HandbalshopMizuno 2017
Handbal in livestream en televisie

Handbal in livestream en televisie

10 oktober 2018, 12:18 uur

Programma

Van de Redactie – Heel wat topwedstrijden de komende dagen! Veel Nederlandse spelers en speelsters, actief in buitenlandse competities, komen ook in actie. Ook in de dames eredivisie twee topduels, Quintus tegen Handbal Venlo en Vlug en Lenig tegen Dalfsen.

Clubs in de ere- of eerste divisie kunnen hun link voor de livestream doorgeven via redactie@handbalstartpunt.nl

We zijn druk bezig om zoveel mogelijk livestreams voor wedstrijden op te vragen endaarna zo snel mogelijk te publiceren.  

Veel Europese wedstrijden (Champions League, EHF Cup) zijn, zoals bekend, veelal te volgen via http://www.ehftv.com

Woensdag 10 oktober (competitie)

18.00 uur Györ – Bekescsabai

19.00 uur Rhein Neckar Löwen - Kristiansand (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/rhein-neckar-lowen-ifk-kristianstad/1306725

19.30 uur Ringsted – Holstebro

19.30 uur Bad Wildungen – BVB Dortmund

https://www.handball.de/live/livestream/

19.30 uur Buxtehuder – Blomberg-Lippe

https://www.handball.de/live/livestream/

19.30 uur Oldenburg – Thüringer

https://www.handball.de/live/livestream/

19.30 uur Grosswallstadt – Nordhorn-Lingen

20.00 uur Istres – Tremblay

20.00 uur Metz - Nice

20.00 uur Metzingen – Halle -Neustadt

20.00 uur Nellingen – Bietigheim

https://www.handball.de/live/livestream/

Donderdag 11 oktober (competitie)

19.00 uur Bergischer – Leipzig

19.00 uur Flensburg-Handewitt – Stuttgart

19.30 uur Odense – Silkeborg

Vrijdag 12 oktober (competitie)

18.30 uur Esbjerg – Holstebro

19.30 uur Emsdetten – Coburg

19.30 uur Essen – Wilhelmshavener

20.00 uur Hagen – Aue

Zaterdag 13 oktober

14.00 uur Bjerringbro – Sonderjyske (competitie)

15.00 uur Brest Bretagne – Rostov (CL)

15.30 uur Sävehof – Kopenhagen (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ik-savehof-kobenhavn-handball/1307075

17.30 uur Montpellier – Veszprem (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/montpellier-hb-telekom-veszprem-hc/1306730

17.30 uur Bensheim – Neckarsulm (competitie)

https://www.handball.de/live/livestream/

18.10 uur Rhein Neckar Löwen – THW Kiel (competitie), live op ARD

18.30 uur Zabrze – Azoty Pulawy (competitie)

19.00 uur Ljubljana – Thüringer (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/rk-krim-mercator-thuringer-hc/1307070

19.00 uur Alpla Hard – Lions (EHF Cup)

19.15 uur Aalsmeer – Vojvodina (EHF Cup)

https://www.ehftv.com/us/livestream/green-park-tigers-aalsmeer-vojvodina/1348919

19.30 uur Vlug en Lenig – Dalfsen (competitie)

19.30 uur Ferndorf -  Nordhorn Lingen (competitie)

20.15 uur Achilles Bocholt – Kaerjeng (EHF Cup)

20.15 uur Quintus – Handbal Venlo (competitie)

Zondag 14 oktober

14.30 uur Ferencvaros – Kristiansand (CL)

15.10 uur Odense – Metz (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/odense-hc-metz-handball/1307067

16.00 uur Bayer Leverkusen – Göppingen (competitie)

https://www.handball.de/live/livestream/

17.00 uur Motor Zaparoshe – PPD Zagreb (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-motor-zaporozhye-hc-ppd-zagreb/1306747

17.00 uur Kielce – Vardar (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/pge-vive-kielce-hc-vardar/1306745

18.00 uur Bietigheim – Bucuresti (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-bbm-bietigheim-csm-bucuresti/1307064

18.30 uur Oldenburg – Bad Wildungen (beker)

18.00 uur Podravka – Györ (CL)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-gyori-audi-eto-kc/1307079

Uitzendingen Duitse televisie

LIVE: 10.10.2018 – 18.30 uur – Sky Sport
Velux EHF Champions League
Rhein-Neckar Löwen – IFK Kristianstad (SWE)

LIVE: 11.10.2018 – 18.30 uur – Sky Sport
THW Kiel – HSG Wetzlar, SG Flensburg-Handewitt – TVB 1898 Stuttgart, Die Eulen Ludwigshafen – SC Magdeburg, Bergischer HC – SC DHfK Leipzig

LIVE: 11.10.2018 – 18.30 uur – Telekom
THW Kiel – HSG Wetzlar,  SG Flensburg-Handewitt – TVB 1898 Stuttgart, Die Eulen Ludwigshafen – SC Magdeburg, Bergischer HC – SC DHfK Leipzig

LIVE: 12.10.2018 – 20.15 uur – ORF Sport en laoloa1.tv**
Liga Austria, SPUSU LIGA
HC Fivers Margareten – SG Handball WESTWIEN

LIVE: 13.10.2018 – 16.00 uur – laola1.tv**
Liga Austria – SPUSU CHALLENGE
WAT Atzgersdorf – Voeslauer Handballclub

LIVE: 13.10.2018 – 17.45 uur – Sky Sport
Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel

LIVE: 13.10.2018 – 17.45 uur – Telekom
Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel

LIVE: 13.10.2018 – 18.00 uur – ARD
Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel

LIVE: 14.10.2018 – 13.00 uur – Sky Sport
Füchse Berlin – TBV Lemgo Lippe

LIVE: 14.10.2018 – 13.00 uur – Telekom
Füchse Berlin – TBV Lemgo Lippe

LIVE: 14.10.2018 – 15.25 uur – Sky Sport
TSV Hannover-Burgdorf – HC Erlangen, TSV GWD Minden – MT Melsungen, VfL Gummersbach – SG BBM Bietigheim

LIVE: 14.10.2018 – 15.30 uur – Telekom
TSV Hannover-Burgdorf – HC Erlangen, TSV GWD Minden – MT Melsungen, VfL Gummersbach – SG BBM Bietigheim

LIVE: 14.10.2018 – 16.45 uur – Sky Sport
Velux EHF Champions League
MOL-Pick Szeged (HUN) – SG Flensburg-Handewitt

Laatste update: 10 oktober 2018, 16:08 uur
Personeelsadvertentie Handbalstartpunt
Handbal-direct