HandbalshopMizuno 2017BENE-League FINAL4
Live stream Dames en Heren Champions League 2017/2018

Live stream Dames en Heren Champions League 2017/2018

17 februari 2018, 12:19 uur

Live stream Champions League wedstrijden 2017/2018

 

Champions League winnaar 2017 HC Vardar

 

Champions League winnaar 2017 Györi KC

Heren Champions League groepsfase

7 februari gaat de Champions Leage-competitie weer verder met de laatste vier groepswedstrijden in de groepen A en B en de kruisfinales in C en D.

Zaterdag 17 februari

16:00 PGE Vive Kielce - RK Celje

17:30 Veszprém - HC Meshkov Brest

17:30 Paris Saint-Germain Handball - SG Flensburg-Handewitt

19:30 FC Barcelona Lassa - Orlen Wisla Plock 

20:00 HC PPD Zagreb - HBC Nantes

Zondag 18 februari 

16:50 Aalborg Handball - THW Kiel

17:00 HC Vardar - MOL-Pick Szeged

19:00 Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad

----------------------------------------------------------

Kruisfinales groepen C/D

Winnaars plaatsen zich over 2 wedstrijden voor achtste finale.

Zaterdag 24 februari

17:00  HC Motor Zaporozhye -  Skjern Handbold

19:30  Ademar Leon - Montpellier HB

Zondag 4 maart

15:10  Skjern Handbold - HC Motor Zaporozhye

17:00  Montpellier HB  - Ademar Leon

----------------------------------------------------------

Zaterdag 24 februari

16:00 IFK Kristianstad - FC Barcelona Lassa

17:30 THW Kiel - PGE Vive Kielce

17:30 HC Meshkov Brest - Paris Saint-Germain Handball

17:30 MOL-Pick Szeged - HC PPD Zagreb

19:30 RK Celje  m- Aalborg Handball

Zondag 25 februari

17:00 SG Flensburg-Handewitt - Veszprém

17:00 HBC Nantes - HC Vardar

19:00 Orlen Wisla Plock - Rhein-Neckar Lowen

Zaterdag 3 maart

16:00 PGE Vive Kielce - HC Meshkov Brest

17:30 Rhein-Neckar Lowen - HBC Nantes

17:30 Veszprém - RK Celje

Zondag 4 maart 

16:50 Aalborg Handball - SG Flensburg-Handewitt

17:00 HC PPD Zagreb - IFK Kristianstad

17:00 HC Vardar - Orlen Wisla Plock

19:00 Paris Saint-Germain Handball - THW Kiel


 

 

Dames Champions League tweede ronde

 Wie speelt waar:

Györi KC: Nycke Groot en Yvette Broch

FTC Hungaria: Danick Snelder en Laura van der Heijden

Mez Handball: Ailly Luciano en Ilya Belgareh (geblesseerd)

SG BBM Bietigheim: Martine Smeets, Angela Malestein, Tess Wester, Charris Rozemalen en Maura Visser (zwanger)

Zaterdag 24 februari

14:00 Rostov-Don - NFH Nykobing F. Handboldklub

19:30 Buducnost - FTC Hungaria

Zondag 25 februari

15:00 Metz Handball - HC Vardar

15:00 FC Midtjylland - RK Krim Mercator

17:00 SG BBM Bietigheim - Thuringer HC

Maandag 26 februari

19:00 Gyori KC - CSM Bucuresti

Vrijdag 2 maart

19:00 HC Vardar - SG BBM Bietigheim

Zaterdag 3 februari

13:30 NFH Nykobing F. Handboldklub - Gyori KC

15:30 FTC Hungaria - Metz Handball

19:30  RK Krim Mercator - Rostov-Don

Zondag 4 februari

14:00 Thuringer HC - Buducnost

17:30 CSM Bucuresti - FC Midtjylland

Zaterdag 10 maart

14:00 Rostov-Don - CSM Bucuresti

17:30 Gyori KC - RK Krim Mercator

19:00 FC Midtjylland - NFH Nykobing F. Handboldklub

19:30 Buducnost - HC Vardar

Zondag 11 maart

17:00 SG BBM Bietigheim - FTC Rail Cargo Hungaria

17:00 Metz Handball - Thuringer HC

 

  

 

 

Laatste update: 17 februari 2018, 17:29 uur
Personeelsadvertentie Handbalstartpunt
Live stream Dames en Heren Champions League 2017/2018