Nieuws

LIVE STREAMS HOOFDRONDE EK 2020 EN KWALIFICATIE EK 2022

LIVE STREAMS HOOFDRONDE EK 2020 EN KWALIFICATIE EK 2022

Van de Redactie – Vanaf vandaag starten twaalf ploegen aan de hoofdronde bij het EK 2020. Wenen en Malmö zijn de speelsteden. Elke ploeg werkt nog vier duels af. Het onderlinge resultaat tegen de ploeg uit de groepsfase telt mee.

                                                                

Het overzicht:

Donderdag 16 januari:

16.00, Spanje – Tsjechië

 https://www.ehftv.com/nl/livestream/spain-czech-republic/1865962

18.15, Kroatië – Oostenrijk

https://www.ehftv.com/nl/livestream/croatia-austria/1865967

19.30, EK 2022 kwalificatie, Luxemburg – Estland

https://www.ehftv.com/nl/livestream/croatia-austria/1865967

20.30, Duitsland – Wit-Rusland (ook op ARD)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/belarus-germany/1865969

Vrijdag 17 januari:

16.00, Slovenië - IJsland

https://www.ehftv.com/nl/livestream/slovenia-iceland/1865977

18.15, Noorwegen – Hongarije

https://www.ehftv.com/nl/livestream/norway-hungary/1865979

20.30, Portugal – Zweden

https://www.ehftv.com/nl/livestream/portugal-sweden/1865980

Zaterdag 18 januari:

16.00, Wit-Rusland – Tsjechië

https://www.ehftv.com/nl/livestream/belarus-czech-republic/1865981

                    

18.15, Spanje – Oostenrijk

https://www.ehftv.com/nl/livestream/spain-austria/1865985

20.30, Kroatië – Duitsland (ook te zien op ZDF)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/croatia-germany/1865987

Zondag 19 januari:

12.45, EK 2022-kwalificatie, Estland – Luxemburg

https://www.ehftv.com/nl/livestream/estonia-luxembourg/1865051

14.00. Portugal – Ijsland

https://www.ehftv.com/nl/livestream/portugal-iceland/1865988

16.15, Slovenië – Hongarije

https://www.ehftv.com/nl/livestream/slovenia-hungary/1865989

18.30, Noorwegen – Zweden

https://www.ehftv.com/nl/livestream/norway-sweden/1865993

Maandag 20 januari:

16.00, Kroatië - Tsjechië

https://www.ehftv.com/nl/livestream/croatia-czech-republic/1865998

18.15, Wit-Rusland – Spanje

https://www.ehftv.com/nl/livestream/belarus-spain/1866000

20.30, Oostenrijk – Duitsland (ook te zien op ARD)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/austria-germany/1866005

Dinsdag 21 januari:

16.00, Portugal – Slovenië

https://www.ehftv.com/nl/livestream/portugal-slovenia/1866009

18.15, Noorwegen – Ijsland

https://www.ehftv.com/nl/livestream/norway-iceland/1866015

20.30, Hongarije – Zweden

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hungary-sweden/1866019

Woensdag 22 januari:

16.00, Kroatië – Spanje

https://www.ehftv.com/nl/livestream/croatia-spain/1866022

18.15, Wit-Rusland – Oostenrijk

https://www.ehftv.com/nl/livestream/belarus-austria/1866026

20.30, Tsjechië – Duitsland (ook te zien op ZDF)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/czech-republic-germany/1866027

Donderdag 23 januari:

16.00, Portugal - Hongarije

https://www.ehftv.com/nl/livestream/portugal-hungary/1866036

18.15, Noorwegen – Slovenië

https://www.ehftv.com/nl/livestream/norway-slovenia/1866039

20.30, IJsland – Zweden

https://www.ehftv.com/nl/livestream/iceland-sweden/1866044

                                

 

Deel dit bericht