Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 19 - 25 APRIL

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 19 - 25 APRIL

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 19 t/m 25 april

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND!

COMPETITIE: HANDBALNL League en HOOGSTE DIVISIE BELGIË, VIA LIVESTREAM THUISCLUB EN / OF HANDBALNL.TV EN SPORTBEAT.TV

- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home.

- Ook de WK-kwalificatieduels bij de vrouwen (returns) vindt u via deze link.

- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL en 2e BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball of via betaling voor livestream.

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

- Duels in de Belgische competitie worden via livestream getoond op www.sportbeat.tv

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link

                                                                                                                                                                             

Maandag 19 april

Geen wedstrijden

Dinsdag 20 april

17:00, Wit-Rusland – Montenegro * (WK kwalificatie, eerste duel 23-29) 24-26

17:30, Duitsland – Portugal (WK kwalificatie, eerste duel 32-27) 34-23 / coach Henk Groener voor tweede keer met Duitsland na 2019 naar WK

18:00, Polen – Oostenrijk * (WK kwalificatie, eerste duel 29-29) 26-29 / Kudlacz 6, Frey 10, Kovacs 6, Pandza 4 / het laatste WK eindtoernooi was in 2009

18:00, Hamburg – Aue (2 BL) 28-24

18:30, Rusland * – Turkije (WK kwalificatie, eerste duel 35-23) 45-24

18:45, Magdeburg * – Kristianstad (EL, kwartfinale, eerste duel 34-28) 39-31

18:45, Rhein Neckar Löwen * – Medvedi (EL, kwartfinale, eerste duel 32-33) 37-27

19:00, VOC – Volendam (regiocompetitie) 30-21 (rust 12-9)

19:00, Cesson – Chambery Savoie (Starligue) 21-26

19:00, Pontault – Saran (Proligue) AFGELAST, met Tom Robyns (nummer 2 (20-32) tegen nummer 1 (21-35)

20:00, Toulouse – PSG (Starligue) 28-40 (13-20), met Jef Lettens (30'- 6/27 stops, collega Almeida 30' - 1/21 stops) / Luc Steins (0/1 plus 6 assists) - speelde tegen zijn oude ploeg

https://www.youtube.com/watch?v=LOyUfR3X-h4

20:15, Zwitserland – Tsjechië * (WK kwalificatie, eerste duel 27-27) 22-28 / 15 (!) doelpunten van Jerabkova

20:45, Füchse Berlin *– Montpellier (EL, kwartfinale, eerste duel 29-32) 31-23

20:45, Wisla Plock * – GOG (EL, kwartfinale, eerste duel 27-30) (rust 13-13) 31-26 / naar EL FINAL4 in Mannheim (22/23 mei): Magdeburg, Rhein Neckar Löwen, Wisla Plock, Füchse Berlin

handbalshop.be

Woensdag 21 april

16:00, Erdi – Györ (1 liga) 26-38

17:00, Noord-Macedonië – Roemenië * (WK kwalificatie, eerste duel 22-33) 20-35

18:00, Servië * – Slowakije (WK kwalificatie, eerste duel 26-19) 32-25

18:00, Nimes – Dunkerque (Starligue) 29-29

https://www.youtube.com/watch?v=yPAKdoF_NUo

18:10, Zweden *Oekraïne (WK kwalificatie, eerste duel 28-14) 22-26

18:30, Kolding – Sonderjyske (kampioensgroep) 32-29, met Alec Smit (5) / Stand: 1. GOG (2-6); 2. Bjerringbro (2-3); 3. Sonderjyske (3-2); 4. Kolding (3-2)

19:00, Gummersbach – Rimpar (2 BL) 33-23, met assistent Anel Mahmutefendic

19:30, Dorrmagen – Ferndorf (2 BL) 26-26

20:30, Holstebro – Aalborg (kampioensgroep) 26-30, met Kay (5) en Jorn Smits (0) / Stand: 1. Aalborg (3-6); 2. Holstebro (3-5); 3. Skanderborg (2-2); 4. Skjern (2-0)

20:30, St. Raphaël – Nantes (Starligue) 26-28

21:45, IJsland – Slovenië * (WK kwalificatie, eerste duel 14-24) 21-21

Donderdag 22 april

19:00, Balingen – Essen (BL) 31-28

19:00, Flensburg – Ludwigshafen (BL) 35-29, met assistent Mark Bult

19:00, Hannover-B – Wetzlar (BL) 25-24

19:00, Melsungen – Kiel (BL) 26-32, met assistent Arjan Haenen

19:00, Nordhorn-Lingen – Minden (BL) 20-22, met Bart Ravensbergen (42'- 10 stops = 44%), Toon Leenders (0), Patrick Miedema (2/3), Sander Visser (1/1) / Stand onderin: 14. Hannover (25-20); 15. Minden (26-18); 16. Balingen (27-17); 17. Ludwigshafen (26-13); 18. Nordhorn (27-13); 19. Essen (26-11); 20. Coburg (25-8) / nog 11 duels voor Nordhorn: 25 april: Nordhorn-Wetzlar; 8 mei: Nordhorn-Coburg; 13 mei: Wetzlar-Nordhorn; 16 mei: Ludwigshafen-Nordhorn; 26 mei: Nordhorn-Hannover

19:15, Bern - Kadetten Schaffhausen (halve finale beker) 20-27 / finale tussen Kriens en Kadetten Schaffhausen, de nieuwe ploeg van Ephrahim Jerry

20:00, Ivry - Limoges (Starligue) 28-28, met Simon Ooms

https://www.youtube.com/watch?v=D-wc4AM2t6U

Vrijdag 23 april

19:00, Aue – Konstanz (2 BL) 27-27

20:00, Chambery - Istres (Starligue) 30-21

20:15, Gwardia Opole – Zabrze (Superliga) 20-29, met Iso Sluijters

Zaterdag 24 april

14:00, Gorenje – AEK Athene (EC, halve finale, eerste duel 24-26) 31-31, AEK naar finale, tegen Ystads

14:00, Lemvig – Mors (degradatiegroep) 34-38

14:00, EH Aalborg – Sonderjyske (promotieduel, eerste wedstrijd) 23-26 met Jesse van de Polder

14:00, Kopenhagen - Esbjerg (kampioensgroep), 25-33, met Larissa Nüsser / zonder Estavana Polman 

14:30, Silkeborg - Herning-Ikast (kampioensgroep) 27-37

14:30, Ribe-Esbjerg – Fredericia (degradatiegroep) 29-31

15:00, Ystads *– Famagusta (EC, halve finale, eerste duel 24-26) 26-22 / Ystads naar finale, tegen AEK Athene

15:00, Skanderborg – Holstebro (degradatiegroep) 21-20

15:10, Nykobing – Odense (kampioensgroep) 25-32, met Dione Housheer, Nikita van der Vliet / Tess Wester, Loïs Abbingh, Nycke Groot

15:30, Tongeren - Visé (kampioensgroep) 20-20 (10-6), livestream via sportbeat.tv

https://www.facebook.com/1643858032537402/posts/3000484116874780/?d=n

16:00, Mainz 05 – Oldenburg (BL) 24-29, met Ellen Janssen / Marloes Hoitzing

16:00, Györ - Siofok (1 liga) 44-24

16:00, Szombathelyi - Ferencvaros (1 liga) 22-42, met Angela Malestein

16:30, LIONS – Hurry Up (HandbalNL League) 39-26

https://livestream.com/limburglions/events/9636002

18:00, Nantes * 30-28- Nice (halve finale beker) / 33-27 / andere halve finale Metz - Brest Bretagne

18:00, Montpellier – Tremblay (Starligue) 34-22

18:00, Nimes – Cesson (Starligue) 29-27

18:00, Aarhus United – Viborg (kampioensgroep) 23-29

18:00, Gummersbach – Ferndorf (2 BL) 30-28, met Anel Mahmutefendic

18:00, Thüringer – Neckarsulmer (BL) AFGELAST, met Nathalie Hendrikse, Jill Kooij, Lynn Knippenborg, Anouk Nieuwenweg / verplaatst naar woensdag 28 april, 19:30 uur

18:00, MTK Budapest - Erdi (1 liga) 33-33

18:00, Vaci - Bekescsabai (1 liga) 41-28

18:30, Lemgo – Rhein Neckar Löwen (BL) 28-34, met Dani Baijens, Bobby Schagen, Niko Blaauw, Mark van den Beucken

18:45, Wuppertal – Lintfort (2 BL) 22-21, met Maxime Drent

19:00, VOC – SEW (regiocompetitie) 27-17

19:00, Handbal Venlo – Vlug en Lenig (regiocompetitie) 38-16

YouTube: Cabooter Handbal Venlo TV

19:00, Volendam – Quintus (regiocompetitie) 24-35

https://www.youtube.com/watch?v=HcW-bmaMtUc

19:00, Aalsmeer – Bevo (HandbalNL League) 35-33

https://www.youtube.com/watch?v=Dn93AlHNKUE

19:00, Volendam – Quintus (HandbalNL League b.c.) 31-22

https://www.youtube.com/watch?v=xl5pP7lw6w0

19:00, Bad Wildungen – Dortmund (BL) AFGELAST , met Maxime Struijs, Sabine Heusdens, coach Tessa Bremmer / Kelly Dulfer, Inger Smits, Merel Freriks, Laura van der Heijden, Kelly Vollebregt, Tessa van Zijl, Yara ten Holte, Rinka Duijndam

19:00, Bietigheim – Rosengarten (BL) 34-20, met Danick Snelder

19:00, Göppingen – Leverkusen (BL) AFGELAST, met Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman

19:00, Emsdetten – Elbflorenz (2 BL) AFGELAST, met Robin Jansen, coach Peter Portengen / Ivar Stavast

19:00, HSG Krefeld - VfL Pullingen (promotiecompetitie van 3e naar 2e BL), met Robin Schoenaker (2)

19:15, Hamm-Westfalen – Bietigheim (2 BL) AFGELAST

19:30, Nürtingen – Werder Bremen (2 BL) AFGELAST, met Danique Trooster, coach Robert Nijdam

19:30, Fürstenfeldbrück – N-Lübbecke (2 BL) 21-22

19:30, Hüttenberg – Hamburg (2 BL) AFGELAST

19:30, Wilhelmshavener – Eisenach (2 BL) AFGELAST, met Bartosz Konitz, Duncan Postel, Rutger ten Velde

20:00, VZV – Kwiek (regiocompetitie)  36-29  / Via Youtube kanaal VZV Handbal

20:00, Metz – Brest Bretagne (halve finale beker) 23-29, met Ailly Luciano, Debbie Bont, Yvette Broch, coach Mayonnade / andere halve finale Nantes - Nice

Metz: 23 keer kampioen, 9 keer beker, 8 keer beker van de liga, eenmaal deelname DELO FINAL4 (2019) - vierde plaats

20:15, Sporting Pelt - Bocholt (kampioensgroep) 30-31, livestream via sportbeat.tv.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=xHWdEiZVmAQ

20:15, Hasselt - Atomix (oefenwedstrijd)

handbalshop.be

20:30, Füchse Berlin – Coburg (BL) AGELAST

20:30, Stuttgart – Göppingen (BL) 28-26

20:30, Toulouse – St.Raphaël (Starligue) 32-27, met Jef Lettens

20:30, WHC/Hercules – Houten (regiocompetitie) 27-30 (rust 14-16)

https://fb.me/e/DX6XCF9r

21:00, Volendam 2 – Havas (regiocompetitie) 32-23

http://ttps://www.youtube.com/watch?v=vdNl8jAbwvw

Zondag 25 april

12:35, Aalsmeer 2 – Hellas (regiocompetitie) 27-24

13:30, Melsungen – Flensburg (BL) 30-32, met assistent Arjan Haenen / assistent Mark Bult

14:00, Randers – Horsens (degradatiegroep) 26-25, met Claudia Rompen / Stand: 1. ajax (3-8); 2. Randers (4-5); 3. Skanderborg (3-4); 4. Holstebro 3-4); 5. Horsens (3-1)

15:00, DVSC - Dunaujvarosi (1 liga) 35-26

16:00, Blomberg-Lippe – Halle-Neustadt (BL) 31-22

16:00, Ketsch – Buxtehuder (BL) AFGELAST

16:00, Erlangen – Magdeburg (BL) 30-28

16:00, Essen – Kiel (BL) 27-31

16:00, Leipzig -, Bergischer (BL) AFGELAST, met Jeffrey Boomhouwer

16:00, Nordhorn-Lingen – Wetzlar (BL) 29-30, met Bart Revensbegen, Toon Leenders (0), Patrick Miedema  (0), Sander Visser(0)

17:00, Dunkerque – Chartres (Starligue) 28-29

17:00, Ivry – Aix (Starligue) 23-22, met Simon Ooms

17:00, PSG – Nantes (Starligue) 24-25, met Luc Steins / verrassend! eerste competitienederlaag PSG na 23 duels

18:00, Skanderborg – Skjern (kampioensgroep) 27-29

18:00, Mosonmagyarovar - Kisvardai (1 liga) 27-19

20:00, Bjerringbro – GOG (kampioensgroep) 34-34

Deel dit bericht