Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 22 - 28 februari

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 22 - 28 februari

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 22 t/m 28 februari.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND: GEEN COMPETITIEHANDBAL! HANDBALNL LEAGUE (MANNEN) START 6/7 MAART.

WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home

- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link

                                                                                                                 

Maandag 22 februari

19:00, Beskiktas – Montpellier (EL) 26-36

20:00, Kopenhagen – Esbjerg (1 liga) 27-29, met Larissa Nüsser (4/8 en 5 assists), Anette Hanssen tekende voor 7 doelpunten /  koploper Esbjerg door het oog van de naald; 7-8 was laatste achterstand, daarna domineerde Kopenhagen tot 22-22; 27-27 was de laatste gelijke stand, op ruim één minuut van het einde; voor Esbjerg namen Mette Tranborg, Nerea Pena en Marit Frafjord elk 6 treffers voor hun rekening; nog drie wedstrijden en dan beginnen de play offs met acht ploegen.

Dinsdag 23 februari

17:00, Silkeborg – Holstebro (1 liga) 27-25

17:30, CSM Bucuresti – Cisnadei (Liga Nationaal) 31-25, met Martine Smeets

18:30, Aarhus United – Odense (1 liga) 18-22, met Tess Wester (11/29 = 38%), Loïs Abbingh (4/8 + 3 assists), Nycke Groot (1/5 + 1 assist)

18:45, PSG – Kielce (CL) 37-26, met Luc Steins topscorer PSG (6/7) / waarnemer Klaus-Dieter Convents

18:45, GOG – Trebnje (EL) 32-31

18:45, Magdeburg – Alingsas (EL) 36-21

18:45, Nexe – CSKA Moskou (EL) 32-31

18:45, Nimes – Dinamo Bucuresti (EL) 32-29

18:45, Tatabanya – Kadetten (EL) 30-32

20:00, Rimpar – Dormagen (2 BL) 25-19

20:15, Strassbourg – Massy Essonne (Pro Ligue) AFGELAST

20:45, Kiel – Aalborg (CL) 28-26

20:45, Nantes – PPD Zagreb (CL) 30-28

20:45, Ademar Leon – Wisla Plock (EL) 32-27

20:45, Aon Fivers – Metalurg Skopje (EL) 45-30

20:45, Sporting – Kristianstad (EL) 27-26

                                                                

Woensdag 24 februari

16:00, Erdi – Siofok (1 liga) 32-37

17:00, Toulouse – Medvedi (EL) 29-32, met Jef Lettens (4/18, collega Oliveira de Almelda 8/16, topscorer Toulouse Nemanja Ilic (10/12)

17:00, Trebnje – GOG (EL) 27-30

18:00, Kisvardai – Boglar Akademia (1 liga) 29-27

18:00, Vaci – DSVC (1 liga) 32-28

18:30, Mosonmagyarovar – Györ (1 liga) (rust 11-22) 20-33

18:30, MTK Budapest – Ferencvaros (1 liga) 25-34, met Angela Malestein

18:30, Lemvig – Ringsted (1 liga) 27-23

18:30, Horsens – Randers (1 liga) 24-29, met Claudia Rompen (niet gespeeld)

18:45, Elverum – Vardar Skopje (CL) 32-35

18:45, Meshkov Brest – Porto (CL) AFGELAST

18:45, Nimes – Füchse Berlin (EL) 22-24

19:00, Herning-Ikast – Ajax Kopenhagen (1 liga) 27-23

19:00, Chambray Touraine – Brest Bretagne (kwartfinale beker) 31-32

19:00, Merignac – Nice (kwartfinale beker) 28-30 na penalty's / 13-14, 15-14 - 28-28 / penalty's 0-2, met Sanne van Olphen

19:30, Skanderborg – Nykobing (1 liga) 27-35, met Dione Housheer (niet gespeeld), Nikita van der Vliet (foto) (3/4 en 1 assist)

19:30, Vendyssel - Viborg (1 liga) 24-30

19:30, Elbflorenz – Aue (2 BL) 21-29, met Ivar Stavast

20:00, Metz – Paris 92 (kwartfinale beker), 30-22 live via Facebookpagina Metz Handball

20:15, Fleury Loiret – Nantes (kwartfinale beker) AFGELAST

20:30, Holstebro – Skjern (1 liga) 38-30, met Kay (7) en Jorn Smits (0)

20:45, Celje – Barcelona (CL) 29-32

Donderdag 25 februari

17:00, Motor – Aalborg (CL) 27-29

18:00, Aix – Chartres (Starligue) 24-25

18:45, Nantes – Kiel (CL) 24-24

18:45, Szeged – Kielce (CL) 26-30

19:00, Coburg 200 – Minden (BL) 24-28

19:00, Hannover-Burgdorf – Melsungen (BL) 31-23, met assistent Arjan Haenen / Melsungen op 11, met 17 uit 14

19:00, Magdeburg – Essen (BL) 34-28

19:00, Wetzlar – Erlangen (BL) 28-28

19:30, Göppingen – Mainz 05 (BL) 34-24, met Ellen Janssen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-1-fsv-mainz-05

20:00, Sonderjyske – Skanderborg (1 liga) 27-28, met Alec Smit (0)

20:45, Flensburg – PSG (CL) 28-27, met assistent Mark Bult / Luc Steins (4)

20:45, PPD Zagreb – Veszprem (CL) 28-35

Vrijdag 26 februari

15:00, CSM Focsani – CSM Bucuresti (Liga Nationaal) 23-24, met Martine Smeets

17:00, Metzingen – Dortmund (BL) , met Tamara Haggerty (3/4), Bo van Wetering (3/5), Britt van der Baan (0/0) / Kelly Dulfer (3/6), Rinka Duijndam (8'- 2 stops), Inger Smits (7/9), Merel Freriks (4/6), Yara ten Holte (n.g.), Kelly Vollebregt (2/3), Tessa van Zijl (3/4), Laura van der Heijden (6/8)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-borussia-dortmund-5

17:00, Toulon - Saint Amand (degradatiegroep), 28-24

18:00, Tremblay – Limoges (Starligue) 30-29

18:30, Kolding – Aarhus (1 liga) 32-27

18:30, Ribe-Esbjerg – GOG (1 liga) 28-28

18:30, Odense – Kopenhagen (1 liga) 32-27, met Tess Wester (60'- 16/38 stops = 42% + 1 doelpunt), Loïs Abbingh (9/13 + 8 assists), Nycke Groot (7/7 + 2 assists) / Larissa Nüsser (2/3 + 4 assists)

https://www.facebook.com/watch/?v=211069647426632

18:55, Leverkusen – Buxtehuder (BL) 20-20, met Zoë Sprengers (4/8), Annefleur Bruggeman (0/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-buxtehuder-sv-6

19:00, Blomberg-Lippe – Thüringer (BL) 31-29, Isabelle Jongelen (0/0), Myrthe Schoenaker (n.g.)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vs-thueringer-hc-3

19:00, Boden – Önnereds (SHE) 20-22, met Kalia Klomp / Boden degradeert

19:00, Dijon - Plan de Cuques (degradatiegroep), 25-30

19:15, Hamm-Westfalen – Wilhelmshavener (2 BL) 31-32, met Duncan Postel (0/0), Rutger ten Velde (0/), Bartosz Konitz (5/9)

19:30, Bad Wildungen – Bensheim-Auerbach (BL) 32-33, met Maxime Struijs (6/10), Sabine Heusdens (0/1), Miranda Schmidt-Robben (0/0), coach Tessa Bremmer / Helen van Beurden (54'- 9 stops),) Sarah Dekker (4/4), Sarah van Gulik (5/6), Dionne Visser (2/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hsg-hbf-bad-wildungen-bensheim-auerbach

19:30, Bietigheim – Ketsch (BL) 43-22, met Danick Snelder (n.g.)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sg-bbm-bietigheim-vs-kurpfalz-baeren

19:30, Neckarsulmer – Halle-Neustadt (BL) 35-30, met Nathalie Hendrikse (7/10), Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (4/7), Anouk Nieuwenweg (1/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-sv-union-halle-neustadt

19:30, Dormagen – Bietigheim (2 BL) 33-27

19:30, Fürstenfeldbruck – Gummersbach (2 BL) 32-25, met assistent Anel Mahmutefendic

19:30, Grosswalsstadt – Emsdetten (2 BL) 39-38, met Tom Jansen (10/12) / Robin Jansen (7/13), coach Peter Portengen

19:30, Hüttenberg – Rimpar (2 BL) 23-22

19:30, Lübeck-Schwartau – Dessauer (2 BL) 32-27, met Niels Versteijnen (6/8)

19:30, N-Lübbecke – Eisenach (2 BL) 31-28

20:00, Konstanz – Hamburg (2 BL) 29-40

20:00, St. Raphaël – Cesson (Starligue) 27-25

20:45, Sporting – Dinamo Bucuresti (EL) 31-32

                                                             

Zaterdag 27 februari

13:00, Buducnost - Krim Mercator 21-21 (oefenduel, voorbereiding Krim op CL-duel tegen CSKA en Buducnost tegen FTC), met Harma van Kreij

13:00, Zabrze – Wisla Plock (Superliga) 18-27, met Iso Sluijters / nummer 4 (14-30) tegen 3 (12-30)

14:00, Tønder – Otterup (2 liga) 30-30, met Lars Kooij (archieffoto) (6/6)

14:00, Ajax Kopenhagen – Silkeborg (1 liga) 31-20

14:00, Esbjerg – Vendsyssel (1 liga) 39-22

14:00, Randers – Viborg (1 liga) 26-29

16:00, Aalsmeer - Hurry Up (oefenwedstrijd) 36-35

16:10, Aalborg – Bjerringbro-Silkeborg 31-34 (1 liga), nummer 2 tegen nummer 1

16:30, LIONS - Bevo (oefenduel), 25-26 (11-14) / geen publiek /  topscorers LIONS: Lino Janssen (3), Joao Ramos (3) / topscorers Bevo: Niek Jordens (6), Kobe Serras (5), Jeroen van den Beicken (5)

https://livestream.com/limburglions

17:00, Medvedi – Ademar Leon (EL) 34-35

17:30, Lintfort – Kirchhof (2 BL) 37-19, met Mariël Beugels (2/7), Iva van der Linden (0/1)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-sg-09-kirchhof

18:00, Besancon – Brest Bretagne (promotiegroep) 25-24

18:00, Nantes – Chambray Touraine (promotiegroep), verplaatst naar 10 maart

18:00, Nice – Metz (promotiegroep) AFGELAST, met Ailly Luciano, Debbie Bont, Yvette broch, coach Mayonnade

18:00, Paris 92 – Bourg de Peage (promotiegroep) AFGELAST, met Kristy Zimmerman

18:00, Merignac – Fleury Loiret (degradatiegroep) 23-26, met Sanne van Olphen

PROMOTIEGROEP:

1. Brest (14-37); 2. Metz (13-37); 3. Nantes (13-31); 4. Besancon (14-31); 5. Paris 92 (13-30); 6. Nice (13-29); ; 7. Chambery Touraine (13-28); 8. Bourg de Peage (13-26). De nummers 1 en 2 spelen play offs om de landstitel.

DEGRADATIEGROEP:

9. Fleury Loiret (14-23); 10. Touloun (13-21); 11.Saint Amand (13-20); 12. Dijon (13-20); 13. Merignac (14-18); 14. Plan de Cuques (13-17). De nummer 14 degradeert.

18:00, Freiburg – Nord Harrislee (2 BL) 22-26

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsg-freiburg-tsv-nord-harrislee

18:00, Siofok – Ferencvaros (1 liga) 20-38, met Angela Malestein / nummer 3 (15-22) tegen nummer 4 (11-20)

18:30, VZV - VOC (oefenwedstrijd) 28-24

18:15, Solingen – Herrenberg (2 BL) 24-28

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsv-solingen-graefrath-76-sg-h2ku-herrenberg

18:45, Wuppertal – Waiblingen (2 BL) 25-30

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tvb-wuppertal-vfl-waiblingen

19:00, Celje – Ljubljana (1e liga) AFGELAST, met Harma van Kreij (nummer 4 tegen nummer 1)

19:00, Leipzig – Nürtingen (2 BL) 26-26

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-tg-nuertingen

19:00, Nimes – Dunkerque (Starligue) AFGELAST

19:30, Füchse Berlin – Rodertal (2 BL) 27-26, met Bo Dekker (1/2), debuut Fem Boeters (3/3)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-hc-roedertal

19:30, Werder Bremen – Zwickau (2 BL) 24-27, met Danique Trooster (42'- 4 stops), coach Robert Nijdam

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-sv-werder-bremen-bsv-sachsen-zwickau

Zondag 28 februari

13:30, Kiel – Füchse Berlin (BL) 32-26

15:00, Istres – PSG (Starligue) 22-32, met Luc Steins (0/1), Mikkel Hansen (7/12), Dainis Kristopans (5/8), Kamil Syprzak (5/8) / dinsdag 2 maart 18:45 CL Elverum - PSG; donderdag 4 maart 20:45 CL PSG - Szeged

vanaf 14.55 uur op Youtube (LNHTV) & Facebook Istres

15:00, Horsens – Skandeborg (1 liga) 25-20, met Claudia Rompen (niet gespeeld) - nummer 12 tegen 13 / zesde winst plus een draw voor Horsens / play offs in degradatiegroep met vijf ploegen blijft

15:00, Rodovre – EH Aalborg (1 divisie) 26-35, met Jesse van de Polder / EH Aalborg op plek 2, nacompetitie voor promotie

15:00, Aue – Ferndorf (2 BL) 26-26

15:00, Thüringer – Oldenburg (BL) 27-22, met Marloes Hoitzing (2/3)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-vs-vfl-oldenburg-4

15:00, Mosonmagyarovar – DVSC (1 liga) 24-28

16:00, Bad Wildungen – Leverkusen (BL) 31-26, met met Maxime Struijs (6/8 plus 6 assists), Sabine Heusdens (0/0), coach Tessa Bremmer / Zoë Sprengers (5/8) , Annefleur Bruggeman (3/7 plus 2 assists)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-tsv-bayer-04-leverkusen

16:00, Bensheim-Auerbach – Buxtehuder (BL) 31-31, met Helen van Beurden (17'- 3 stops), Sarah Dekker (2/2), Sarah van Gulik (7/8 plus 1 assist), Dionne Visser (1/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-buxtehuder-sv

16:00, Blomberg-Lippe – Rosengarten (BL) 28-28, met Isabelle Jongenelen (0/3), Myrthe Schoenaker (niet gespeeld)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-hl-buchholz-08-rosengarten

16:00, Dortmund – Göppingen (BL) 37-28, met Kelly Dulfer (1/2 plus 3 assists), Rinka Duijndam (10'- 2 stops), Inger Smits (3/4 plus 5 assists), Merel Freriks (3/4 plus 1 assist), Yara ten Holte (13'- 1 stop), Kelly Vollebregt (6/6), Tessa van Zijl (1/2 plus 1 assist), Laura van der Heijden (6/7)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-frisch-goeppingen

16:00, Halle-Neustadt – Bietigheim (BL) 17-29, met Danick Snelder (niet gespeeld)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-vs-sg-bbm-bietigheim-2

16:00, Neckarsulmer – Mainz 05 (BL) 34-29, met Nathalie Hendrikse (6/12 plus 1 assist), Jill Kooij (0/1), Lynn Knippenborg (6/9 plus 6 assists), Anouk Nieuwenweg (2/4) / Ellen Janssen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-1-fsv-mainz-05

16:00, Holstebro – Aarhus United (1 liga) 24-29

16:00, Bergischer – Lemgo (BL) 33-26, met Jeffrey Boomhouwer (0/0) / Dani Baijens (6/7), Bobby Schagen (0/2), Niko Blaauw (0/1), Mark van den Beucken (niet gespeeld)

16:00, Erlangen – Nordhorn-Lingen (BL) 35-29, met Bart Ravensbergen (26'), Toon Leenders (0/0), Patrick Miedema (4/5 plus 3 assists), Sander Visser (0/0)

16:00, Melsungen – Magdeburg (BL) 24-27, met assistent Arjan Haenen

16:00, Minden – Rhein Neckar Löwen (BL) 26-26

17:00, Ivry – Nantes (Starlique) 24-25, met Simon Ooms

https://www.lnh.fr/lidl-starligue/live/voir?channel=71

17:00, Toulouse – Chambery Savoie (Starligue) 25-26, met Jef Lettens

https://www.lnh.fr/lidl-starligue/live/voir?channel=29

17:00, Metzingen – Ketsch (BL) 37-24, met Tamara Haggerty (1/1), Bo van Wetering (3/3), Britt van der Baan (4/5 plus 1 assist)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-kurpfalz-baeren

18:00, Szeged – Flensburg (CL) AFGELAST, met assistent Mark Bult

18:00, Alba Fehervar – MTK Budapest (1 liga) 29-30

18:00, Kisvardai – Györ (1 liga) 12-38, te volgen via Facebook Kisvardai

                                                             

Deel dit bericht