Nieuws

Informatie Eredivisie Dames en Heren

Informatie Eredivisie Dames en Heren

Hieronder het bijgewerkte overzicht (t/m 1 augustus) van informatie over de eredivisieploegen bij de heren en de dames die door de redactie van HSP is verzameld of door de clubs / trainers is aangeleverd.

Info die we de komende weken nog ontvangen, zullen we aan het overzicht toevoegen.

Aanvullingen / correcties kunt u sturen naar: redactie@handbalstartpunt.nl

EREDIVISIE MANNEN 2019-2020                                             versie 03.08.2019

Club                                           trainer                                        sinds       tot

E&O

Freek Gielen

 

 

Tachos

Vladan Miljalkovic

2019

 

LIONS 2

Harold Nusser

 

 

Arnhem

Fred Michielsen

 

 

Hellas

Fernando Nunes

2019

 

Aalsmeer 2

 

 

 

WHC Hercules

Zsigmond Makay

 

 

Quintus

Rob Vis/Jack van Lier

2019

 

Havas

Theo van den Berg

 

 

BFC

Maurice Canton

2019

 

Olympia DOS

Frans van Erp

 

 

Volendam 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EREDIVISIE HEREN                                                                                         versie 01.08.2019                  

Team                                                  Nieuw                                               Vertrokken/gestopt

DFS Arnhem

Ivar van de Voorn (Houten) Kjeld Dekker (Bevo), Pascal Lucassen (terug na 1,5 jaar blessure), Pim Voermans, Daniel Waaly, Donato Cattani, Niels van Noesel, Andy Buijs(allen eigen jeugd

                                         Ruben de Bok (Houten), Tom Zwarthoed (Houten), Ruben Moerkerk, Gijs Hoeve en Stanley Santos (allen gestopt)

SMEZO BFC

Jordy Govaerts (Sasja), Freek Jansen (na een jaar pauze), Mark Boers (keeperstrainer)

Joeri Verjans, Robin Verjans, Luke Habets (alle drie gestopt), Emiel Koetsenruijter (BFC 3)

AJ Sport Hellas

Brent Doorenbos (E&O), Bram Nass, Tjeerd Dompelink (ARBO Rotterdam), diverse jeugdspelers

Pepijn Michielsen, Donny Vink (beiden Aalsmeer), Robin Nagtegaal (Volendam), Paul Vis (Quintus)

Green Park Aalsmeer 2

 

 

RED-RAG Tachos

Odirin Jerry (Sittardia), Joost Rombouts (Bevo 2), Bradley van den Broek (Houten), Matthijs Prinsen (Witte Ster), David de Witt (DIOS), Quincy Kompier (Aristos)

Arjan Versteijnen (Bevo)

Wematrans Quintus

Paul vis (Hellas)

Niels de Jonge, Max de Maat (beiden Aalsmeer), Collin de Vette (Volendam),

Havas

 

 

Olympia’89/DOS’80

Youri Jonkers

 

B&B Healthcare WHC-Hercules

 

 

Kras Volendam 2

 

 

OCI-LIONS 2

 

Bjorn Brachten (E&O)

Oosting Metaal Recycling E&O

Bjorn Brachten (LIONS 2), Morris Kippers (Olympia H /2e speelrecht)

Brent Doorenbos (Hellas)

 

OEFENPROGRAMMA’S                                                                        versie 03.08.2019

Arnhem

10 augustus

Triotoernooi Havas, Arnhem, Luxemburgse ploeg

 

17 augustus

Triotoernooi Arnhem, NHC, DIOS

 

18 augustus

Arnhem-Eemland

 

24 augustus

Triotoernooi DIODS, Arnhem, Witte Ster

LIONS 2

22 juli

Eerste training

 

4 augustus

LIONS 2 – Atomix Haacht (14.30 uur, Glanerbrook)

 

11 augustus

Triotoernooi Geleen: 10.30 LIONS 2-Borussia MG; 12.30 Borussia MG-Stoberger; 14.30 Stolberger – LIONS 2

 

17/18 augustus

Zaterdag

zondag

Trainingsweekeinde Eynatten

17.00 LIONS 2 – Visé

13.00 Eynatten – LIONS 2

 

22 augustus

LIONS 2 – Tongeren 2 (19.30 uur, Glanerbrook)

 

25 augustus

Triotoernooi Gellen: 10.30 LIONS 2-Olse Merksem; 12.30 Olse Merksem-KTSV Eupen; 14.30 KTSV Eupen-LIONS 2

BFC

24/25 augustus

Toernooi in Beek

Quintus

24 augustus

Triotoernooi v.a. 11 uur, Quintus, Hellas, Houten

B&B Healthcare WHC-Hercules

6 augustus

10 augustus

13 augustus

17 augustus

Start voorbereiding

Triotoernooi Volendam, Hellas, Hercules

Hercules – HVV ’70, 20.30 uur

Triotoernooi EHC, DWS, Hercules

Olympia ’89/DOS‘80

11 augustus

15 augustus

17 augustus

18 augustus

25 augustus

13.30/15.15 in Panningen tegen Quintus 1 en 2

20.30 Feyenoord Rotterdam – Olympia/DOS

19.30 Tachos – Olympia/DOS

14.00 KPJ Geffen – Olympia DOS (in Berghem)

14.00 Olympia/DOS – tegenstander n.n.b.

Havas

1 augustus

10 augustus

11 augustus

 

18 augustus

24 augustus

Start voorbereiding

Eemland -Havas, 15.00

Triotoernooi E&O-Haren (D), 13.30; Haren (D)-Havas, 14.45; E&O-Havas, 16.00

Quintus – Havas, 13.00

Triotoernooi Havas-Tachos, 19.15; Tachos-Aalsmeer 2, 20.20; Havas-Aalsmeer 2. 21.25

 

 

 

 

 

EREDIVISIE VROUWEN  2019-2020                                                     versie 08.08.2019

club                                              trainer                                     sinds   

Otto Work Force VOC

Ricardo Clarijs

2017

 

Quintus

René Zwinkels

 

 

Cabooter HandbaL Venlo

Robin Gielen

2017

 

Westfriesland SEW

Arthur Langedijk

2019

 

Boer ’n Trots Kaas DSVD

Wim Jansen/Jildou Dijkstra

 

 

Borhave

Herman Keppels

2019

 

Geonius Vlug en Lenig

Edwin Janssen

2019

 

JuRo Unirek VZV

Rolf Schulte

 

 

Fit&Fun Voorwaarts

Maurice Feringa

2019

 

Garage KIL Volendam

Ruud van de Broeck

 

 

 

 

 

 

EREDIVISIE DAMES                                                                                          versie 13.08.2019

Team                                                 Nieuw                                                Vertrokken/gestopt

Westfriesland SEW

 

Floor Smit (Volendam)

HV Quintus

 

 

Fit&Fun Voorwaarts

Miro Stare (keeperstrainer, Dalfsen), Daimy van Dommelen (Fortissimo), Lisa Oisterwijk (Dalfsen), Lieke van der Linden (VOC), Kyara Peters, Jill Kloppenberg (beiden eigen jeugd), Hilke Weijs (PSV)

Patricia Hendriksen (gestopt)

Geonius V&L

Maxime Drent (VOC), Carmen Boschman (FBC), Marit Crajé (Angeren)

Annika Noordink, Milou Janssen (beiden Sint Truiden), Kelly Hoffmans (HandbaL Venlo), Kelly Koolen, Laura Govaarts (beiden Bocholt), Rosanne Beijers, Diane Houben (beiden gestopt)

Garage Kil Volendam

Floor Smit (SEW), Roos van Leeuwen (Dalfsen), Babs van Starrenburg (Zeeburg), Sharon Bouter, Jill Meijer (beiden VOC), Dafne Bierenbroodspot (Gemini Z), Jacky Ferwerda (Vido).

Anja Tol, Mandy Kwakman, Priscilla Bergman (allen gestopt), Deniece Feijen (teammanager)

JuRo Unirek VZV

Silvana Koppe, Dominique Koppe (beiden Dalfsen), Kim Molenaar (ZAP)

Aniek Jansen, Nada Blokker, Dymphie Keesom (allen gestopt)

Cabooter Groep HandbaL Venlo

Tessa Hilbrands, Kalia Klomp (beiden Dalfsen), Kelly Hoffmans (V&L), Angela Steenbakkers (Blomberg-Lippe),

Bo Dekker (Füchse Berlin), Sanne Hekking (dames 2), Caro Bardie (Vios), Jossie Janssen (gestopt)

Otto Work Force VOC

Roos Daleman (Dalfsen)

Maxime Drent (V&L), Bo van Wetering (TuS Metzingen)

Boer’n Trots Kaas DSVD

Anouk Markink (Bentelo), Lisa Veltman (Olympia H)

 

Borhave

Liza Falkmann, Kim te Wierik (beiden Bentelo), Afton Groener (assistent-trainer)

Moud Vlaskamp, Tara Grashof (beiden gestopt)

 

 

 

 

 

 

OEFENPROGRAMMA'S                                                                                          versie 09.08.2019

JuRo Unirek VZV

10-11 augustus

Toernooi Kirchhof (D)

 

18 augustus

Triotoernooi Quintus

 

21-24 augustus 

Toernooi Gran Canaria

 

 

 

Fit&Fun Voorwaarts

 

Geen opgave

 

 

 

Garage Kil Volendam

21 juni-4 augustus

Zomerstop

 

5 augustus

Start voorbereiding

 

10 augustus

Volendam – Aalsmeer

 

17 augustus

Oefenwedstrijd

 

21-25 augustus

Stage Essen (D) met wedstrijden tegen Lintfort (22w augustus, 20 uur), Dortmund 2, Aldekerk

 

31 augustus

Smit Bokkum Cup met Volendam, Aalsmeer, Foreholte en SEW

 

1 september

Start trainingsweek

 

7 september

Start competitie

Cabooter HandbaL Venlo

1 augustus

10 augustus

16 augustus

18 augustus

23 t/m 25 augustus

 

30 augustus

31 augustus

7 september

Eerste training

Oefenwedstrijd Dortmund-Venlo, 16 uur (Wickede)

Oefenwedstrijd Venlo - HV Beyenröhde, 20 uur                                     

Kerken Cup, Aldenkerken, vanaf 12 uur

Lotto Cup toernooi Ludwigsburg, teams uit DUI, TSJ, ZWI en OOS                                     

ASC Dortmund – Venlo, 20 uur

Bayer Leverkusen – Venlo 16 uur

Eerste competitiewedstrijd Venlo-VOC, 20 uur

Otto Work Force VOC

22 augustus

31 augustus

1 september

19.00 VOC-Dortmund (Duiven)

Toernooi: Hasselt-VOC, 15.00; VOC-Borhave 16.10

Dortmund-VOC (opening seizoen), Wellinghofen

Borhave

31 augustus

Toernooi in Hasselt: VOC-Borhave, 16.10; Hasselt-Borhave, 17.20

Geonius V&L

5 augustus

10 augustus

15 augustus

17 augustus

24 augustus

27 augustus

30 augustus

1 september

Start voorbereiding

Hasselt-V&L, 15.30

V&L-Sint Truiden

Triotoernooi Lintfort: V&L-Leverkusen 15.30, Lintfort-- V&L, 17

Toernooi V&L, V&L-Aldekerk 14.00, V&L-Visé 17.00

V&L-Hasselt 20.00

Teampresentatie

V&L-Visé, 10.30, V&L-Antwerpen 14.00

Quintus

10-11 augustus

Toernooi Melsungen (D)

Boer’n Trots Kaas DSVD

24 augustus

Toernooi Wechloy: DSVD-Hasselt, 18.45

Westfriesland SEW

 

Geen opgave

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deel dit bericht