Nieuws

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 10 - 16 januari

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 10 - 16 januari

Van de Redactie - Wekelijks zetten we het programma en uitslagen uit de Nederlandse en buitenlandse competities - met Nederlandse spelers/speelsters - online. Indien bekend voegen we de link voor de livestream toe plus achteraf een karakteristiek van de wedstrijd.

Clubs kunnen de link voor de livestream bij thuiswedstrijden doorsturen via: redactie@handbalstartpunt.nl

* Alle live-wedstrijden in de BENE-League die getreamd worden zijn te zien op het nieuwe platform binnen de Eycons omgeving. Daar heeft de organisatie van de BENE-League een eigen deel waar alle wedstrijden komen te staan. Het is te vinden via Eyecons.com maar ook via de BNL handball.com website: 
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/ of https://eyecons.com/videos/livestreams?page=2

* Wedstrijden in de Champions League, European League en European Cup zijn via livestream te volgen via http://www.ehftv.com. Meer informatie is ook te vinden via https://www.eurohandball.com/

* In de eerste en tweede Bundesliga (vrouwen) is Sportdeutschland.tv het kanaal voor de livestream. Een groot aantal livestreams is gratis, voor andere livestreams dient u een klein bedrag per wedstrijd vooraf te betalen.

* In Zwitserland zijn de meeste competitieduels te volgen via livestream op: https://handball-tv.ch/livestream/

* Kastje aanschaffen?   Kijk op: http://www.satellietdiscount.com/

 

De wedstrijden van NEDERLAND op het EK 2022 zijn te volgen via ZIGGO SPORT.
De overige duels via http://www.ehftv.com

Maandag 10 januari

Geen wedstrijden

Dinsdag 11 januari

17:00, Krasnodar - Rostov 26-45

Woensdag 12 januari

18:00, Nykobing – Aarhus United AFGELAST, met Nikita van der Vliet

18:30, Ajax Kopenhagen – Herning-Ikast 20-32

18:30, Randers – Horsens 27-26

18:30, Viborg – Ringkobing 44-25, met Marit Huiberts

19:00. Bietigheim – Leverkusen 25-17, met Lieke van der Linden, Danick Snelder, Kelly Dulfer, Inger Smits / Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman

19:15, Kosovo – Turkije (WK’23 kwalificatie) 26-24

19:30, Bad Wildungen – Dortmund, AFGELAST

19:30, Neckarsulmer – Zwickau AFGELAST

20:00, Kopenhagen – Esbjerg, AFGELAST met Estavana Polman

20:00, Metz – Bourg de Peage 27-22, met Debbie Bont / Kristy Zimmerman / nummer 1 (30 uit 10) tegen nummer 2 (25 uit 9)

20:30, Celles – Merignac 26-30, met Nele Antonissen

Donderdag 13 januari

Begin EK 2022 mannen in Hongarije en Slowakije; programma en uitslagen op:

https://www.handbalstartpunt.nl/nieuws/programma-uitslagen-ek-mannen/

18:15, Griekenland – België (WK’23 kwalificatie) 42-24

19:00, Houten – Arnhem (ED) AFGELAST

https://www.youtube.com/c/HandbalHoutentv/live

20:30, Hongarije – NEDERLAND, via ZIGGO SPORT 28-31 / VERSLAG OP WEBSITE / FACEBOOK

Vrijdag 14 januari

EK 2022 mannen in Hongarije en Slowakije; programma en uitslagen op:

https://www.handbalstartpunt.nl/nieuws/programma-uitslagen-ek-mannen/

18:00. Handbal Venlo – ZRK Bekament 31-32 (EC, achtste finale, eerste wedstrijd, in Servië)

18:00, Letland – Italië (WK’23 kwalificatie) 23-36

20:30, Luxemburg – Faeröer Eilanden (WK’23 kwalificatie) 31-26

Zaterdag 15 januari

EK 2022 in Hongarije en Slowakije, EK 2022 mannen in Hongarije en Slowakije; programma en uitslagen op:

https://www.handbalstartpunt.nl/nieuws/programma-uitslagen-ek-mannen/

15:00, Holstebro – Silkeborg 24-24

16:00, Bietigheim – Baia Mare 39-20 (EL), met Lieke van der Linden, Danick Snelder (5), Kelly Dulfer (2), Inger Smits (1)

16:00, Györ – Metz 39-30 (CL), met Debbie Bont (2)

17:00, Ruch Chorzow – Most 30-39 (MOL Liga), met Ellen Janssen

17:30, Nord Harrislee – Lintfort 31-34 (2 BL), zonder Maxime Drent

18:00, Letland – Luxemburg (WK’23 kwalificatie) 30-30

18:00, ZRK Bekament – Handbal Venlo 27-24 EC achtste finale, tweede wedstrijd, ook in Servië) / Handbal Venlo uitgeschakeld

18:00, Buducnost – CSM Bucuresti 20-28 (CL), zonder Tess Wester, Yvette Broch (5), Neagu (7)

18:00, Dortmund – Rostov 25-31 (CL), met Yara ten Holte (14/44 = 32 %), Merel Freriks (6), Laura van der Heijden (4), Tessa van Zijl (2), zonder Delaila Amega

18:00, Blomberg-Lippe – Metzingen 30-26 (BL), met Britt van der Baan

18:00, Kisvardai – Erdi 31-27

18:00, Siofok – DVSC 21-23

18:00, Vasas - Dunaujvarosi 30-28

18:30, Werder Bremen – Göppingen 20-29 (2 BL), zonder Danique Trooster, coach Robert Nijdam

19:00, VOC – DSVD (ED) 42-15

19:00, Volendam – BFC (ED) 28-23

19:00, SEW – Vlug en Lenig (ED) AFGELAST

19:00, Rosengarten – Bensheim-Auerbach 26-25 (BL), met Helen van Beurden, Sarah Dekker, Sarah van Gulik, Dionne Visser, Myrthe Schoenaker

19:00. Vlug en Lenig – Bevo 2 (ED) AFGELAST

19:30, GHV – BFC (ED) 35-35

20:00, Bourg de Peage – Fleury Loiret 26-27 (beker achtste finale), met Kristy Zimmerman

20:00, Arnhem – Havas (ED) 32-31

20:00, EHC – Feyenoord (ED) 28-27

20:00, Tachos – WHC/Hercules (ED) 34-22

20:00, Herrenberg – Füchse Berlin 25-34 (2 BL), zonder Britt van der Baan / Bo Dekker (1/2 plus 1 assist), Lisa Vlug (3/5 plus 2 assists), Lynn Molenaar (5/12 plus 3 assists), Djazzmin Trabelsi (2/5), Iva van der Linden (5/5)

20:15, België – Kosovo (EK’23 kwalificatie) 33-29

20:30, Italië – Faeröer Eilanden (WK’23 kwalificatie) 26-27

20:45, E&O – Volendam 2 (ED) 32-32

20:45, Merignac – Toulon 0-10 (beker achtste finale), met Nele Antonissen

21:00, Hellas – Dynamico (ED) 21-27

Zondag 16 januari

EK 2022 mannen in Hongarije en Slowakije; programma en uitslagen op:

https://www.handbalstartpunt.nl/nieuws/programma-uitslagen-ek-mannen/

12:00, Turkije – Griekenland (WK’23 kwalificatie) 20-28 / Griekenland en België door naar de tweede kwalificatieronde

13:00, Borhave – Kwiek (ED) AFGELAST

14:00, Aalsmeer 2 – Houten (ED) 21-24

15:00, Aldekerk – Waiblingen 31-33 (2 BL), met Puck Verlinden, Marië Beugels, Minke van Katwijk, Pam Korsten / Aldekerk laatste, 0 uit 13, Waiblingen derde, 23 uit 13)

16:00, Eupen – Houthalen AFGELAST (1e divisie), met Dennis Vlijm, Mark Leckebusch, Stijn Joosten, assistent Martin Vlijm / nummer 3 (15 uit 11) tegen nummer 1 (20 uit 11)

16:00, Brest Bretagne – Ferencvaros (CL) AFGELAST, met Angela Malestein

16:00, CSKA Moskou – Kristiansand (CL) 28-32

16:00, Ljubljana – Odense 19-24 (CL), zonder Harma van Kreij / Loïs Abbingh (3), Dione Housheer (3), Kelly Vollebregt (3), Bo van Wetering (4), Larissa Nüsser (2)

16:30, Oldenburg – Halle-Neustadt 26-26 (BL), met Marloes Hoitzing, Isabelle Jongenelen

16:30, Italië – Luxemburg (WK’23 kwalificatie) 29-28  / Italië naar kwalificatieronde 2

18:00, Flint – Byasen (REMA 1000 Ligaen) 25-24  met Annick Lipman / nummer voorlaatst (5 uit 12) tegen nummer 6 (13 uit 13)

19:00, Faeröer Eilanden – Letland (WK’23 kwalificatie) 26-19 / Faeröer Eilanden door naar kwalificatieronde 2

20:30, IJsland – NEDERLAND, EK 2022 via ZIGGO SPORT / 29-28

                  

Deel dit bericht