Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 7 juni - 13 juni

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 7 juni - 13 juni

Het handbalseizoen loopt ten einde. De redactie heeft geprobeerd wekelijks een overzicht weer te geven van de meest interessante duels in de vaderlandse en buitenlandse competities, met daarbij de vermelding van een eventuele livestream. In eigen land stokte het seizoen al in september, mondjesmaat werd hervat. In België is het drama nog groter geweest: er kwam opnieuw geen kampioen bij zowel de mannen als de vrouwen!

Hieronder het overzicht van 7 t/m 13 juni

- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de HandbalNL-League en eredivisie volgen.

- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:

https://www.lnh.fr/lnh/calendrier

Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:

https://livestream.com/andeboltv

WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Maandag 7 juni

20:00, Holstebro – GOG 39-38 (tweede duel om plaats 3, eerste duel 28-33), met Kay (9) en Jorn Smits (1) in hun laatste thuisduel / derde duel op 16 juni

Dinsdag 8 juni

19:00, Hüttenberg – Hamburg (2 BL) 18-27

19:30, Vendsyssel - Horsens (voorrronde bekertoernooi), laatste wedstrijd Claudia Rompen bij Horsens

20:00, Rimpar – Wilhelmshavener (2 BL) 43-25, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz

20:00, Bjerringbro - Aalborg (tweede duel om landstitel, eerste duel 34-37) 30-29 / derde duel op 16 juni

20:30, Magdeburg – Kiel (BL) 34-33

Woensdag 9 juni

19:00, Aix – Créteil (Starligue) 33-22

19:00, Istres – Nimes (Starligue) 27-32

19:00, Toulouse – Ivry (Starligue) 29-24, met Jef Lettens / Toulouse op plaats 6

19:00, Stuttgart – Flensburg (BL) 30-32, met assistent Mark Bult

19:00, TV Aldekerk - Kirchhof (promotie/degradatie tweede Bundesliga, eerste duel 27-27) 24-22, met Puck Verlinden (0) / Mariël Beugels, Iva van der Linden / Aldekerk promoveert

19:15, Hamm-Westfalen – Bietigheim (2 BL) 28-28

19:30, Ferndorf – Emsdetten (2 BL) 27-28, met Robin Jansen

Donderdag 10 juni

19:00, Coburg – Balingen-W (BL) 27-27

19:00, Lemgo – Bergischer (BL) 31-23, met Dani Baijens (2), Bobby Schagen (2), zonder Mark van den Beucken / Jeffrey Boomhouwer (6)

19:00, Ludwigshafen – Leipzig (BL) 27-27

19:00, Wetzlar – Essen (BL) 26-30

20:15, Pfadi Winterthur – Kadetten Schaffhausen (eerste duel finale landstitel) 28-25

Vrijdag 11 juni

19:30, Dormagen – Rimpar (2 BL) 34-24

19:30, N-Lübbecke – Dessauer (2 BL) 31-22

20:00, Konstanz – Wilhelmshavener (2 BL) 28-29, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz

Zaterdag 12 juni

15:15, PSG – Aalborg (halve finale CL) 33-35 (15-13), met Luc Steins (4), GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream / verslag op website

Wedstrijd kopen bij ZIGGO voor 3,99 op smartphone/tablet is ook een mogelijkheid!!
Go.ziggosporttotaal.nl en Pay Per View

17:00, Aue – Gummersbach (2 BL) 29-26, met assistent Anel Mahmutefendic / Gummersbach haakt af in titelstrijd

18:00, Créteil – Ivry (Starligue) 33-28

18:00, Istres – Chartres (Starligue) 27-32

18:00, Barcelona – Nantes (halve finale CL) 31-26 GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream 

Wedstrijd kopen bij ZIGGO voor 3,99 op smartphone/tablet is ook een mogelijkheid!!
Go.ziggosporttotaal.nl en Pay Per View!!

19:00, Volendam - vlug en Lenig (eerste duel om plaats 7) 31-30

19:00, VOC - VZV (eerste duel om plaats 3) 27-27

19:00, SEW - Kwiek (eertste duel om plaats 5) 38-25

https://www.facebook.com/westfrieslandsew/videos/500041821116273

19:00, Aalsmeer – LIONS (tweede duel finale om landstitel, eerste wedstrijd 27-23) 22-25, via handbalnl.tv en/of Aalsmeer.tv / scheidsrechters Geraets/Geraets / waarnemers P. Bol / F. van der Helm

https://www.youtube.com/watch?v=DL3u_7JzqmI

19:00, Lübeck-Schwartau – Fürstenfeldbrück (2 BL) 32-26, zonder Niels Versteijnen

19:00, Quintus - Handbal Venlo (eerste duel om 'titel') 24-28, scheidsrechters Stephen Martens / Yves Schols

https://www.youtube.com/watch?v=YH4RJRLn6D8

19:30, Bietigheim – Eisenach (2 BL) 32-35

20:30, Minden – Kiel (BL) 30-35

Zondag 13 juni

13:30, Göppingen – Magdeburg (BL)

15:15, PSG - Nantes (duel om plaats 3 Champions League), met Luc Steins GEO-Blocking ehftv.com (geen uitzending op ZIGGO Sport / geen livestream 

16:00, Coburg – Lemgo (BL), met Dani Baijens, Bobby Schagen, Mark van den Beucken

16:00, Füchse Berlin – Nordhorn-Lingen (BL), met Toon Leenders, Parick Miedema, Sander Visser, Bart Ravensbergen

16:00, Hannover-Burgdorf – Erlangen (BL)

16:00, Rhein Neckar Löwen – Melsungen (BL), met assistent Arjan Haenen

17:00, Elbflorenz – Hamburg (2 BL), met Ivar Stavast

17:00, Grosswallstadt – Hamm-Westfalen (2 BL), met Tom Jansen

17:00, Hüttenberg – Emsdetten (2 BL), met Robin Jansen

18:00, Barcelona - Aalborg (finale CL) GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream 

 

Deel dit bericht