Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 5 – 11 april

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 5 – 11 april

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 5 t/m 11 april.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND!

COMPETITIE: HANDBALNL League en HOOGSTE DIVISIE BELGIË, VIA LIVESTREAM THUISCLUB EN / OF HANDBALNL.TV EN SPORTBEAT.TV

WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!

- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home

- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link

                                                                                                              

Maandag 5 april

18:45, Barcelona * – Elverum (CL, achtste finale, eerste wedstrijd 37-25) 39-19 / Barcelona in kwartfinale tegen winnaar Motor / Meshkov

Dinsdag 6 april

16:30, CSM Bucuresti – Mioveni (1 liga) 28-23, met Martine Smeets

18:30, Aarhus United – Nykobing (kampioensgroep) 28-26 (13-14), met Dione Housheer (1 assist), Nikita van der Vliet (2/3)

20:00, Dunkerque – Nimes (Starligue) , via Youtube LNH tv 20-23

20:30, Aix – Montpellier (Starligue) 27-32

                              

                                                              www.handbalshop.be

Woensdag 7 april

16:00, Bekescsabai – MTK Budapest (1 liga) 31-32

16:00, Erdi – Ferencvaros (1 liga), met Angela Malestein AFGELAST

16:00, Szombathelyi – DVSC (1 liga) 20-32

18:00, Kisvardai -Vaci (1 liga) 30-31

18:30, Mosonmagyarovar – Alba Fehervar (1 liga) 25-28

18:30, Silkeborg – Kopenhagen (kampioensgroep) 26-29, met Larissa Nüsser (/13 plus 1 assist)

18:45, Aalborg – Porto (CL, achtste finale, eerste duel 29-32) 27-24 / totaal 56-56 / Aalborg op basis van uit-gescoorde doelpunten door naar kwartfinale (tegen Flensburg)

18:45, Kiel – Szeged (CL, achtste finale, eerste duel 33-28) 33-28, Kiel naar kwartfinale (tegen PSG)

19:00, Fleury Loiret – Nantes (beker, kwartfinale) 19-25 / geplaatst voor halve finale: Metz, Brest Bretagne, Nice en Nantes

19:30, Leverkusen – Bietigheim (BL) AFGELAST, met Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman / Danick Snelder

20:00, Saran – Valence (Proligue) 27-27, met Tom Robyns, via Facebook Saran Loiret Handball

20:00, Toulouse - Istres (Starligue) 30-21, met Jef Lettens, via Youtube LNH tv

20:00, Chambéry - Chartres (Starligue) 27-31, via Youtube LNH tv

20:30, Herning-Ikast – Esbjerg (kampioensgroep) 30-27, met Estavana Polman (3/5)

20:45, Zagreb – Flensburg (CL, achtste finale, eerste duel, waarnemer Klaus Convents) / Zagreb positieve tests / 0-10

20:45, Kielce – Nantes *  (CL, achtste finale, eerste duel 25-24) 31-34 / Nantes door naar kwartfinale, speelt tegen Veszprem

http://www.handbalshop.be

Donderdag 8 april

18:45, Flensburg * – Zagreb (CL, achtste finale, tweede duel), waarnemer Klaus Convents / Zagreb positieve tests / 10-0 / Flensburg in kwartfinale tegen Aalborg

18:45, Meshkov * – Motor (CL, achtste finale, eerste duel 30-32) 30-23 / Meshkov naar kwartfinale, tegenstander Barcelona

18:45, Veszprem *  – Vardar (CL, achtste finale, eerste duel 41-27) 39-30 / Vespzrem naar kwartfinale, tegenstander Nantes

19:00, Balingen – Göppingen (BL) AFGELAST

19:00, Füchse Berlin – Ludwigshafen (BL) 28-21

19:00, Melsungen – Essen (BL) 35-31, met assistent Arjan Haenen

19:00, Rhein Neckar Löwen – Nordhorn-Lingen (BL) 30-26, met Bart Ravensbergen, Toon Leenders (0/0), Patrick Miedema (0/), Sander Visser (0/0) / RNL zonder Uwe Gensheimer, meniscusoperatie

20:00, Rimpar – Gummersbach (2 BL) 28-24, met assistent Anel Mahmutefendic

20:00, Viborg – Odense (kampioensgroep) 34-30, met Tess Wester, Loïs Abbingh (4), Nycke Groot (2)

20:45, PSG – Celje (CL, achtste finale, eerste duel 37-24) 31-23, met Luc Steins (4) / totaal CL-doelpunten nu op 29 / PSG in kwartfinale tegen THW Kiel

http://www.handbalshop.be

Vrijdag 9 april

17:00, Toulon – Dijon (degradatiegroep) 23-25 / Stand: 9. Toulon (21-39); 10. Fleury (20-38); 11. Dijon (21-36); 12. Saint Amand (20-33); 13. Pal de Cuques (20-32); 14. Merignac (20-27)

19:15, Hamm-Westfalen – Ferndorf (2 BL) 32-30

19:30, Fürstenfeldbrück – Hamburg (2 BL) 29-27 / koploper Hamburg laat dure punten liggen bij nummer voorlaatst

19:30, Grosswallstadt – Elbflorenz (2 BL) 31-28, met Tom Jansen / Ivar Stavast / Grosswallstadt (debutant) nu op plek 6 (27 uit 25)

19:30, Lübeck-Schwartau – Bietigheim (2 BL) 22-24, met Niels Versteijnen / duur puntenverlies LS, blijft op plaats 5 (27 uit 24)

19:30, Neckarsulmer - Blomberg-Lippe (BL) 26-34, met Nathalie Hendrikse, Jill Kooij, Lynn Knippenborg, Anouk Nieuwenweg / Isabelle Jongenelen (Myrthe Schoenaker blessure) / NSU verliest belangrlijk duel om plaats 3: BL op drie (38 uit 25, NSU op zes (33 uit 25)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-hsg-blomberg-lippe-2

20:00, Konstanz – Dormagen (2 BL) 20-25

20:00, Nimes - Aix (Starligue) 25-26

20:15, Valence - Saran (Proligue) 26-39, met Trom Robyns / Saran koploper (20-33), voor Pontault (20-32), nog acht duels voordat de play offs beginnen

Zaterdag 10 april

14:00, Kristiansand – Rostov (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd in Rostov) 34-27 / Nora Mork (9/10), Henny Reistadt (7/10), Heidi Loke (5/6), Katrine Lunde 11/36 stops = 31%) / Zaadi Deuna (8/10) , Managorova (4/7), Bobrovnikova (4/5), beide keepsters totaal 5/40 stops = 16%)

14:00, Ajax Kopenhagen – Skanderborg (degradatiegroep) 23-19

14:00, Randers – Holstebro (degradatiegroep) 19-17

14:00, Ringkobing – EH Aalborg (1e divisie) 34-31, met Jesse van de Polder / nummer 1 (22-39) tegen nummer 2 (22-34)

14:00, Fredericia - Mors (degradatiegroep) 33-39

14:30, Ribe-Esbjerg - Lemvig (degradatiegroep) 32-32

15:00, Tongeren – Hasselt (oefenwedstrijd) 16-24

15:00, Tønder – Vendsyssel (2 liga) 27-28, met Lars Kooij (niet op wedstrijdblad) / nummer 11 (25-15) tegen nummer 13 (25-12)

16:00, Metz – Brest Bretagne (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 24-34) 26-26, met Ailly Luciano (2/2), Debbie Bont (1/3), Yvette Broch (0/0), coach Mayonnade / Foppa (6/7), Jaukovic (5/8), Gros (4/9) / waarnemer Ferry van der Helm

16:00, Buxtehuder – Göppingen (BL) 27-28

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-frisch-auf-goeppingen-5

16:10, Skjern - Holstebro (kampioensgroep) 27-33, met Kay (2/6 plus 4 assists) en Jorn Smits (0/0) / Stand: 1. Holstebro (1-3); 2. Aalborg (0-2); 3. Skanderborg (0-0); 4. Skjern (1-0)

16:30, Aalsmeer – Hurry Up (HandbalNL League) 28-23

https://www.youtube.com/watch?v=XLEZ8xWkA1U

17:15, Toulouse – Nantes (Starligue) 29-29, met Jef Lettens (0/6)

17:30, Nord Harrislee – Zwickau (2 BL) 24-27

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tsv-nord-harrislee-bsv-sachsen-zwickau

17:30, Lintfort – Werder Bremen (2 BL) 38-28, met Maxime Drent (2/5) / Danique Trooster (21'- 5 stops), coach Robert Nijdam

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-sv-werder-bremen

18:00, Kolding - GOG (kampioensgroep) 28-36 / Stand: 1. GOG (1-4); 2. Bjerringbro (0-1); 3. Sonderjyske (0-0); 4. Kolding (1-0)

18:00, Györ – Buducnost (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 30-19)

18:00, Leipzig – Freiburg (2 BL) 29-23

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-hsg-freiburg

18:00, Waiblingen – Kirchhof (2 BL) 31-22, met Mariël Beugels (0/0), Iva van der Linden (0/0)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-vfl-waiblingen-sg-09-kirchhof

18:00, Aalsmeer 2 – Volendam 2 (regio) 20-23

18:00, Visé – Sporting Pelt (oefenwedstrijd) 30-22

18:00, Cesson – Chartres (Starligue) 31-24, via Youtube LNH TV

18:00, Montpellier - Istres (Starligue) 33-24, met Raphaël Kötters (0/0) / via Youtube LNH TV

18:00, Saint Amand – Merignac (degradatiegroep) 22-25, met Sanne van Olphen (speeltijd 7'- 1/2)

18:00, Vaci – Ferencvaros (kwartfinale beker) 28-37, met Angela Malestein

18:30, Rödertal – Solingen (2 BL) 25-24

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-hsv-solingen-graefrath-76

18:45, Füchse Berlin - Wuppertal (2 BL) 22-23, met Bo Dekker (0/0), Fem Boeters (niet op wedstrijdblad), Lisan Kruijswijk (3/7)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-tvb-wuppertal

19:00, Vlug en Lenig – Kwiek (competitie) 34-30 (12-14) / Nomi In de Braekt 10 treffers

https://www.youtube.com/channel/UCsJae2O-911Z5Xu6zHI2NlA

19:00, VZV – VOC (competitie) 32-24 (17-15)

19:00, Venlo – Quintus (competitie) 27-30

https://fb.me/e/2euqGEd10

19:00, Volendam – SEW (competitie) 23-24

19:00, Bevo – Volendam (HandbalNL League) 34-28

https://www.handbalnl.tv/videos/herpertz-bevo-hc-vs-kras-volendam-1

19:00, Hellas – Houten (regio) 23-24

19:00, Halle-Neustadt – Bensheim-Auerbach (BL) AFGELAST, met Helen van Beurden, Sarah Dekker, Sarah van Gulik, Dionne Visser

19:00, Rosengarten – Ketsch (BL) 31-19

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-kurpfalz-baeren

19:00, Dortmund – Thüringer (BL) AFGELAST, met Yara ten Holte, Rinka Duijndam – speelt tegen haar nieuwe ploeg – Kelly Dulfer, Inger Smits, Laura van der Heijden, Merel Freriks, Kelly Vollebregt, Tessa van Zijl

19:00, Plan de Cuques – Fleury Loiret (degradatiegroep) 23-22

19:30, Metzingen – Bad Wildungen (BL) 37-27, met Bo van Wetering (4/7), Tamara Haggerty (4/4), Britt van der Baan (0/0) / Maxime Struijs (3/7), Sabine Heusdens (0/0), Miranda Schmidt-Robben (niet op wedstrijdblad), coach Tessa Bremmer

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-hsg-bad-wildungen-vipers-2

19:30, Wilhelmshavener – Dessauer (2 BL) 33-26, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz

19:30, Füchse Berlin – Wuppertal (2 BL) 22-23, met Bo Dekker ((0/0) Fem Boeters (niet op wedstrijdblad), Lisan Kruijswijk (3/7)

19:30, HSG Krefeld - Hanau (promotie derde naar tweede Bundesliga) 27-26, met Robin Schoenaker

20:00, Chambery Savoie - Créteil (Starligue) 28-30

20:00, Atomix – Achilles Bocholt (oefenwedstrijd) 23-44

20:30, Hercules – Havas (regio) 28-29

https://youtu.be/9Bs5wMl9KkY   

20:30, Hannover – Kiel (BL) 29-35

http://www.handbalshop.be

Zondag 11 april

13:00, Tarnow – Zabrze (Superliga) 20-27, met Iso Sluijters

13:30, Flensburg – Leipzig (BL) 29-23, met assistent Mark Bult

14:00, Rostov – Kristiansand (CL, kwartfinale, tweede wedstrijd) 23-23 / Kristiansand naar DELO FINAL 4

14:30, Quintus – LIONS (HandbalNL League, b.c.) 19-35

15:00, DVSC – Siofok (kwartfinale beker) 31-27

15:00, Nürtingen – Herrenberg (2 BL) 27-23

16:00, Erdi – Kisvardai (kwartfinale beker) 25-34

16:00, CSKA Moskou – CSM Bucuresti (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 27-32) 24-19, met Martine Smeets (0/0) / CSKA naar DELO FINAL4 op basis van meer uit-gescoorde doelpunten

16:00, Coburg – Rhein Neckar Löwen (BL) 28-31

16:00, Lemgo – Minden (BL) 29-27, met Dani Baijens (niet op wedstrijdblad), Bobby Schagen (niet op wedstrijdblad), Niko Blaauw (niet op wedstrijdblad), Mark van den Beucken (niet gespeeld)

16:00, Stuttgart – Wetzlar (BL) 24-31

16:00, Nordhorn-Lingen – Magdeburg (BL) 26-33, met Bart Ravensbergen (speeltijd 00:25), Toon Leenders (0/1), Patrick Miedema (01/1), Sander Visser (3/3)

16:00, Leverkusen – Mainz 05 (BL) 37-24, met Zoë Sprengers (8/( plus 2 assists), Annefleur Bruggeman (1/2 plus 2 assists) / Ellen Janssen (28 '- 3 stops)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-1-fsv-mainz-05

16:00, MTK Budapest – Boglar Akademida (1 liga) 27-22

17:00, Dunkerque – PSG (Starligue) 22-30, met Luc Steins (4) / 19e opeenvolgende competitiezege PSG

17:00, Aue – N-Lübbecke (2 BL) 25-33

17:00, Emsdetten – Eisenach (2 BL) AFGELAST, met Robin Jansen, coach Peter Portengen

18:00, Sonderjyske - Bjerringbro/Silkeborg (kampioensgroep) 32-28, met Alec Smit

20:00, Skanderborg - Aalborg (kampioensgroep)

Deel dit bericht