Nieuws

INFORMATIE EERSTE EN TWEEDE DIVISIES

INFORMATIE EERSTE EN TWEEDE DIVISIES

Onderstaand een - zeker niet volledig - overzicht van mutaties en oefenprogramma's bij de ploegen in de eerste en tweede divisies. Veel 'gaten' in het overzicht! Toch vinden we het als redactie zinvol dat 'beetje' info online te zetten.

Veel clubs hebben op verzoek - de mails naar de clubs zijn begin juli verstuurd - hun gegevens ingestuurd, overige informartie heeft de redactie weten te achterhalen via allerlei social media. Mogelijk is het bij clubs aan de aandacht ontsnapt of is er geen interesse in een vermelding.

Mochten clubs / clubverantwoordelijken / trainers nog in de gelegenheid zijn hun teaminfo door te geven, dan zullen we dat uiteraard inpassen in het bestaande overzicht. Stuur die gegevens naar redactie@handbalstartpunt.nl

Redactie Handbalstartpunt

Versie 16.08.2019

EERSTE DIVISIE HEREN 

Team                                                 Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

NHC

A-jeugd wordt ingepast

Ivar van der Voorn (Arnhem); Bas Kramer, Christian van Denderen (beiden gestopt)

Berdos

 

 

Bevo 2

Daniël van Loenen (GHV), Wessel Aarts (Bevo A), Pim

Augustinus (Bevo 1), Tyrone van Dalen (teruggekeerd)

Joost Rombouts (Tachos), Sjuul Rutten (Houten), Stefan van Gils (Volendam), Gerö Lovas, Bogunil Pluta (beiden gestopt)

DIOS

 

David de Witt (Tachos)

Aalsmeer 3

 

 

Eemland

geen

Scott Vorst (Nijenrodes), Jos Lans (gestopt)

DWS

Jelle Hamerslag, Max van Kalkhoven (beiden eigen jeugd)

Jake Honig, Tom de Bruin (beiden DHK Flensborg)

ARBO Rotterdam

 

Bram Nass, Tjeerd Dompeling (beiden Hellas), Pascal Haak (Merksem, België)

Aristos

 

Quincy Kompier (Tachos)

HVV ‘70

 

 

GHV

 

 

Quintus 2

 

 

Oliveo

 

 

EHC

 

 

OEFENPROGRAMMA’S

Eemland

10 augustus

17 augustus

18 augustus

24 augustus

Eemland-Havas, 15.00

Hellas – Eemland

Eemland – Arnhem, 14.00

Eemland – Feijenoord (R), 14.00

DWS

10 augustus

17 augustus

Triotoernooi in Izegem (B)

Triotoernooi EHC , DWS, Hercules

NHC

3 augustus

17 augustus

25 augustus

Tachos-NHC

Triotoernooi Arnhem, DIOS, NHC

Triotoernooi Quintus 2, Haro, NHC

EHC

17 augustus

Triotoernooi EHC, DWS, Hercules

Berdos

 

 

Bevo 2

 

 

DIOS

 

 

Aalsmeer 3

 

 

Rotterdam

 

 

Aristos

 

 

HVV ‘70

 

 

GHV

 

 

Quintus 2

 

 

Oliveo

 

 

 

 

 

EERSTE DIVISIE DAMES  

Team                                                  Nieuw                                             Vertrokken/gestopt

Kwiek

Femke Erkens, Lisa Bosch (beiden Dalfsen)

Femke te Wierik, Charlotte Schult (beiden Kwiek 3); Romy ten Cate, Maaike van Oldeniel (beiden gestopt)

Fortissimo

Zoë Bron, Natanja Schuttenheim (beiden ZAP); Esma van Amerongen (Cometas)

Renate Bakker, Patty van Rossum (beiden gestopt); Daimy van Dommelen (voorwaarts).

PSV

Maxine Potters (HMC), Bente Poot (Apollo), Anouk Bresser (De Sprint), Agnes van Baest (VHC)

Hilke Weijs (Voorwaarts)

Aalsmeer

 

 

De Tukkers

Tess Huis in ’t Veld (team 2), Imke Lentfert (team 3)

Jolijn Kuipers (naar team 2), Marlin Wissink (gestopt)

DSS

Jelica Petrovic (De Blinkert), Robin van der Slikke (Meervogels), Mel Schellevis (eigen jeugd)

niemand

BFC

Amber Jetten, Femke Houtvast (V&L-jeugd)

Kim Erens, Shannen Erens (beiden gestopt)

Westsite

 

 

Foreholte

 

 

Z.A.P.

 

Zoë Bron (Fortissimo)

E&O

 

Eva Kwant, Joëlle Arends, Sanne Haarbink, Marleen Groen (allen SVBO), Larissa Schutrups (Vipers Kristiansand, Noorwegen)

Hercules

 

 

HV Quintus 2

 

 

Velo

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA'S

Kwiek

17 augustus

25 augustus

31 augustus

Triotoernooi DSVD, Ibbenbüren en Kwiek (17-22 uur)

Triotoernooi Kwiek, Borhave en Voorwaarts (10-14 u) Oefenwedstrijd Kwiek – SVBO (19.30 uur)

De Tukkers

18 augustus

 

23 t/m 25 augustus

 

30 augustus

1 september

Triotoernooi 13 uur Fortissimo–De Tukkers, 14.30 uur Borhave – Fortissimo, 16.00 uur De Tukkers – Borhave

trainingsstage Denemarken, o.a. tegen Kolding, Vejle en Heider SV

19.30 uur De Tukkers – E&O

11.00 uur De Tukkers–Pacelli, 14.30 uur, De Tukkers-Voorwaarts 

BFC

24/25 augustus

Toernooi in Beek

DSS

25 augustus

31 augustus t/m  1 september                            

Triotoernooi Aalsmeer

Trainingsstage Bentelo

Hercules

17 augustus

24 augustus

31 augustus

Eerste trainingsdag

Hercules – Sint Truiden

Oefenwedstrijd

 

PSV

20 augustus

3 september

Hasselt – PSV, 20.15

PSV – Hasselt, 20.45

E&O

15 augustus

E&O – BV Garrel (D)

Fortissimo

18 augustus

24/25 augustus

 

30 aug t/m 1 sep

Triotoernooi De Tukkers, Fortissimo en Borhave

Toernooi BFC: Mainz, Bevo, BFC, Quintus en Tourcoing

Trainingskamp Lloret de Mar, 2 wedstrijden

PSV

 

 

Aalsmeer

18 augustus

Toernooi Foreholte: 13.15 Foreholte-Aalsmeer

Aalsmeer - ZAP, 14.15

Westsite

 

 

Foreholte

18 augustus

 

24 augustus

Toernooi Foreholt, Foreholte – Aalsmeer, 13.15

Foreholte – ZAP, 15.15

Foreholte – Westlandia, 20.30

ZAP

5 augustus

11 augustus

17 augustus

18 augustus

 

23 augustus

24 augustus

25 augustus

31 augustus

1 september

Start 1e training

Testen

Sint-Truiden (B)-ZAP (3x30 minuten)

Toernooi Foreholte, 14.15 Aalsmeer-ZAP; 15.15 ZAP-Foreholte

Trainingsstage Bentelo, trainen

Trainingsstage Bentelo, 2x trainen en 2 wedstrijden

Trainingsstage Bentelo, trainen

ZAP - DSO Den Helder 18.45 - 20.00

ZAP – Houten, 12.00; ZAP – VVW, 13.30

Quintus 2

 

 

 

 

 

 

TWEEDE DIVISIE A DAMES 

Team                                                Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

Kwiek 2

Merle Mulder, Joy Maatman, Femke Schoterman, Sofie Wolf (allen A-jeugd), Astrid Uitslag (Dalfsen)

Ilone Bloo, Lotte de Haan, Milou Koggel (allen gestopt)

Zenderen Vooruit/Bornerbroek

Merlin Klaassen (Zenderen/Bornerbroek)

Moniek Olthof, Ilse Timmers (beiden gestopt)

Geel Zwart

 

 

SVBO

Kelly Kolthof (Dalfsen), Marleen Groen, Sanne Haarbrink (beiden E&O)

 

VZV 2

 

 

Wijhe ‘92

 

 

DSO

-

Fay de Koning (gestopt)

Havas

 

 

VVW

 

 

SEW 2

 

 

Bentelo

Vivian van Zadelhoff (Arnhem), Merte Lems (Avanti Wilskracht), Mieke André (Combinatie ’64)

Liza Falkmann, Kim te Wierik (beiden Borhave)

Pacelli

 

 

 

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA’S

Kwiek 2

25 augustus

1 september

7 september

15 september

22 september

Kwiek 2- Wijhe 1, 14.30 uur

Kwiek 2 - SEW 2, 12.30 uur              

Triotoernooi Kwiek 2, Bevo 1 en VOC 2 (14-18.30 uur)

Triotoernooi VZV 2, Kwiek 2 en ? (12.30-15.30 uur)

Triotoernooi Pacelli 1, Stevo en Kwiek 2 (12.30-15.30 uur)

Zenderen Vooruit/Bornerbroek

 

Wedstrijden tegen Broekland, Olympia, Bevo, SVBO en E&O

Geel Zwart

 

 

SVBO

 

 

VZV 2

 

 

Wijhe ‘92

 

 

DSO

 

 

Havas

18 augustus

Toernooi Foreholte; Foreholte 2 – Havas, 10.00; Havas – Quintus A-junioren, 11.00

VVW

 

 

SEW 2

 

 

Bentelo

24 augustus

31 aug / 1 sept

14 september

22 september

Triotoernooi ZAP, DSVD 2, Bentelo

Polcup Bentelo met DSS, Velo, BFC, Olympia en Wijhe

Triotoernooi HVE, Bentelo, WHC

Bentelo-TVO

Pacelli

 

 

 

 

 

TWEEDE DIVISIE B DAMES

Team                                                Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

BSAC

Mandy Peeters, Liset Spruwenberg, Elle Smeets (tweede team), Sandra Aerts na twee jaar comeback

Moniek Aerts, Ruth Peeters-Kabantu, Joanna Blomen (allen gestopt)

United Breda

Celeste Eckhard (Snelwiek), Julica Leighthammer (Duitsland), Linda Roosmalen, Romy Peeters, Zoë Adams (allen eigen jeugd), Dirk Loos (trainer)

Lisa Kaijen, Linda Leijten, Sanne Krijnen (allen gestopt), trainer Maurice van Zielst (gestopt)

Oliveo

Djamila Soumokil (SC Twist)

Sabrina van Kester, Ingrid Bruinen, Tess van der Harst (allen gestopt)

Bevo HC

 

 

MHV ‘81

 

 

Foreholte 2

 

 

Gemini Z

 

 

Westlandia

 

 

VOC 2

 

 

Ventura

 

 

Venlo 2

 

 

Dongen

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA’S

BSAC

31 augustus

14 september

22 september

Kaldenkerken

Triotoernooi MIC

Triotoernooi BSAC, V&L 2, De Sprint      

Oliveo

7 september

21 september

17.00 Oliveo – Internos; 18.30 Oliveo - Houten

Klaverbladtoernooi Oliveo

Bevo HC

13 augustus

Hasselt – Bevo, 20.30

 

 

 

MHV ‘81

 

 

Breda

 

 

Foreholte 2

18 augustus

 

24 augustus

Toernooi Foreholte: Foreholte 2 – Havas, 10.00

Foreholte 2 – Quintus A-junioren, 12.00

Foreholte 2 – PSV 2, 19.00

Gemini Z

 

 

Westlandia

 

 

VOC 2

 

 

Ventura

 

 

Venlo 2

 

 

Dongen

 

 

 

 

 

TWEEDE DIVISIE A HEREN  

Team                                                Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

Cometas

 

 

E&O 2

 

 

Ha-STU

Ben Engelsman (Maccabi Arazim Ramat Gan (Israël), Jason David (DFS Arnhem),

Alain Caspers (Bergeijk), Jelle Steijvers (BFC), Joost Venendaal (Malawi Handball / Oost Afrika

 

Hellas 2

 

 

Hercules 2

 

 

NHC 2

A-jeugd wordt ingepast

Niemand

HVC

 

 

Reehorst

 

 

Tonegido

 

 

UGHV

 

 

Unitas

 

 

U.S.

 

 

 

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA’S

NHC 2

31 augustus

21 september

NHC2 – Artemis

HMS – NHC2

Ha-Stu

25 juli

1 september

7 september

8 september

13-15 september

20-22 september

24 september

28-29 september

Start buiten/conditietraining

Arcus toernooi Wychen

Triotoernooi team 1

Triotoernooi team2

Trainingsweekend

Ledenweekend

Ha-STU – Bevo 3

Start competitie  

 

Hellas 2

 

 

Reehorst

 

 

Tonegido

 

 

UGHV

 

 

E&O 2

 

 

WHC-Hercules 2

 

 

Unitas

 

 

U.S.

 

 

Cometas

 

 

H.V.C.

 

 

 

 

 

TWEEDE DIVISIE B HEREN  

Team                                                Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

Apollo

 

 

Atomium ‘61

 

 

BFC 2

Steffan Lemmens (ESC '90)

 

Habo ‘95

 

 

Hellas 3

 

 

Hercules 2

 

 

HVOS

 

 

Quintus 3

 

 

Rapiditas

 

 

Feijenoord

 

 

Westlandia

 

 

Witte Ster

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA’S

 

Deel dit bericht