Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 1 - 7 maart

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 1 - 7 maart

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 1 t/m 7 maart.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND: GEEN COMPETITIEHANDBAL! HANDBALNL LEAGUE (MANNEN) START 6/7 MAART.

WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home

- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link

                                                                                                                 

Maandag 1 maart

20:00, Nykøbing – Herning-Ikast (1 liga) 30-25, met Dione Housheer (niet gespeeld), Nikita van der Vliet (3) / nog twee duels. Nykobing qua punten gelijk met Kopenhagen op plek 5: 24-28 / beide ploegen ook tegen elkaar in de halve finale om de Deense beker (5/6 juni)

Dinsdag 2 maart

14:30, Tolgliatti - Zvenigorod (halve finale Russische beker), 31-30 (24-24) na strafworpen 7-6

16:00, Bekescsabai – Györ (1 liga) 20-41 / 30e officiële wedstrijd van Györ sinds eind augustus 2020 / 27 keer winst, driemaal gelijkspel (CL twee keer tegen Brest en een keer Odense)

17:00, Rostov - Astrahanochka (halve finale Russische beker) 30-20

17:00, Füchse Berlin – Sporting (EL) 29-19

18:45, CSKA – Magdeburg (EL) 27-35

18:45, Kristianstad – Nimes (EL) 30-30

18:45, Metalurg – Ademar (EL) 27-27

18:45, Rhein Neckar Löwen – GOG (EL) 32-24

18:45, Trebnje – Tatabanya (EL) 32-28

18:45, Elverum – PSG (CL) 29-44 (wedstrijd gespeeld in Parijs), met Luc Steins (3), Dylan Nahi 8

19:00, Lübeck-Schwartau – Hüttenberg (2 BL) 25-22, met Niels Versteijnen (2/5 plus 2 assists)

19:30, Dessauer – Dormagen (2 BL) 20-28

20:00, Mors – Fredericia (1 liga) AFGELAST

20:45, Alingsas – Besiktas (EL) 30-29

20:45, Kadetten – Pelister (EL) 29-26

20:45, Montpellier – Nexe (EL) 37-25

20:45, Presov – Dinamo Bucuresti (EL) 32-27

20:45, Toulouse – Aon Fivers (EL) 29-25, met Jef Lettens / Toulouse uitgeschakeld voor de volgende ronde

20:45, Wisla Plock – Medvedi (EL) 25-27

20:45, Kiel – Celje (CL) 33-29, waarnemer Klaus Convents

                                                          

Woensdag 3 maart

15:00, Astrahanochka - Zvenigorod (duel om 3e plaats Russiche beker) 36-27

17:00, Dunaujvarosi – Fehervar (1 liga) 27-24

17:30, Rostov-Don- Togliatti (finale Russische beker) 25-16 (11-10) / elfde beker voor Rostov, waarvan vijf opeenvolgend

18:00, Ferencvaros – Mosonmagyarovar (1 liga) 34-31, met Angela Malestein / duel tussen nummer 2 (13-24) en 4 (15-24)

18:00, Siofok – Szombathelyi (1 liga) 43-31

Stand aan kop: 1. Györ (15-30); 2. Ferencvaros (14-26); 3. Siofok (18-26); 4. Mosonmagyarovar (16-24); 5. Vaci (15-20)

18:30, Kopenhagen – Holstebro (1 liga) 31-27, met Larissa Nüsser (7/9 plus 5 assists)

18:30, Randers – Skanderborg (1 liga) 29-25

18:45, Aarhus United – Ajax Kopenhagen (1 liga) 21-20

18:45, Barcelona – Motor (CL) 42-34 / Barcelona eerste ploeg ooit die alle 14 duels in de groepsfase wint

18:45, Veszprem – Nantes (CL) 5-5 (beide clubs 1 punt) AFGELAST / een van de twee Kroatische arbiters positief getest

19:00, Skuru – Boden (SHE liga) 32-28, met Kalia Klomp / koploper (20-36) tegen hekkensluiter (20-5)

19:00, Eisenach – Wilhelmshavener (2 BL) 36-24, met Duncan Postel (0/), Rutger ten Velde (2/5), Bartosz Konitz (1/2 plus 3 assists)

19:00, Fleury Loiret – Saint Amand (degradatiegroep) 30-21

19:15, Hamm-Westfalen – Grosswallstadt (2 BL) 30-30, met Tom Jansen (4/8 plus 1 assist)

19:30, Vendsyssel – Odense (1 liga) 25-33, met Tess Wester (3/10 stops), Loïs Abbingh (10/11 plus 4 assists), Nycke Groot (2/2 plus 1 assist)

19:30, Bad Wildungen – Bietigheim (BL) 33-34, met Maxime Struijs (3/3 plus 7 assists), Sabine Heusdens (0/0 plus 1 assist), Miranda Schmidt-Robben (4/5), coach Tessa Bremmer / Danick Snelder (0/1), winnende treffer van Xenia Smits (haar enige doelpunt van de wedstrijd uit zes pogingen)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-sg-bbm-bietigheim

19:30, Ketsch – Dortmund (BL) 22-42, met Yara ten Holte (30'- 8 stops), Rinka Duijndam (30'- 6 stops), Kelly Dulfer (2/2 plus 1 assist), Tessa van Zijl (3/4 plus 1 assist), Laura van der Heijden (0.0), Merel Freriks (2/7 plus 1 assist), Inger Smits (6/6 plus 4 assists), Kelly Vollebregt (0/0)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-borussia-dortmund

19:30, Oldenburg – Blomberg-Lippe (BL) , met Marloes Hoitzing (2/4 plus 1 assist) / Isabelle Jongelen (1/1 plus 2 assists), Myrthe Schoenaker (niet gespeeld)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-vs-hsg-blomberg-lippe-3

20:00, Viborg – Esbjerg (1 liga) 32-33

20:00, HSV Hamburg – Gummersbach (2 BL) 29-22, met assistent Anel Mahmutefendic / duel tussen nummer 1 (19-33) en nummer 2 (18-29) / bitter verlies op de 160e verjaardag van de club die op 3 maart 1861 is opgericht

20:00, Dijon – Merignac (degradatiegroep) 24-23, met Sanne van Olphen

20:00, Toulon – Plan de Cuques (degradatiegroep) 29-17, zonder Jessy Kramer, Charris Rozemalen (geblesseerd)

20:30, Brest Bretagne - Nice (kampioensgroep) 29-21

Donderdag 4 maart

17:00, Kiel – Zagreb (CL) 36-30, waarnemer Klaus Convents / Kiel eindigt als 3e in groep in groep B, Veszprem tweede (14-20), Barcelona eerste (14-28)

18:00, Aue – Dormagen (2 BL) 29-28

18:30, Bjerringbro/Silkeborg – Ribe-Esbjerg (1 liga)

18:45, Aalborg – Celje (CL) 0-10 / positieve tests bij Aalborg

18:45, Vardar – Brest (CL) 32-36

18:45, Kielce – Flensburg (CL) 28-31, met assistent Mark Bult / Flensburg eindigt als eerste in groep A (14-21), PSG als tweede (14-19), Kielce als derde (14-19)

19:00, Balingen-W – Lemgo (BL) 25-26, met Dani Baijens (7/9 plus 1 assist), Bobby Schagen (2/2) plus 1 assist), Niko Blaauw (0/0), Mark van den Beucken (niet gespeeld)

19:00, Leipzig – Essen (BL) 26-23

19:00, Ludwigshafen – Wetzlar (BL) 27-27

19:00, Melsungen – Erlangen (BL) 31-29, met assistent Arjan Haenen

20:30, Silkeborg – Nykøbing (1 liga) 26-30, met Dione Housheer (niet gespeeld), Nikita van der Vliet (6/7)

20:30, Montpellier – Créteil (Starligue) 29-28

20:45, Elverum – Porto (CL) 31-38

                  

              EERBETOON IN PORTO AAN DE OVERLEDEN PORTO-DOELMAN ALFREDO QUINTANA

20:45, PSG – Szeged (CL) AFGELAST, 10-0 met Luc Steins / Flensburg eindigt als eerste in groep A (14-21), PSG als tweede (14-19), Kielce als derde (14-19)

Vrijdag 5 maart

17:00, DVSC – Kisvardai (1 liga) 25-21

18:00, Boglar Akademia – Erdi (1 liga) AFGELAST

19:30, GOG – Mors (1 liga) 36-30

19:00, Tønder – Skive (2 liga) 28-35, met Lars Kooij (5) / nummer 11 (20-15) tegen nummer 2 (20-34)

19:00, Herning-Ikast – Horsens (1 liga) 34-23, met Claudia Rompen

19:30, Bietigheim – Hüttenberg (2 BL) 35-26 / scheidsrechters Dinges / Tobias Schmack (B)

20:00, Rimpar – Grosswallstadt (2 BL) 22-17, met Tom Jansen (3/7)

                                             

Zaterdag 6 maart

14:00, Skanderborg – Lemvig (1 liga) 27-29

16:00, Ljubljana – CSKA (CL, play offs) 25-20, met Harma van Kreij (1), Da Silva Viera (7), Sercien-Ugolin (6)

16:00, Valcea – CSM Bucuresti (CL play offs) 24-33, met Martine Smeets (0), Neagu (13), Lazevic (7)

16:00, Buxtehuder – Bad Wildungen (BL) 30-26, Maxime Struijs (3/6 plus 2 assists) Sabine Heusdens (5/7 plus 1 assist), Miranda Schmidt-Robben (0/1 plus 1 assist), coach Tessa Bremmer

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-hsg-bad-wildungen-vipers-3

16:00, Ringsted – Holstebro (1 liga) 25-29, met Kay (5) en Jorn Smits (0) / Ringsted hekkensluiter

16:10, Skjern – Kolding (1 liga) 32-29

16:30, LIONS – Aalsmeer (HandbalNL League) 32-26(zie wedstrijdverslag op website)

16:30, Ademar Leon - Bidasoa Irun (halve finale Spaanse beker) 30-26

17:00, Toulon - Dijon (degradatiegroep) 23-24, zonder Jessy Kramer, Charris Rozemalen (blessures)

https://livestream.com/limburglions/events/9558973

17:00, Zwickau – Solingen (2 BL) 33-25

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-bsv-sachsen-zwickau-hsv-solingen-graefrath-76

17:30, Nord Harrislee – Wuppertal (2 BL) 31-25

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tsv-nord-harrislee-tvb-wuppertal

17:30, Lintfort – Füchse Berlin (2 BL) 27-17, met Bo Decker (4/7), Fem Boeters (0/0 plus 1 assist) / Berlin tweede, met 31 uit 19 achter koploper Zwickau (31 uit 18), Lintfort vierde, 23 uit 16

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-fuechse-berlin

17:30, Kielce - Zabrze (Superliga), 34-30, met Iso Sluijters / Kielce eerste (16-48), Zabrze vierde (16-30) / nog tien duels te spelen

18:00, Podravka – Rostov (CL play offs) 20-29

18:00, MTK Budapest – Vaci (1 liga) 35-32

18:00, Chambray Toruraine - Bourg de Peage (kampioensgroep) 18-25, met Kristy Zimmerman (60'en 21/39 stops plus 2 strafworpen) / BdP op plaats 6, met 30 uit 15, CdT op acht, met 29 uit 14

18:00, Kirchhof – Herrenberg (2 BL) 21-27, met Mariël Beugels (0/3), Iva van der Linden (0/1)

https://handball-deutschland.tv/handball/sg-2-hbf-09-kirchhof-h2ku-herrenberg

18:30, Rödertal – Leipzig (2 BL) 22-27

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-vs-hc-leipzig

18:30, Waiblingen – Werder Bremen (2 BL) 33-24, met Danique Trooster (15' en 3 stops), coach Robert Nijdam

https://handball-deutschland.tv/handball/sg-2-hbf-09-kirchhof-h2ku-herrenberg

18:30, VZV – SEW (oefenduel) 32-20

https://www.vzvhandbal.nl/vereniging/livestream/

                                            

18:30, Bergischer – Hannover-Burgdorf (BL) 27-23, met Jeffrey Boomhouwer (0/2) / Bergischer op plaats 5, met 24 uit 20

19:00, Granollers - Barcelona (halve finale Spaanse beker) 22-32

19:00, Rosengarten – Neckarsulmer (BL) 22-24, met Nathalie Hendrikse (3/8 plus 1 assist), Jill Kooij (2/2), Lynn Knippenborg (7/12 plus 1 assist), Anouk Nieuwenweg (3/6 plus 2 assists)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-neckarsulmer-sport-union

19:00, VOC – Vlug en Lenig (oefenduel) 39-29

https://youtu.be/51GspqVLSL4

                              

                                                               Vlug en Lenig, foto club

19:00, Bevo HC – Quintus (HandbalNL League, b.c.) 29-22

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/herpertz-bevo-hc-hs1-hv-quintus-hs1

via HandbalNL.tv

19:30, Nürtingen – Freiburg (2 BL) 26-23

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tg-nuertingen-hsg-freiburg

19:30, Ferndorf – Emsdetten (2 BL) AFGELAST, met Robin Jansen, coach Peter Portengen

19:30, Wilhelmshavener – Fürstenfeldbrück (2 BL) 35-32, met Duncan Postel, (2/3) Bartosz Konitz (4/7 plus 7 assists), Rutger ten Velde (0/) / WHV op plaats 15, met 16 uit 21, Ferndorf op 16, met 12 uit 17

20:30, Dijon – Saran (2 liga), met Tom Robyns (nummer 5 tegen nummer 2)

20:30, Kiel – Nordhorn-Lingen (BL) 32-22, met Bart Ravensbergen (33'en 4 stops), Toon Leenders (0/0), Sander Visser (1/2), Patrick Miedema (2/4 plus 4 assists)

20:30, Rhein Neckar Löwen – Göppingen (BL) 31-32

Zondag 7 maart

13:00, Lyngby – EH Aalborg (2 liga) 23-34, met Jesse van de Polder / nummer laatst (17-4) tegen nummer 2 (17-26)

13:30, Minden – Flensburg (BL) 28-29, met assistent Mark Bult

14:00, Bietigheim – Györ (CL play offs) 20-37, met Danick Snelder (1), Julia Maidhof (6), Xenia Smits (0) / Anita Görbicz (6), Veronica Kristiansen (6)

14:00, Dortmund – Metz (CL play offs) UITGESTELD TOT 12/3, 17:00 uur, in Nancy, met Yara ten Holte, Rinka Duijndam, Kelly Dulfer, Tessa van Zijl, Laura van der Heijden, Merel Freriks, Inger Smits, Kelly Vollebregt

14:00, Fredericia – Sonderjyske (1 liga) 30-31, met Alec Smit (3/4)

14:30, Volendam – Hurry Up (HandbalNL League) 28-24 / Erik Blaauw (8) / Ronald Suelmann (6)

15:00, Aarhus – Aalborg (1 liga) 22-26

16:00, Paris 92 - Besancon (kampioensgroep) 21-30

16:00, Saint Amand - Merginac (degradatiegroep) 25-18, met Sanne van Olphen

16:00, Buducnost – Ferencvaros (CL play offs) 22-19, met Angela Malestein (2)

16:00, Esbjerg – Brest Bretagne (CL play offs) 27-33

16:00, Essen – Füchse Berlin (BL) 23-24

16:00, Leizpig – Stuttgart (BL) 23-25

16:00, Magdeburg – Coburg 2000 (BL)  43-22

16:00, Göppingen – Bensheim-Auerbach (BL) 27-28, met Helen van Beurden (18'- 6 stops), Sarah Dekker (4/5), Sarah van Gulik (2/3 plus 4 assists), Dionne Visser (1/1)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-hsg-bensheim-auerbach-2

16:00, Leverkusen – Thüringer (BL) 25-30, met Zoë Sprengers (2/5), Annefleur Bruggeman (2/7)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-thueringer-hc-4

16:00, Mainz – Halle-Neustadt (BL) 21-25, met Ellen Janssen (28'- 7 stops)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-sv-union-halle-neustadt

17:00, Dessauer – Konstanz (2 BL) 37-31

17:00, Eisenach – Lübeck-Schwartau (2 BL) 30-30, met Niels Versteijnen (topscorer met 8/9 plus 4 assists)

17:00, Elbflorenz – N-Lübbecke (2 BL) 26-30, met Ivar Stavast (2/3 plus 1 assist)

17:00, HSV Hamburg – Aue (2 BL) AFGELAST

17:00, Fleyry Loiret - Plan de Cuques (degradatiegroep) 22-29

18:00, Kristiansand – Odense (CL play offs) 35-36, met Tess Wester (n.g.), Loïs Abbingh (9), Nycke Groot (2) / wordt gespeeld in Ikast (Denemarken)

19:15, Ademar Leon - Barcelona (finale spaanse beker), ruststand 10-19 /

Deel dit bericht