouwen MIC, hoofdklasse C) stopt tussenstijds; Ine Feuler voorlopig trainster a.i. tot einde seizoen (9 maart 2019)

Edwin Janssen volgt Richard Curfs op bij vrouwen V&L (eredivisie) 14-3-2019

Ruud van den Broeck (vrouwen volendam, eerste divisie) verlengt contract; begint aan vierde seizoen (14-3-2019)

Jo Smeets (Bevo heren, BENE-League) verlengt contract t/m 2019/2020 (15-3-2019)

Bert Bouwer (Aalsmeer, BENE-League) verlengt contract t/m 2021 (15-3-2019)

Diethard Huyghen interim-trainer tot einde seizoen bij Initia Hasselt (BENE-League) 18 maart 2019

Mohsen Daghir opvolger 2019/2020 van Alex de Korte bij NHC (mannen, eerste divisie) 20-3-2019