Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: OVERZICHT 11 - 18 januari

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: OVERZICHT 11 - 18 januari

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 11 t/m 18 januari.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European Leagu en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home

- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

De WK-wedstrijden zijn te volgen via het You Tube-kanaal van de IHF. De duels van Duitsland worden afwisselend door ARD en ZDF uitgezonden.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link

                                                                                                          

Maandag 11 januari

20:00, Viborg – Nykobing ( 1 liga) 31-29, met Dione Housheer (6), Nikita van der Vliet (3)

Dinsdag 12 januari

18:30, Odense – Holstebro (1 liga) 23-19, moeizame wedstrijd van Odense; Holstebro, nummer elf, pakte vorige week thuis een punt tegen medekoploper Esbjerg (22-22); met Tess Wester, keepte de volledige wedstrijd met 15 stops op 34 op twee strafworpen na die door Althea Rheinhard werden gestopt, Loïs Abbingh 3/7, Nycke Groot 5/8, live te volgen via Facebook Odense Handball

Woensdag 13 januari

16:00, Ferencvaros – Szombathelyi (1 liga) 41-17, met Angela Malestein, FTC 2e met 18 uit 9, koploper Siofok, met 20 uit 13, Györ derde met 16 uit 8

17:30, Servië – Griekenland (EK kwalificatie) 31-21, 1. Servië 3-5; 2. Frankrijk 2-1; 3. België 0-0; 4. Griekenland 1-0

18:00, Egypte – Chili (WK) 35-29

18:00, Siofok – Boglar Akademia (1 liga) 33-21

18:00, Nice – Saint Armand (1 liga) 33-27

18:30, Esbjerg – Ajax Kopenhagen (1 liga) 31-21, zonder Estavana Polman

18:30, Randers – Silkeborg (1 liga) 26-23

18:45, Aarhus United – Herning-Ikast (1 liga) 22-30

18:45, Kristiansand – Rostov (CL) AFGELAST

19:00, Besancon – Paris 92 (1 liga) 28-25

19:00, Bad Wildungen – Metzingen (BL) 24-29, met Maxime Struijs (2/4), Sabine Heusdens (1/6), Tessa Bremmer trainster / Tamara Haggerty (2/2), Britt van der Baan (0/1), Bo van Wetering (3/4)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-tus-metzingen

19:30, Göppingen – Bietigheim (BL) 22-27, zonder Jasmina Jankovic / zonder Danick Snelder, Xenia Smits (6/8)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-sg-bbm-bietigheim-2

19:30, Mainz – Leverkusen (BL) 21-30, met Ellen Janssen (41'- 11 stops) / Zoë Sprengers (4/6), Annefleur Bruggeman (1/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-tsv-bayer-04-leverkusen

19:30, Neckarsulmer – Dortmund (BL) 29-31 met Nathalie Hendrikse (3/4) Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (7/10), Anouk Nieuwenweg (3/8) / Rinka Duijndam (19'- 2 stops), Yara ten Holte (n.i), Kelly Dulfer (3/10), Kelly Vollebregt 0/2), Merel Freriks (1/2), Inger Smits (6/7), Laura van der Heijden (3/5), Tessa van Zijl (1/1) zonder Delaila Amega (blessure)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-borussia-dortmund-4

20:00, Chambray Touraine – Toulon ( 1 liga) 27-26, met Charris Rozemalen (blessure), Jessy Kramer (2'gespeeld)

20:00, Merignac – Plan de Cuques (1 liga) 29-19, met Sanne van Olphen (28"- 1)

20:00, Metz – Bourg de Peage (1 liga) 31-22, met Debbie Bont (30'- 3/4), Ailly Luciano (n.g.), Yvette Broch (n.g.), Emmanuel Mayonnade trainer / Kristy Zimmerman (44'- 5/27)

20:15, Fleury Loiret – Nantes (1 liga) 24-36

20:30, Brest Bretagne – Dijon (1 liga) 35-21

20:30, Leipzig – Kirchhof ( 2 BL) 27-20, met Mariël Beugels (3/5), Iva van der Linden (n.g.)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-sg-09-kirchhof

Donderdag 14 januari

15:30, Wit-Rusland – Rusland (WK) 32-32

18:00, Algerije – Marokko (WK) 24-23

18:00, Oostenrijk – Zwitserland (WK) 25-28

18:00, Slovenië – Zuid-Korea (WK) 51-29

20:30, Noorwegen – Frankrijk (WK) 24-28

20:30, Portugal – IJsland (WK) 25-23

20:30, Zweden – Noord-Macedonië (WK) 32-20

Vrijdag 15 januari

15:30, Qatar – Angola (WK) 30-25

16:00, PAOK – Bjelovar (EC) 28-21

17:00, Grude – Gran Canaria (EC) 22-29

18:00, Argentinië – Congo (WK) 28-22

18:00, Duitsland – Uruguay (WK) 43-14, te zien via ARD

18:00, Kroatië – Japan (WK) 29-29

18:00, Spanje – Brazilië (WK) 29-29

18:30, Kopenhagen – Skanderborg (1 liga) 31-18, met Larissa Nüsser (/5 en 4 assists); Kopenhagen op 4, met 22 uit 16

20:30, Denemarken – Bahrein (WK) 34-20

20:30, Hongarije – Kaapverdië (WK) 34-27

20:30, Tunesië – Polen (WK) 28-30

Zaterdag 16 januari

12:00, Rostov – Bietigheim (CL) 27-21, zonder Danick Snelder

14:00, Storhamar – Astrahanochka (EL) 33-28

14:00, Zvenigorod – Vaci (EL) 29-33

14:00, EH Aalborg – Roskilde (2 liga) 32-25, met Jesse van de Polder

15:30, Wit-Rusland – Zuid-Korea (WK) 32-24

16:00, CSKA – Dortmund (CL) 35-28, met Rinka Duijndam (n.i.), Yara ten Holte (9/22), Kelly Dulfer (3/5), Kelly Vollebregt 2/4) Merel Freriks (2/6), Inger Smits (4/5), Laura van der Heijden (2/4), Tessa van Zijl (4/5) zonder Delaila Amega (blessure)

16:00, CSM Bucuresti – Kristiansand (CL) 22-29, met Martine Smeets (0/1)

16:00, Ferencvaros – Esbjerg (CL) 24-28, met Angela Malestein (4/4) / zonder Estavana Polman

16:00, Nantes – Katastmonu (EL) 35-26, met Helle Thomsen trainer

17:00, Bourg de Peage – Dijon (groepsfase beker) AFGELAST

17:30, TuS Lintfort – Zwickau (2 BL)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-bsv-sachsen-zwickau

18:00, Egypte – Noord-Macedonië (WK) 38-19

18:00, Marokko – Portugal (WK) 20-33

18:00, Oostenrijk – Frankrijk (WK) 28-35

18:00, RFH – Slovenië (WK) 31-25

18:00, Paris 92 – Herning-Ikast (EL) 26-23

18:00, Malaga – Nis (EC) 37-24, scheidsrechters Gilis/Beulakker

18:00, Ljubljana – Metz (CL) 22-26, met Debbie Bont (4/4), Ailly Luciano (afwezig), Yvette Broch (n.i.), Emmanuel Mayonnade trainer

18:00, Bensheim-Auerbach – Blomberg-Lippe (BL) 24-31, met Helen van Beurden, Sarah Dekker (2/4), Sara van Gulik (2/2), Dionne Visser (0/1) / Isabelle Jongenelen (0/1), Myrthe Schoenaker (0/0)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hsg-hbf-bensheim-auerbach-blomberg-lippe

18:30, Rodertal – Waiblingen (2 BL) 25-29

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-vs-vfl-waiblingen-2

18:45, Wuppertal – Kirchhof (2 BL) 26-25, met Mariël Beugels (2/0), zonder Iva van der Linden

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tvb-wuppertal-sg-09-kirchhof

19:00, Bad Wildungen – Thüringer (BL) 24-31, met Maxime Struijs (5/7), Sabine Heusdens (0/3), Tessa Bremmer trainer

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-thueringer-hc-3

19:00, Halle-Neustadt – Metzingen (BL) 23-26, zonder Danique Boonkamp (blessure) / Tamara Haggerty (3/3), Bo van Wetering (4/8), Britt van der Baan (0/)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-metzingen

19:00, Rosengarten – Buxtehuder (BL)  15-30

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-buxtehuder-sv

19:30, Nürtingen – Nord Harrislee (2 BL) 21-27

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tg-nuertingen-tsv-nord-harrislee

20:00, Füchse Berlin – Herrenberg (2 BL) 32-22, met Bo Dekker (3/4)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-vs-sg-h2ku-herrenberg

20:00, Freiburg – Werder Bremen (2 BL) 26-30 met Danique Trooster (59'- 15 stops), Robert Nijdam trainer

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsg-freiburg-sv-werder-bremen

20:30, Algerije – IJsland (WK) 24-39

20:30, Chili – Zweden (WK) 26-41

20:30, Zwitserland – Noorwegen (WK) 25-31

Zondag 17 januari

12:00, Krasnodar – Braila (EL) 25-25

14:00, Ajax Kopenhagen – Tonder ( 2 liga) 29-19, met Lars Kooij (0)

15:30, Qatar – Japan (WK) 31-29

16:00, Lublin – Togliatti (EL) 28-23

16:00, Brest Bretagne – Buducnost (CL) 28-28

16:00, Odense – Györ (CL 32-32met Tess Wester (40'- 9/22 stops), Loïs Abbingh (11/16), Nycke Groot (3/3)

16:00, Podravka – Valcea (CL) 25-27

16:00, Nice – Chambray Touraine (1 liga) 28-24

16:00, Saint Amand – Merignac (groepsfase beker) 23-25, zonder Sanne van Olphen

16:00, Leipzig – Solingen (2 BL) 33-34

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-hsv-solingen-graefrath-76

16:00, Mainz – Ketsch (BL) 34-22, duel tussen nummer laatst (Mainz met 11-0) en voorlaatst (Ketsch (13-2), met Ellen Janssen (19; - 3 stops)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-kurpfalz-baeren

16:30, Oldenburg – Leverkusen (BL) 26-22, met Marloes Hoitzing (1/3) / Zoë Sprengers (1/2), Annefeleur Bruggeman (1/1)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-tsv-bayer-04-leverkusen

17:00, Touloun – Plan de Cuques (groepsfase beker) 30-21, zonder Charris Rozemalen en Jessy Kramer (blessures)

18:00, Angola – Kroatië (WK) 20-28

18:00, Argentinië – Bahrein (WK) 24-21

18:00, Kaapverdië – Duitsland (WK) AFGELAST vanwege onvolledig team Kaapverdië, live op ARD

18:00, Tunesië – Brazilië (WK) 32-32

18:00, Byasen – Oppsal (1 liga) 25-24, met Annick Lipman (13/24 stops = 35%)

18:00, Fleury Loiret – Siofok (EL) 24-35

18:00, Nis – Malaga (EC), 22-23 scheidsrechters Gilis / Beulakker

19:00, Guardes – Elche (EC) AFGELAST, scheidsrechters Martens / Schols

19:15, Boden – Heid (1 liga) (ruststand 12-10), met Kalia Klomp

20:30, Congo – Denemarken (WK) 19-39

Cirkelspeler van Congo, Mvumbi, foto IHF

20:30, Hongarije – Uruguay (WK) 44-18

20:30, Polen – Spanje (WK) 26-27

Maandag 18 januari

15:30, Noord-Macedonië – Chili (WK)

15:30, Zuid-Korea – Rusland (WK)

18:00, Portugal – Algerije (WK)

18:00, Slovenië – Wit-Rusland (WK)

18:00, Zweden – Egypte (WK)

20:30, IJsland – Marokko (WK)

20:30, Noorwegen – Oostenrijk (WK)

 

Deel dit bericht