Nieuws

BEKER LANDELIJKE RONDE 1

BEKER LANDELIJKE RONDE 1

Van de Redactie - Vanaf medio oktober wordt gestart met de tweede voorronde in het landelijke bekertoernooi bij de mannen. Begin november de eerste landelijke ronde.

Hieronder het programma van ronde 2  en de eerste landelijke ronde; de uitslagen voegen we na elke speeldag toe.

EERSTE LANDELIJKE RONDE:

9 nov 19:00 uur  

Beekse Fusie Club HA1 - Rapiditas HS1

9 nov 19:15 uur  

DWS HA1 - United Breda/Orion R HS1

9 nov 20:00 uur  

JD Techniek/Hurry Up HS2 - De Lange Natuursteen/Unitas HS1

9 nov 20:00 uur  

KRAS/Volendam HS4 - Vrone/Berdos HS1

9 nov 20:00 uur  

Havas HS2 - KRAS/Volendam HS2

9 nov 20:15 uur  

HVOS HS1 - RED-RAG/Tachos HS1

9 nov 20:15 uur  

Celeritas/Houten HS1 - Houten HS2

9 nov 21:00 uur  

Bevo HC HS3 - GHV HS1

9 nov 21:00 uur  

Van Tiel/Ventura HS1 - DWS HS1

9 nov 21:00 uur  

Drechtsteden HS1 - Atomium'61 HS1

9 nov 21:00 uur  

Foreholte HS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2

10 nov 19:30 uur  

Vios HS1 - Vlug en Lenig HS1

10 nov 20:00 uur  

HV Havana HS1 - Herpertz Bevo HC HS2

10 nov 20:00 uur  

LimMid HS1 - Beekse Fusie Club HS2

10 nov 20:30 uur  

Unitas HS2 - D.O.S. HS1

10 nov 20:30 uur  

HC Groot Venlo (V) HS1 - Handbal Someren HS1

10 nov 20:30 uur  

HV Quintus HA1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1

10 nov 20:45 uur  

Hercules'81 HS1 - PSV Handbal HS1

11 nov 20:00 uur  

Reehorst HS1 - DFS Arnhem/ Huissen HV HS1

11 nov 20:00 uur  

Zaanstreek HS1 - U.S. HS1

11 nov 20:30 uur  

B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 - HV Quintus HS2

11 nov 20:30 uur  

Aristos (A) HS2 - KRAS/Volendam HS3

11 nov 20:45 uur  

Quintus HS1 - Simons/ HV Artemis '15 HS1

 

VOORRONDE 2:

12 oktober

Dynamico HA1 - HC Groot Venlo (V) HS1 22-25

DWS HA1 - Oliveo HA1 25-22

Gemini (Z) HS1 - HV Quintus HS2 17-25

KRAS/Volendam HA1 - KRAS/Volendam HS4 22-29

U.S. HS2 - Havas HS2 22-26

Vrone/Berdos HS2 - KRAS/Volendam HS3 19-51

Celeritas/Houten HS1 - Lotus HS1 21-19

Zwart Wit HS1 - Beekse Fusie Club HS2 21-22

IMTO Benelux/Hellas HS2 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 23-31

Ha-STU HS1 - DFS Arnhem/ Huissen HV HS1 24-31

Erix HS1 - Reehorst HS1 22-30

Bevo HC HS3 - Apollo HS1 33-32

Tremeg HS1 - PSV Handbal HS1 32-38

WPK/Westlandia HS1 - DWS HS1 23-38

Drechtsteden HS1 - Groene Ster HS1 20-16

Foreholte HS1 - DIOS HS1 32-28

13 oktober

 F.H.C. HS1 - De Lange Natuursteen/Unitas HS1 24-25

Cometas HS1 - Unitas HS2 20-23

Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2 28-32

Duiven HS1 - Simons/ HV Artemis '15 HS1 24-25

Yourlease/Eemland HS2 - U.S. HS1 19-22

Habo '95 HS1 - GHV HS1 23-32

14 okt

IMTO Benelux/Hellas HA1 - Houten HS2 22-31

Herpertz Bevo HC HS2 - Dynamico HS1 32-19

Dongen HS1 - RED-RAG/Tachos HS1 24-32

Yourlease/Eemland HS1 - KRAS/Volendam HS2 27-36

Vrone/Berdos HS1 - Havas HS1 35-31

Handbal Someren HS1 - Bouwcenter Centen HVW HS1 27-21

Aristos (A) HS2 - Quintes/VVW HS1 27-21

Quintus HS1 - UGHV HS1 28-25

Deel dit bericht