Nieuws

PROGRAMMA EN UITSLAGEN WK U18 MEISJES, SKOPJE

PROGRAMMA EN UITSLAGEN WK U18 MEISJES, SKOPJE

Van 30 juli tot 10 augustus vindt in Skopje (Noord-Macedonië) het negende WK voor meisjesploegen U18 plaats. 32 ploegen komen voor het eerst bij dit eindtoernooi aan de start. Alle duels zijn te volgen via VIAPLAY (abonnement). De nummers 1 en 2 van elke groep gaan door naar de hoofdronde, nummers 3 en 4 spelen om plaats 16 tot en met 32. NEDERLAND start in groep E en ontmoet achtereenvolgens Slovenië, Guinee en Roemenië.

HALVE FINALES

18:15, NEDERLAND - Denemarken (te zien via VIAPLAY) 21-37

20:30, Zuid-Korea - Hongarije

VOOR PLAATS 5 T/M 8

18:15, IJsland - Frankrijk 29-32

20:30, Zweden - Egypte

VOOR PLAATS 9 T/M 12

14:00, Duitsland - Noorwegen 24-32

16:00, Noord-Macedonië - Kroatië 28-32

VOOR PLAATS 13 T/M 16

14:00, Iran - Brazilië 26-29

20:00, Roemenië - Portugal

VOOR PLEK 17 T/M 20

16:00, Montenegro - Spanje 20-26

17:00, Slovenië - Faëroer Eilanden 28-31

VOOR PLAATS 21 T/M 24

10:00, Zwitserland - Tsjechië 31-23

12:00, Oezbekistan - Oostenrijk 27-36

VOOR PLAATS 25 T/M 28

10:00, Senegal - Kazachstan 24-37

12:00, Slowakije - Argentinië 24-26

VOOR PLAATS 29 T/M 32

10:00, Algerije - Uruguay 26-29

13:30, Guinee - India 38-28

KWARTFINALES

Zondag 07.08

HOOFDRONDE / kwartfinales

18:15 uur, II 1 - IV 2 DENEMARKEN - FRANKRIJK 32-26

18:15 uur, I 1 - III 2  IJSLAND - NEDERLAND 26-27

20:30 uur, III 1 - I 2 KOREA - ZWEDEN 33-27

20:30 uur, IV 1 - II 2  HONGARIJE  - EGYPTE 28-23

VOOR PLAATS 9 T/M 12:

14:00, Noord-Macedonië - Duitsland 21-34

16:00, Kroatië - Noorwegen 39-40 na strafworpen

VOOR PLAATS 13 T/M 16:

14:00, Iran - Roemenië 30-38

16:00, Portugal - Brazilië 35-21

VOOR PLAATS 17 T/M 20:

12:00, Faëroer Eilanden - Spanje 23-36

12:00, Montenegro - Slovenië 31-24

VOOR PLAATS 21 T/M 24:

10:00, Oezbekistan - Zwitserland 23-43

10:00, Oostenrijk - Tsjechië 22-36

VOOR PLAATS 25 T/M 28:

17:00, Kazachstan - Argentinië 18-30

20:30, Senegal - Slowakije 25-41

VOOR PLAATS 29 T/M 32:

10:00, India - Uruguay 27-25

12:30, Algerije - Guinee 17-41

Woensdag 03.08, groep 1 en 2:

18:30, IJsland - Iran 28-17

18:30, Denemarken - Kroatië 29-23

20:30, Egypte - Portugal 24-22

20:30, N-Macedonië - Zweden 20-20

Stand groep 1: 1. IJsland 3-6 (75-56); 2. Zweden 3-3 (76-61; 3. Noord-Macedonië 3-3 (73-64); 4. Iran 3-0 (55-98)

Stand groep 2: 1. Denemarken 3-6 (94-75); 2. Egypte 3-4 (84-85); 3. Kroatië 3-1 (82-90); 4. Portugal 3-1 (75-85)

Donderdag, 04.08, groep 3 en 4:

16:30, NEDERLAND - Duitsland 31-25

Nikki van der Vorst speelt met Oranje U18 tegen Duitsland, foto IHF

18:30, Noorwegen - Frankrijk 19-22

20:30, Zuid-Korea - Roemenië 33-31

20:30, Hongarije - Brazilië 32-16

Stand groep 3: 1. Zuid-Korea 3-6 (93-83); 2. NEDERLAND 3-3 (84-80); 3. Duitsland 3-2 (81-92); 4. Roemenië 3-1 (87-90)

Stand groep 4: 1. Hongarije 3-6 (78-56); 2. Frankrijk 3-4 (73-58); 3. Noorwegen 3-2 (69-65);  4. Brazilië 3-0 (52-93)

Vrijdag 05.08, groep 1, 2, 3 en 4:

14:30, Denemarken - Egypte 32-27

14:30, NEDERLAND - Zuid-Korea 24-26

                            

                  Daphne Luchies (Kwiek) speelt met Oranje U18 tegen koploper Zuid-Korea, foto IHF

16:30, Portugal - Kroatië 28-28

16:30, Roemenië - Duitsland 27-28

18:30, Noorwegen - Hongarije

18:30, Zweden - Iran 39-19

20:30, Brazilië - Frankrijk 17-30

20:30, IJsland - Noord-Macedonië 25-22

VERLIEZERSRONDE (plaats 17 tot en met 32)

Woensdag 03.08

Faëroer Eilanden - India 27-22; Senegal - Algerije 31-37; Kazachstan - Oostenrijk 23-30; Montenegro - Oezbekistan 43-26

Donderdag 04.08

Spanje - Uruguay 42-18; Tsjechië - Argentinië 26-25; Zwitserland - Guinee 32-22; Slovenië - Slowakije 33-30

Vrijdag 05.08

Montenegro - Senegal 38-20; Faëroer Eilanden - Kazachstan 31-22; Tsjechië - Spanje 24-36; Guinee - Slowakije 27-31; Uruguay - Argentinië 19-29; Algerije - Oezbekistan 39-52; Slovenië - Zwitserland; Oostenrijk - India

VOORRONDE

Groep A:

Zaterdag 30.07

10:30, Montenegro – Algerije 38-16

12:30, Zweden – IJsland 17-22

Zondag 31.07

14:00, Zweden – Algerije 54-30

18:20, IJsland – Montenegro 18-18

Dinsdag 02.08 

12:30, Algerije – IJsland 18-42

20:30, Montenegro - Zweden 24-29

Pl.

Team

W

+/-

Pt.

1

IJsland

3

5

82:53

2

Zweden

3

4

100:76

3

Montenegro

3

3

80:63

4

Algerije

3

0

64:134

Groep B:

Zaterdag 30.07

16:30, Iran – Oezbekistan 47-31

20:30, Noord-Macedonië – Senegal 32-13

Spelmoment uit het duel tussen Noord-Macedonië en Senegal, foto IHF

Zondag 31.07

16:10, Senegal - Iran 29-39

20:30, Noord-Macedonië – Oezbekistan 39-30

Dinsdag 02.08

10:30, Oezbekistan – Senegal 32-34

20:30, Iran – Noord-Macedonië 29-31

Pl.

Team

W

+/-

Pt.

1

Noord-Macedonië

3 6

102:62

2

Iran

3

4

105:91

3

Senegal

3

2

76:103

4

Oezbekistan

3

0

93:120

Groep C:

Zaterdag 30.07

13:30 Portugal – Faröer Eilanden 29-24

16:30, Denemarken – Oostenrijk 32-21

Zondag 31.07

18:30, Faröer Eilanden – Denemarken 20-31

20:30, Portugal – Oostenrijk 33-27

Dinsdag 02.08

10:30, Oostenrijk – Faröer Eilanden 22-31

12:30, Denemarken - Portugal 33-25

Pl.

Team

W.

+/-

Pt.

1

Denemarken

3

6

96:66

2

Portugal

3

4

87:84

3

Faëroer Eilanden

3

2

75:82

4

Oostenrijk

3

0

70:96

Groep D:

Zaterdag 30.07

10:00, Kazachstan – India 10-00

10:30, Kroatië – Egypte 31-33

Zondag 31.07

14:00, India – Kroatië 36-54 / hoogste totaalscore van de dag én toernooi tot heden

16:10, Kazachstan – Egypte 21-39

Dinsdag 02.08

10:00, Egypte – India 42-34

13:30, Kroatië - Kazachstan 31-26

Pl.

Team

W.

+/-

Pt.

1

Egypte

3

6

114:86

2

Kroatië

3

4

116:95

3

Kazachstan

3

2

57:70

4

India

3

0

70:106

Groep E:

Zaterdag 30.07

18:30, NEDERLAND – Slovenië 31-17

https://viaplay.com/nl-nl/sport/handball/womens-junior-world-championship/nederland-sloveni/s22072551334944360

20:30, Roemenië – Guinee 39-27

Maandag 01.08

14:00, NEDERLAND – Guinee 33-20

20:30, Slovenië – Roemenië 25-34

Dinsdag 02.08

17:00, Guinee – Slovenië 32-33

16:30, Roemenië - NEDERLAND 29-29

Pl.

Team

W.

+/-

Pt.

1

NEDERLAND

3

5

93:66

2

Roemenië

3

5

102:81

3

Slovenië

3

2

75:97

4

Guinee

3

0

79:105

Groep F:

Zaterdag 30.07

17:00, Zwitserland – Z-Korea 28-32

20:30, Duitsland – Slowakije 39-18

Spelmoment uit het duel Duitsland - Slowakije, foto IHF

Maandag 01.08

16:10, Z-Korea – Duitsland 34-28

18:20, Zwitserland – Slowakije 29-24

Dinsdag 02.08

14:30, Slowakije – Z-Korea 30-34

20:30, Duitsland – Zwitserland 30-23

Pl.

Team

W

+/-

Pt.

1

Zuid-Korea

3

6

100:86

2

Duitsland

3

4

97:75

3

Zwitserland

3

2

80:86

4

Slowakije

3

0

72:102

Groep G:

Zaterdag 30.07

14:30, Tsjechië – Uruguay 24-23

14:30, Noorwegen – Brazilië 31-19

Maandag 01.08

14:00, Oekraïne – Noorwegen 18-30

16:10, Tsjechië – Brazilië 28-28

Dinsdag 02.08

16:30, Brazilië – Uruguay 31-18

18:30, Noorwegen - Tsjechië 23-19

Pl.

Team

W

+/-

Pt.

1

Noorwegen

3

6

84:56

2

Brazilië

3

3

78:77

3

Tsjechië

3

3

71:74

4

Uruguay

3

0

59:85

Groep H:

Zaterdag 30.07

12:30, Frankrijk – Spanje 31-28

18:30, Hongarije – Argentinië 39-23

Maandag 01.08

18:20, Frankrijk – Argentinië 23-20

20:30, Spanje – Hongarije 26-28

Dinsdag 02.08

14:30, Argentinië – Spanje 26-39

18:30, Hongarije - Frankrijk 22-21

Pl.

Team

W

+/

Pt.

1

Hongarije

3 6

89:70

2

Frankrijk

3

4

75:70

3

Spanje

3

2

93:85

4

Argentinië

3

0

69:101

Deel dit bericht