Nieuws

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 13 oktober t/m 18 oktober.

ER ZIJN MAATREGELEN OP KOMST IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home

De wedstrijden in de Duitse competities (1e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.

Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.

Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de mannen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.

                                                                                                      

Dinsdag 13 oktober

19.00, Houten – E&O (ED) AFGELAST

19.30, VZV – DSVD (ED) AFGELAST

20.00, Créteil – Dunkerque (Starligue) 30-25 

https://www.youtube.com/watch?v=9jb3ffipLDw                                     

Woensdag 14 oktober

17.00, Byasen – Raelingen (beker achtste finale), 32-20 met Annick Lipman

18.15, Györ - Vaci  (1 liga), 43-19 te volgen op M4 Sport

18.00, FTC Ferencvaros – Boglar Akademia SZISE (1 liga), met Angela Malestein AFGELAST

18.30, Esbjerg – Silkeborg-Voel (1 liga), 29-29 met Estavana Polman (blessure) eerste puntverlies Esbjerg

18.30, Randers – Nykobing (1 liga), met Dione Housheer, Nikita van der Vliet AFGELAST

18.45, Aalborg – HBC Nantes (CL), 32-24

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101072/aalborg-handbold-hbc-nantes/

18.45, Veszprem – Celje (CL) 39-24

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101070/telekom-veszprem-hc-rk-celje-pivovarna-lasko/

18.45, Kielce – Meshkov Brest (CL) 34-27

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101015/lomza-vive-kielce-hc-meshkov-brest/

19.00, Viborg – Aarhus (1 liga) 30-27

19.15, MTK Budapest – Siofok (1 liga), 33-31 met Danick Snelder (1), Laura van der Heijden (3), te volgen via You Tube

19.30, Ajax Kopenhagen – Horsens (1 liga), 28-17 met Claudia Rompen

19.30, Frisch Auf! Göppingen – BVB Dortmund (BL), 17-28 met Jasmina Jankovic (blessure) / Kelly Dulfer (2/4), Inger Smits (4/6), Tessa van Zijl (0/4), Merel Freriks (5/5), Kelly Vollebregt (1/2), Rinka Duijndam (-), Yara ten Holte (19' speeltijd, 7 stops)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-borussia-dortmund-2

19.30, Bietigheim – Halle Neustadt (BL), 36-17 met Danique Boonkamp (1/2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sg-bbm-bietigheim-vs-sv-union-halle-neustadt

19.30, VfL Oldenburg – Thüringer HC (BL), 29-30 met Marloes Hoitzing (blessure) / Anouk Nieuwenweg (0/0)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-vs-thueringer-hc-3

19.30, Tus Metzingen – Bayer Leverkusen (BL), 23-25 met Tamara Haggerty (4/4) Bo van Wetering (1), Britt van der Baan 0/0  / Zoë Sprengers 3/6, Annefleur Bruggeman (1/1)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-tsv-bayer-04-leverkusen-4

20.00, Odense – Herning-Ikast (1 liga), 19-18 met Tess Wester, Nycke Groot (5), Loïs Abbingh (4)

20.00, Toulon – Paris 92 (1 liga), 20-30 met Jessy Kramer (3), Charris Rozemalen (0)

20.15, Fleury Loiret – Metz (1 liga), 26-39 met Debbie Bont  (3/3), Emmanuel Mayonnade

20.30, Brest Bretagne – Nantes (1 liga), 26-25

20.45, Barcelona – PPD Zagreb (CL), 45-27

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101069/barca-hc-ppd-zagreb/

Donderdag 15 oktober

19.00, Bergischer HC – Wetzlar (BL), 20-22 met Jeffrey Boomhouwer (3)

19.00, Füchse Berlin - Hannover-Burgdorf (BL) 31-27

19.00, Ludwigshafen – Magdeburg (BL) 22-28

19.00, Rhein Neckar Löwen – Leipzig (BL) 23-28, met Uwe Gensheimer (7)

20.00, Skjern - Holstebro (1 liga), 37-31 (24-11), met Kay Smits (13 treffers!), derde nederlaag Holstebro in acht duels

20.30, Cesson – Limoges (Starligue), 26-30

https://www.youtube.com/channel/UCyUFNfWWyfJgnG6j0rWbxMQ/

20.45, PSG – Elverum Handball (CL), 35-29 Hansen 8 x, Prandi 6 x

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101014/paris-saint-germain-handball-elverum-handball/

20.45, Vardar Skopje – Flensburg-Handewitt (CL), 31-26 (17-15) met Mark Bult (assistent-trainer)

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101013/hc-vardar-1961-sg-flensburg-handewitt/

20.45, FC Porto – Pick Szeged (CL), 25-19

https://ehfcl.eurohandball.com/men/2020-21/matches/details/202111020101016/fc-porto-mol-pick-szeged/

Vrijdag 16 oktober

19.00, EHV Aue – HSV Hamburg (2 BL), 32-35

19.30, Emsdetten – Ferndorf (2 BL) AFGELAST

19.30, N-Lübbecke – Elbflorenz (2 BL), 21-27

19.30, VfL Lübeck-Schwartau – THSV Eisenach (2 BL), 32-21 (13-11), met Niels Versteijnen (4), 4-5 /17-13 /20-15/ 23-15

20.00, HSG Konstanz – Dessau Rosslauer HV 06 31-26

20.00, St. Raphaël – Chartres (Starligue) 33-34

20.00, Dijon – Noisy Le Grand (beker, tweede ronde) 27-20

20.30, Créteil – Aix (Starligue), 27-31

                                                                        

Zaterdag 17 oktober

15.00, Tonder – Sydhavsoerne (2 liga), 28-29, met Lars Kooij (0)

16.00, Randers - Nykobing, 26-34, met Dione Housheer (6 uit 7), Nikita van der Vliet (2 uit 2)

16.00, Vendsyssel – Kopenhagen (1 liga), 28-37, met Larissa Nüsser (4 uit 4, 7 assists), Nyala Krullaars (blessure)

16.00, Gran Canaria – Westfriesland SEW (EC) AFGELAST

16.00, Rostov-Don – Metz Handball (CL), 30-26, met Debbie Bont (2), Emmanuel Mayonnade

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101017/rostov-don-metz-handball/

16.00, Krim Mercator – Bietigheim (CL), 28-26, met Harma van Kreij (2 uit 3)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101020/rk-krim-mercator-sg-bbm-bietigheim/

                            

Spelmoment uit het duel Krim tegen Bietigheim, shirtje testen bij Van Kreij, foto EHF

16.00, Buxtehuder SV – Bensheim-Auerbach (BL), 32-29, met Helen van Beurden (0), Sarah Dekker (7), Sara van Gulik (2/1), Dione Visser (0)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-hsg-bensheim-auerbach-3

16.00, Siofok – Vaci (1 liga), 28-22, met Danick Snelder (4), Laura van der Heijden (3)

18.00, KHF Istogu – KHF Vushtrria (EC) 31-24

https://ehfec.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020702012/khf-istogu-khf-vushtrria/

18.00, Györi - Ramnicu Valcea (CL), 38-31 (15-17)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101073/gyori-audi-eto-kc-scm-ramnicu-valcea/

18.00, Kurpfalz – Tus Metzingen (BL), met Tamara Haggerty (0, rode kaart), Bo van Wetering (8)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-vs-tus-metzingen

18.05, Hypo Niederösterreich – Molde HK (EC) 21-30

https://ehfel.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020902004/hypo-niederosterreich-molde-hk-elite/

18.15, Solingen – Zwickau (2 BL) 25-24

18.30, Mestrino – HC Real (EC) 29-27

https://ehfec.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020702018/ali-best-espresso-mestrino-hc-real/

18.30, ZRK Naisa Nis – Skopje (EC) 37-23

https://ehfec.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020702010/zrk-naisa-nis-whc-cair-skopje/

18.45, Wuppertal – Nord-Harrislee (2 BL) 25-23

19.00, Volendam – Fortissimo (ED) AFGELAST

19.00, Quintus – Borhave (ED) AFGELAST

19.00, LIONS – Volendam (BNL) AFGELAST

19.00, Arnhem - E&O (ED) AFGELAST

19.00, Houten – Dynamico (ED) AFGELAST

19.15, ASV Hamm-Westfalen – VfL Gummersbach (2 BL) 27-25

19.30, VOC – Vlug en Lenig (ED) AFGELAST

https://www.youtube.com/channel/UCkBHd4BMlDv2_JrKA4PS6Wg

19.30, Kwiek – SEW (ED) AFGELAST

19.30, Spreefüxxe Berlin – Tus Lintfort (2 BL), 22-22 met Lynn Molenaar (1), Bo Dekker (2) / Yara ten Holte

19.30, Werder Bremen – Waiblingen (2 BL), 26-29 met Danique Trooster, Robert Nijdam

19.30, Fürstenfeldbrück – Wilhelmshavener HV (2 BL), 27-30 met Duncan Postel (1), Bartosz Konitz (3), Rutger te Velde (1); WHV met 4 punten uit drie duels op plaats zes, twee punten achterstand op koploper ASV Hamm

19.30, TV Hüttenberg – Bietigheim (2 BL) 20-22

19.30, TV Grosswallstadt – DJK Rimpar 25-32

19.30, SGSH Dragons – HSV Hannover (3 BL Nord-West), 23-22 met Mark Schmetz (coach SGSH)

20.00, BFC – DSVD (ED) AFGELAST

20.00, VZV – HandbaL Venlo (ED) AFGELAST

20.00, Bevo HC – Hurry-Up (BNL) AFGELAST

20.00, Havas – Hellas (ED) AFGELAST

20.00, WHC/Hercules – Feyenoord (ED) AFGELAST

20.00, HSG Freiburg – Nürtingen (2 BL) 23-28

20.00, Paris 92 – Iuventa Michalovce (EC) 36-14

https://ehfel.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020902005/paris-92-iuventa-michalovce/

20.15, Bocholt – Aalsmeer (BNL) AFGELAST

20.15, Tongeren – Hasselt (BNL) AFGELAST

20.15, Visé – Sporting Pelt (BNL) AFGELAST

20.30, Tachos – BFC (ED) AFGELAST

20.30, MT Melsungen – Minden (BL), 24-24 met Arjan Haenen (assistent-trainer)

20.30, Istres – Montpellier (Starligue) AFGELAST

20.30, Ivry – PSG (Starligue) 25-35

20.45, LIONS 2 – Volendam 2 (ED) AFGELAST

21.00, Quintus – Aalsmeer 2 (ED) AFGELAST

                                                              

Zondag 18 oktober

13.40, THW Kiel – Flensburg-Handewitt (BL), 29-21 met Mark Bult (assistent-trainer), live op NDR

https://www.ndr.de/fernsehen/sendungen/sportclub/Sportclub-live-THW-Kiel-SG-Flensburg-Handewitt,sendung1084668.html

14.00, DHG – EH Aalborg (2 liga),  26-33 met Jesse van de Polder, Aalborg aan kop met 12 uit 6

14.00, Bevo HC 2 – GHV (ED) AFGELAST

14.00, Westfriesland SEW – Gram Canaria (terugwedstrijd EC) AFGELAST

14.00, Thüringer HC – HC Wat Atzgersdorf (EC) 42-21 met scheidsrechters Stephen Martens / Yves Schols)

https://ehfel.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020902008/thuringer-hc-wat-atzgersdorf/

14.00, BVB Dortmund – Buducnost (CL), 26-28 met Kelly Dulfer (5), Inger Smits (3), Tessa van Zijl (0), Merel Freriks (2), Kelly Vollebregt (6), Rinka Duijndam (n.a.), Yara ten Holte (5/15 stops)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101074/bv-borussia-09-dortmund-buducnost/

14.00, Team Esbjerg – Vipers Kristiansand (CL), 27-27 Estavana Polman (blessure)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101018/team-esbjerg-vipers-kristiansand/

16.00, FSV Mainz 05 – Neckarsulmer SU (BL), 21-27 met Ellen Janssen / Nathalie Hendrikse (3), Jill Kooij (2), Lynn Knippenborg (4)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-neckarsulmer-sport-union

16.00, Rosengarten – HSG Blomberg-Lippe (BL), 26-27 met Isabelle Jongenelen (0), Myrthe Schoenaker (3)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-hsg-blomberg-lippe

16.00, TSV Bayer Leverkusen 04 – HSG Bad Wildungen (BL), 33-18 met Zoë Sprengers (10), Annefleur Bruggeman (0)/ Maxime Struijs (5), Sabine Heusdens (2), Tessa Bremmer-Cocx (trainster)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-hsg-bad-wildungen-vipers-4

16.00, Coburg2000 – Nordhorn-Lingen (BL), 26-29 met Toon Leenders, Patrick Miedema, Bart Ravensbergen, Sander Visser

16.00, Essen – Balingen-Weilstetten (BL) 33-27

16.00, Göppingen – Erlangen (BL), 27-27

16.00, Stuttgart – TBV Lemgo (BL), 26-26 met Dani Baijens, Bobby Schagen, Mark van den Beucken

16.00, Toulon – Le Pouzin (beker, tweede ronde) 35-15 met Jessy Kramer, Charris Rozemalen

17.00, Nantes – Tremblay (Starligue) AFGELAST

17.00, Toulouse – Dunkerque (Starligue), met Luc Steins, Jef Lettens

18.00, Györ – FTC Ferencvaros (1 liga) AFGELAST

Deel dit bericht