Nieuws

PROGRAMMA TWEEDE BEKERRONDE HEREN

PROGRAMMA TWEEDE BEKERRONDE HEREN

PROGRAMMA TWEEDE BEKERRONDE HEREN:

17-12-2019 19:30 Beekse Fusie Club HS2 - Herpertz Bevo HC HS2

18-12-2019 19:30 Twente/Olympia Hgl./Borhave HA1 -  Sani4all/Artemis '15 HS1

18-12-2019 20:00 Apollo HS1 - Olympia'89/DOS'80 HS1

18-12-2019 20:00 Green Park/Handbal Aalsmeer HA1 - Havas HS1

18-12-2019 20:30 Cometas HS1 - Oosting Metaal Recycling/E&O HS1

18-12-2019 20:30 HVV'70 HS1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1

18-12-2019 20:45 Huissen/DFS Arnhem HS1 - Ha-STU HS1

19-12-2019 20:00 DIOS HS1 - EHC HS1

19-12-2019 20:00 Unitas HS2 - E&O HS2

19-12-2019 20:30 Feyenoord Handbal HS1 - RED-RAG/Tachos HS1

19-12-2019 20:30 Vrone/Berdos HS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2

19-12-2019 21:00 Groene Ster HS1 - GHV HS1

 

PROGRAMMA EN UITSLAGEN EERSTE BEKERRONDE HEREN:

12-11-2019      19:30   D.O.S. HS1 - E&O HS2 25 - 36

12-11-2019      20:00   Twente/Olympia Hgl./Borhave HA1 - Erix HS1  21 - 18

12-11-2019      19:45   Cabezota HS1 - Oosting Metaal Recycling/E&O HS1 25 - 30

12-11-2019      20:00   JD Techniek/Hurry Up HS2 - Unitas HS2 27 - 28

12-11-2019      20:30   Sani4all/Artemis '15 HS1 - UGHV HS1 31 -21

12-11-2019      20:30   Zwart Wit HS1 -  Olympia'89/DOS'80 HS1 23 - 24

12-11-2019      20:30   Wematrans/Quintus HS2 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 25 - 26

12-11-2019      20:30   Celeritas HS1 - Havas HS1 25 - 33

12-11-2019      20:30   Vido HS1 - Vrone/Berdos HS1 27 - 42

13-11-2019      19:30   Vios HS1 - Beekse Fusie Club HS2  22 - 23

13-11-2019      20:00   The Flyers HS1 - Ha-STU HS1  23 - 30

13-11-2019      20:00   Green Park/Handbal Aalsmeer HA1 - KRAS/Volendam HS4  41 - 31

13-11-2019      20:15   Rapiditas HS1 - Apollo HS1  24 - 25

13-11-2019      20:30   Cometas HS1 - De Lange Natuursteen/Unitas HS1  26 - 25

13-11-2019      20:30   Habo '95 HS1 - Herpertz Bevo HC HS2  33 - 35

13-11-2019      20:30   HVV'70 HS1 - NHC HS1  28 - 21

13-11-2019      20:45   Huissen/DFS Arnhem HS1 - Duiven HS1  31 - 19

14-11-2019      20:00   handbalshop.nl/Witte Ster HS1 - GHV HS1  27 - 28

14-11-2019      20:00   B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 - EHC HS1  21 - 35

14-11-2019      20:00   Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2  20 - 23

14-11-2019      20:30   Feyenoord Handbal HS1 - Klaverblad/Oliveo HS1 30 - 29

14-11-2019      20:30   HC Zeeland HS1 - RED-RAG/Tachos HS1  14 - 24

14-11-2019      21:00   Groene Ster HS1 - HVOS HS1  32 - 23

14-11-2019      21:00   NHC HS2 - DIOS HS1  23 - 30

 

UITSLAGEN VOORRONDE 2 HEREN BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

15 okt 19:30 uur, Olympia'89/DOS'80 HA1 - Beekse Fusie Club HS2 20 -28

15 okt 20:00 uur, De Meeuwen HS1 - Klaverblad/Oliveo HS1 20 - 25

15 okt 20:00 uur, Commandeur/VVW HS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS2 27 - 27 //36 - 37

15 okt 20:00 uur, KRAS/Volendam HS4 - KRAS/Volendam HS3 29 - 26

15 okt 20:00 uur, Havas HS1 - KRAS/Volendam HS2 40 - 33

15 okt 20:30 uur, Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3 25 - 23

15 okt 20:30 uur, United Breda/Orion R HS1 - HC Zeeland HS1 25 - 26

15 okt 20:30 uur, WPK/Westlandia HS1 - DIOS HS1 26 - 28

15 okt 20:30 uur, DWS HA1 - Wematrans/Quintus HS2 18 - 44

15 okt 20:30 uur, IMTO Benelux/Hellas HS2 - HVV'70 HS1 19 - 27

15 okt 20:30 uur, Vido HS1 - U.S. HS1 33 - 28

15 okt 20:45 uur, Helius HS1 - EHC HS1 19 - 27

15 okt 20:45 uur, Bouwcenter Centen HVW HS1 - Rapiditas HS1 17 - 20

16 okt 19:15 uur, OCI-LIONS HA1 - Herpertz Bevo HC HS2 20 - 48

16 okt 20:00 uur, Van Tiel/Ventura HS1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS1 24 - 25

16 okt 20:00 uur, Green Park/Handbal Aalsmeer HA1 - Yourlease/HV Eemland HS1 37 - 25

16 okt 20:30 uur, Habo '95 HS1 - Anytime Fitness/BFC HS1 10 - 0

17 okt 19:30 uur, Def-Fire/Aristos HS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 29 - 38

17 okt 20:00 uur, Gemini (Z) HS1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 20 - 21

17 okt 20:00 uur, Gemini (V) HS1 - Apollo HS1 25 - 26

17 okt 20:00 uur, Feyenoord Handbal HA1 - NHC HS1 30 - 39

17 okt 20:15 uur, Zaanstreek HS1 - Vrone/Berdos HS1 18 - 25

17 okt 20:30 uur, Dongen/Desk HS1 - Feyenoord Handbal HS1 25 - 26

17 okt 20:30 uur, Celeritas HS1 - DEF-Fire/Aristos HS2 27 - 24

17 okt 21:00 uur, Drechtsteden HS1 - handbalshop.nl/Witte Ster HS1 34 - 38

17 okt 21:00 uur, NHC HS2 - Hercules HS2 27 - 26

17 okt 21:00 uur, Groene Ster HS1 - Atomium'61 HS1 25 - 23

 

UITSLAGEN VOORRONDE 1 HEREN BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

24 sep 20:00 uur, KRAS/Volendam HA1 - DEF-Fire/Aristos HS2 30 - 33

24 sep 20:00 uur, Tonegido HS1 - Havas HS1 30 - 35

24 sep 20:15 uur, U.S. HS2 - KRAS/Volendam HS3 26 - 33

24 sep 20:30 uur, IMTO Benelux/Hellas HS2 - DWS HS1 27 - 26

25 sep 20:00 uur, Green Park/Handbal Aalsmeer HA1 - Havas HS2 38 - 25

25 sep 20.30 uur, LHV HS1 – U.S. HS 1 23 - 33

26 sep 19.45 uur, HCLB HS1– Green Park Aalsmeer HS3 24 - 34

Deel dit bericht