Nieuws

PROGRAMMA 2e EN UITSLAGEN 1e LANDELIJKE BEKERRONDE DAMES

PROGRAMMA 2e EN UITSLAGEN 1e LANDELIJKE BEKERRONDE DAMES

PROGRAMMA 2E LANDELIJKE BEKERRONDE DAMES

10 dec 19:00 uur, HV Quintus DA1 - Foreholte DS1

10 dec 19:30 uur, T.V.O. DS1 - Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1

10 dec 19:30 uur, Pacelli DS1 - Wijhe '92 DS1

10 dec 20:30 uur, HV Quintus DS2 - Fortissimo DS1

11 dec 19:00 uur, PCA/Kwiek DA1 - PCA/Kwiek DS1

11 dec 20:00 uur, Commandeur/VVW DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2

11 dec 20:30 uur, Herpertz Bevo HC DS1 - Southernhill/BFC DS1

12 dec 19:00 uur, Dongen DS1 - PSV Handbal DS1

12 dec 19:30 uur, BSAC DS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS2

12 dec 19:30 uur, OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 - D.S.O. DS1

12 dec 19:45 uur, HVE 2000 DS1 - Misker/E&O DS1

12 dec 20:55 uur, Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer DS1 - United Breda DS1

 

PROGRAMMA EN UITSLAGEN 1e LANDELIJKE BEKERRONDE DAMES

05-11-2019 19:15, T.V.O. DS1 - Bentelo DS2 26 - 22

05-11-2019 19:15, OBW DS1 - Pacelli DS1 22 - 27

05-11-2019 19:30, Wijhe '92 DS1 - PCA/Kwiek DS2 26 - 25

05-11-2019 20:30, Travelbags/HV Zwolle DS1 - PCA/Kwiek DS1 26 - 42

05-11-2019 20:00, OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 -Green Park/Aalsmeer DS1 31 - 28

05-11-2019 20:00, Westfriezen DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2 15 - 32

05-11-2019 20:00, Commandeur/VVW DS1 - Westfriesland/SEW DS2 20 - 11

05-11-2019 20:45, D.S.O. DS1 - Z.A.P. DS1 32 - 15

05-11-2019 19:30, M.I.C. DS1 - BSAC DS1 19 - 22

05-11-2019 19:00, HV Quintus DA1 - WPK/Westlandia DS1 28 - 20

05-11-2019 20:30, Hellas DS1 - HV Quintus DS2 19 - 28

05-11-2019 20:45, WPK/Westlandia DS3 - Foreholte DS1 19 - 34

06-11-2019 19:00, PCA/Kwiek DA1 - Lettele DS1  36 - 18    

06-11-2019 19:30, Cometas DS1 - Misker/E&O DS1  27 - 28   

06-11-2019 19:15, Vlug en Lenig DA1 - Herpertz Bevo HC DS1  22 - 25

06-11-2019 20:00, Bevo HC DA1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS2  19 - 28

06-11-2019 20:30, Habo '95 DS1 - PSV Handbal DS1  22 - 33

07-11-2019 19:30 HVE 2000 DS1 - Borhave/B.W.O. DS2  33 - 21

07-11-2019 20:00, Avanti Wilskracht DS1 - Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1  23 - 27

07-11-2019 19:30, Houten DS1 - Fortissimo DS1  26 - 42

07-11-2019 19:30, Vlug en Lenig DS2 - Southernhill/BFC DS1  24 - 40

07-11-2019 20:45, Handbal Someren DS1 - Dongen DS1  34 - 28

De navolgende teams zijn vrijgeloot:

Regio 4: United Breda DS1; Goodflooring/H.M.C. DS1

 

PROGRAMMA EN UITSLAGEN VOORRONDE 2

DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019/2020

8 okt 20.30 uur, HV Quintus DA1 - Klaverblad/Oliveo DS1 27 - 25

8 okt 19:15 uur, T.V.O. DS1 - Bentelo DS1 25 - 20

8 okt 19:15 uur, OBW DS1 - Nijhof/Broekland DS1 28 - 25

8 okt 19:30 uur, D.S.V.D. DA1 - PCA/Kwiek DS2 26 - 35

8 okt 19:30 uur, Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1 - Borhave/B.W.O. DS2 20 - 26

8 okt 19:30 uur, LimMid DS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS2  0 - 10

8 okt 19:30 uur, M.I.C. DS1 - Bevo HC DS2 25 - 18

8 okt 19:30 uur, Cabooter Group/HandbaL Venlo DA1 - Vlug en Lenig DA1 12 - 30

8 okt 19:30 uur, Atomium'61 DS1 - WPK/Westlandia DS3 28 - 30

8 okt 19:30 uur, Havas DS1 - D.S.O. DS1 27 - 27 // 30 - 31

8 okt 19:30 uur, Westfriesland/SEW DA1 - Z.A.P. DS1 0 - 10

8 okt 19:45 uur, DFS Arnhem DS1 - Lettele DS1 15 - 27

8 okt 20:00 uur, Twist DS1 - Fortissimo DS1 10 - 29

8 okt 20:00 uur, OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 - DSS DS1 46 - 18

8 okt 20:00 uur, Westfriezen DS1 - Westfriesland/SEW DS3 28 - 25

8 okt 20:00 uur, Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 - Westsite DS1 25 - 21

8 okt 20:00 uur, Meervogels'60 DS1 - Commandeur/VVW DS1 17 - 23

8 okt 20:15 uur, U.S. DS1 - Westfriesland/SEW DS2 16 - 28

8 okt 20:30 uur, Auto van Ewijk/LHC DS1 - Wijhe '92 DS1 26 - 27

8 okt 20:30 uur, Travelbags/HV Zwolle DS1 - Wesepe DS1 29 - 28

8 okt 20:30 uur, Hellas DS1 - Foreholte DS2 24 - 21

8 okt 20:45 uur, WPK/Westlandia DS1 - VENECO/VELO DS1 24 - 23

9 okt 19:00 uur, Margraten DS1 - Herpertz Bevo HC DS1 17 - 20

9 okt 20:00 uur, Bevo HC DA1 - Beekse Fusie Club DS2 26 - 22

9 okt 20:00 uur, Sima Sport/Ventura DS1 - Foreholte DS1 24 - 29

9 okt 20:30 uur, MEOS DS1 - Anytime Fitness / BFC DS1 21 - 24

10 okt 19:15 uur, Hacol '90 DS1 - Misker E&O DS1 16 - 32

10 okt 19:30 uur, HVE 2000 DS1 - Combinatie '64 DS1 28 - 20

10 okt 19:30 uur, Overwetering DS1 - PCA/Kwiek DS1 18 - 44

15 okt 20.00 uur, Vlug en Lenig DS2 - VHC '13 DS1 28 - 26

10 okt 19:30 uur, Houten DS1 - Verburch DS1 26 - 15

10 okt 20:00 uur, Nieuwegein DS1 - HV Quintus DS2 18 - 54

10 okt 20:00 uur, Geel Zwart DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2 22 - 30

10 okt 20:30 uur, E&O DS2 - Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1 18 - 20

 

UITSLAGEN VOORRONDE 1 DAMES BEKERCOMPETITIE SEIZOEN 2019-2020

17 sep 19:15 uur, WPK/Westlandia DS2 - Foreholte DS2  21-27

17 sep 19:30 uur, Westfriesland/SEW DA1 - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 35-32

17 sep 20:00 uur, Tornado DS1 - Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 17-19

17 sep 20:00 uur, Westfriezen DS1 - KSV DS1 20-19

17 sep 20:00 uur, Commandeur/VVW DS2 - Westfriesland/SEW DS2 19-27

17 sep 20:00 uur, SV De Valken DS1 - JuRo Unirek/VZV DS2 21-28

18 sep 20:00 uur, Sima Sport/Ventura DS1 - B&B Healthcare/Hercules DS 1 31-18

19 sep 19:30 uur, Verburch DS1 - HVBS DS1 30-20

19 sep 19:30 uur, Houten DS1 - Gemini (Z) DS1 30-23

19 sep 20:30 uur, Vido DS1 - Commandeur/VVW DS1 19-23

Deel dit bericht