Nieuws

UITSLAGEN  VOORRONDE 2 DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

UITSLAGEN VOORRONDE 2 DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

VOORRONDE 2 DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

8 okt 20.30 uur, HV Quintus DA1 - Klaverblad/Oliveo DS1 27 - 25

8 okt 19:15 uur, T.V.O. DS1 - Bentelo DS1 25 - 20

8 okt 19:15 uur, OBW DS1 - Nijhof/Broekland DS1 28 - 25

8 okt 19:30 uur, D.S.V.D. DA1 - PCA/Kwiek DS2 26 - 35

8 okt 19:30 uur, Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 - Borhave/B.W.O. DS2 20 - 26

8 okt 19:30 uur, LimMid DS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS2  0 - 10

8 okt 19:30 uur, M.I.C. DS1 - Bevo HC DS2 25 - 18

8 okt 19:30 uur, Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 - Vlug en Lenig DA1 12 - 30

8 okt 19:30 uur, Atomium'61 DS1 - WPK/Westlandia DS3 28 - 30

8 okt 19:30 uur, Havas DS1 - D.S.O. DS1 27 - 27 // 30 - 31

8 okt 19:30 uur, Westfriesland/SEW DA1 - Z.A.P. DS1 0 - 10

8 okt 19:45 uur, DFS Arnhem DS1 - Lettele DS1 15 - 27

8 okt 20:00 uur, Twist DS1 - Fortissimo DS1 10 - 29

8 okt 20:00 uur, OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 - DSS DS1 46 - 18

8 okt 20:00 uur, Westfriezen DS1 - Westfriesland/SEW DS3 28 - 25

8 okt 20:00 uur, Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 - Westsite DS1 25 - 21

8 okt 20:00 uur, Meervogels'60 DS1 - Commandeur/VVW DS1 17 - 23

8 okt 20:15 uur, U.S. DS1 - Westfriesland/SEW DS2 16 - 28

8 okt 20:30 uur, Auto van Ewijk/LHC DS1 - Wijhe '92 DS1 26 - 27

8 okt 20:30 uur, Travelbags/HV Zwolle DS1 - Wesepe DS1 29 - 28

8 okt 20:30 uur, Hellas DS1 - Foreholte DS2 24 - 21

8 okt 20:45 uur, WPK/Westlandia DS1 - VENECO/VELO DS1 24 - 23

9 okt 19:00 uur, Margraten DS1 - Herpertz Bevo HC DS1 17 - 20

9 okt 20:00 uur, Bevo HC DA1 - Beekse Fusie Club DS2 26 - 22

9 okt 20:00 uur, Sima Sport/Ventura DS1 - Foreholte DS1 24 - 29

9 okt 20:30 uur, MEOS DS1 - Anytime Fitness / BFC DS1 21 - 24

10 okt 19:15 uur, Hacol '90 DS1 - Misker E&O DS1 16 - 32

10 okt 19:30 uur, HVE 2000 DS1 - Combinatie '64 DS1 28 - 20

10 okt 19:30 uur, Overwetering DS1 - PCA/Kwiek DS1 18 - 44

15 okt 20.00 uur, Vlug en Lenig DS2 - VHC '13 DS1 28 - 26

10 okt 19:30 uur, Houten DS1 - Verburch DS1 26 - 15

10 okt 20:00 uur, Nieuwegein DS1 - HV Quintus DS2 18 - 54

10 okt 20:00 uur, Geel Zwart DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2 22 - 30

10 okt 20:30 uur, E&O DS2 - Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1 18 - 20

 

UITSLAGEN VOORRONDE 1 DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

17 sep 19:15 uur, WPK/Westlandia DS2 - Foreholte DS2  21-27

17 sep 19:30 uur, Westfriesland/SEW DA1 - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 35-32

17 sep 20:00 uur, Tornado DS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 17-19

17 sep 20:00 uur, Westfriezen DS1 - KSV DS1 20-19

17 sep 20:00 uur, Commandeur/VVW DS2 - Westfriesland/SEW DS2 19-27

17 sep 20:00 uur, SV De Valken DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2 21-28

18 sep 20:00 uur, Sima Sport/Ventura DS1 - B&B Healthcare/Hercules DS 1 31-18

19 sep 19:30 uur, Verburch DS1 - HVBS DS1 30-20

19 sep 19:30 uur, Houten DS1 - Gemini (Z) DS1 30-23

19 sep 20:30 uur, Vido DS1 - Commandeur/VVW DS1 19-23

 

Deel dit bericht