Nieuws

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 27 september t/m 3 oktober

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 27 september t/m 3 oktober

Van de Redactie - Wekelijks zetten we het programma en uitslagen uit de Nederlandse en buitenlandse competities - met Nederlandse spelers/speelsters - online. Indien bekend voegen we de link voor de livestream toe plus achteraf een karakteristiek van de wedstrijd.

Clubs kunnen de link voor de livestream bij thuiswedstrijden doorsturen via: redactie@handbalstartpunt.nl

* Alle live-wedstrijden in de BENE-League die getreamd worden zijn te zien op het nieuwe platform binnen de Eycons omgeving. Daar heeft de organisatie van de BENE-League een eigen deel waar alle wedstrijden komen te staan. Het is te vinden via Eyecons.com maar ook via de BNL handball.com website: 
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-4/

* Wedstrijden in de Champions League, European League en European Cup zijn via livestream te volgen via http://www.ehftv.com. Meer informatie is ook te vinden via https://www.eurohandball.com/

* In de eerste en tweede Bundesliga (vrouwen) is Sportdeutschland.tv het kanaal voor de livestream. Een groot aantal livestreams zijn gratis, voor andere livestreams dient u een klein bedrag per wedstrijd vooraf te betalen.

Maandag 27 september

Geen wedstrijden

Dinsdag 28 september

18:30, Ajax Kopenhagen – Kopenhagen * 22-29 (kwartfinale beker), met Larissa Nüsser - 5 treffers, 4 assists / Kopenhagen geplaatst voor FINAL4, 26/27 februari 2022

18:45, Füchse Berlin * – Azoty-Pulawy 33-29 (EL, eerste wedstrijd 32-24)

18:45, Malmö – Toulouse * 25-29 (EL, eerste wedstrijd 24-30), met Jef Lettens

20:30, Silkeborg-Voel – Herning-Ikast * 26-28 (kwartfinale beker) / Herning-Ikast geplaatst voor FINAL4, 26/27 februari 2022

20:45, Benfica * – Rhein Neckar Löwen 33-28 (EL, eerste duel 31-31)

20:45, Granollers – Kadetten Schaffhausen * 27-32 (EL, eerste duel 33-36), met Ephrahim Jerry - scoorde niet

20:45, Lemgo * – Valur 27-21 (EL, eerste duel 27-26), met Bobby Schagen - 6 uit 6, Niko Blaauw - scoorde niet

Woensdag 29 september

18:00, Ferencvaros – MTK Boedapest 32-28, met Angela Malestein - 2 treffers

18:00, Storhamar – Byasen 31-17 (achtste finale NM Cup), met Annick Lipman

18:30, Esbjerg *  – Nykobing 33-23 (16-14) (kwartfinale beker, zonder Nikita van der Vliet) / Nykobing was verliezend bekerfinalist in 2021 / Esbjerg naar FINAL 4 26 en 27 februari

18:30, Kristiansand - Runar 21-27, met Mark van den Beucken / debutant Kristiansand 13e, met 0 uit 4, Runar 2e met 8 uit 5 achter koploper Elverum

8:30, CSKA - Rostov 23-25 (Russische Super Cup)

18:45, Motor – Kielce 25-26 (CL)

18:45, Vardar – Aalborg 30-28 (CL, met Dibirov 9 en de broers Nyokas samen ook 9 treffers) / Vardar won de CL in 2019, Aalborg is verliezend finalist 2021

18:45, Veszprem – Barcelona 29-28 (CL)

19:00, Ludwigshafen – Grosswallstadt 36-27 (2 BL), met Tom Janssen / Grosswallstadt 20e en laatste met 0 uit 3

19:30, Thüringer – Bietigheim 24-33 (BL), met Rinka Duijndam (27'), Miranda Schmidt-Robben (0/1) / Danick Snelder (1/1), Kelly Dulfer (9/11), Inger Smits (2/3)

19:30, Werder Bremen – Solingen 24-34 (2 BL), met Danique Trooster, coach Robert Nijdam / Solingen koploper 8 uit 4, Bremen 13e met 2 uit 4

19:30, Ljubljana – Aklimat Ptuj 49-23, met Harma van Kreij

20:30, Odense * – Viborg 26-23 (kwartfinale beker), met Dione Housheer, Bo van Wetering, Kelly Vollebregt / Odense naar FINAL 4, 26 en 27 februari

20:45, Flensburg – PSG 27-27 (CL), met assistent Mark Bult / Luc Steins - 5 doelpunten / waarnemer Klaus Convents

20:45, PPD Zagreb – Elverum 27-27 CL)

Donderdag 30 september

17:00, Ramnicu Valcea – CSM Bucuresti 31-30, met Tess Wester, Yvette Broch / eerste competitienederlaag in vier wedstrijden

18:00, Siofok – Budaors 24-29

18:45, Dinamo Bucuresti – Porto 26-27 (CL)

18:45, Meshov Brest – Szeged 25-28 (CL)

19:05, Göppingen – Bergischer 27-24 (BL), met Jeffrey Boomhouwer

19:05, Hamburg – Wetzlar 31-23 (BL)

19:05, Lemgo – Balingen-W 38-28 (BL), met Bobby Schagen (1), Niko Blaauw (0)

19:05, Melsungen – Magdeburg 24-27 (BL), met coach Arjan Haenen / Kay Smits

20:00, Saran – Chambery Savoie , met Tom Robyns

20:15, Sävehof – Vasteras Irsta 37-33 (kwartfinale beker, heenwedstrijd), met Tamara Haggerty

20:45, Montpellier – THW Kiel 37-30 (CL) / Villeminot 8, Bos 7, Descat 6 / Ekberg 9, Sagosen 6

Vrijdag 1 oktober

18:00, Kisvardai – Györ 25-31

18:00, Vaci – DVSC 25-26 (nummer 3 tegen 4)

19:00, Silkeborg-Voel – Skanderborg 30-24 , met Claudia Rompen

19:30, Nykobing – Randers 26-22, met Nikita van der Vliet

20:00, Chartres – Toulouse 31-33, met Jef Lettens / eerste twee punten Toulouse in vier duels

20:30, Nice – Metz 28-34, met Debbie Bont

Zaterdag 2 oktober

13:00, Vasteras Irsta – Sävehof 32-41 (kwartfinale beker), met Tamara Haggerty / Sävehof naar halve finale

13:30, EH Aalborg – Lyngby 21-19, met Nyala Krullaars - 6 treffers

14:00, Kopenhagen – Aarhus United 26-22, met Larissa Nüsser (5)

14:30, Ajax Kopenhagen – Esbjerg 19-30

15:00, Holstebro – Ringkobing 23-30, met Marit Huiberts

15:30, Roskilde – Vendsyssel 34-31, met Jesse van de Polder

16:00, Odense – Horsens 30-25, met Dione Housheer, Bo van Wetering, Kelly Vollebregt

16:00, Eilbeck – Dortmund 13-60 (1/16 finale beker) / Eilbeck speelt in de vijfde liga

16:10, Viborg – Herning-Ikast 23-33 (nummer 3 tegen 2)

16:10, Bjerringbro – Sonderjyske 36-25 , met Alec Smit - 1 treffer

17:30, Marpingen – Neckarsulmer 17-51 (1/16 finale beker), met Jill Kooij, Nathalie Hendrikse, Anouk Nieuwenweg, Lynn Knippenborg, Sharon Nooitmeer

17:30, TuS Lintfort – Buxtehuder 28-36 (1/16 finale beker), met Maxime Drent

18:00, Kirchhof – Bad Wildingen 22-33 (1/16 finale beker), met Maxime Struijs, Sabine Heusdens, trainster Tessa Bremmer-Cocx

19:00, Celje – Ljubljana 22-38, met Harma van Kreij

19:00, VOC – Quintus (ED) 29-24

19:00, Handbal Venlo – BFC (ED) 32-16

19:00, Volendam – VZV (ED) 25-34

19:00, SEW – Kwiek (ED) 26-25

19:00, LIONS – Bevo (BNL) 32-21

19:00, Halle-Neustadt – Thüringer 18-28 (1/16 finale beker), met Rinka Duijndam, Miranda Schmidt-Robben

19:00, Emsdetten – Ferndorf 31-23 (2 BL), met Robin Jansen (4) / Rutger ten Velde (2)

19:00, Lübeck-Schwartau – Hagen 30-35 (2BL), met Niels Versteijnen (5) / Jaap Beemsterboer

19:00, PSG – Cesson 45-22, met Luc Steins

19:00, BFC – Bevo 2 (ED) 30-29

https://m.youtube.com/channel/UCsg2tARpCeekj0IM0IeDzpg

19:00, Houten – EHC (ED) 41-25

19:15, Aalsmeer – Volendam (BNL) 27-28

19:15, Hamm-Westfalen – Nordhorn-Lingen 35-30 (2 BL), met Dani Baijens, Lars Kooij / zonder Bart Ravensbergen, Patrick Miedema, Sander Visser

19:30, WHC/Hercules – E&O (ED) 24-24

19:30, Grosswalsstadt – Gummersbach 24-32 (2 BL), met Tom Janssen (7) / assistent Anel Mahamutefendic

19:30, Hüttenberg – Elbflorenz 28-25 (2 BL), met Ivar Stavast (2)

19:30, Wilhelmshavener - TV Cloppenburg (3, BL) 30-29, met Tom Zwarthoed, Thomas Houtepen / Cloppenburg 0 uit 5, WHV 8 uit 5

19:30, SGSH Dragons - Essen II 30-28 (3. BL), met coach Mark Schmetz

19:30, Füchse Berlin – Blomberg-Lippe 22-38 (1/16 finale beker, met Bo Dekker, Lynn Molenaar, Lisa Vlug, Djazzmin Trabelsi, Iva van der Linden

20:00, Kadetten Schaffhausen – Genéve 37-22, met Ephrahim Jerry

20:00, Nantes – Bourg de Peage 24-27, met Kristy Zimmerman

20:00, Herrenberg - Ketsch (1/16 finale beker), met Britt van der Baan (tweede speelrecht bij Herrenberg

20:15, Quintus – Hurry Up (BNL) 26-33

20:15, Tongeren – Visé (BNL) 21-28

20:30, Atomix – Sporting Pelt (BNL) 30-34

20:30, Hasselt – Bocholt (BNL) 29-36

20:30, Merignac – Toulon 30-25, met Nele Antonissen

20:30, N-Lübbecke – Flensburg 17-34, met assistent Mark Bult

20:40, DFS Arnhem – Vlug en Lenig (ED) 31-34

20:45, Havas - GHV (ED) 36-32

21:00, Dynamico – Tachos (ED) 26-26

21:00, Hellas – Aalsmeer 2 (ED) 24-26

Zondag 3 oktober

13:00, Borhave – DSVD (ED) 24-25

14:00, Fortissimo – Vlug en Lenig (ED) 26-37

14:00, Aalborg – Lemvig 32-23, met Jorn Smits

14:50, Feyenoord – Volendam 2 (ED) 33-44

16:00, Boden – Helsingborg 27-16 (2 liga), start nieuwe seizoen met Kalia Klomp

16:00, Füchse Berlin – Erlangen (BL) 35-30

16:00, Hannover-B – Melsungen (BL) 23-35, met assistent Arjan Haenen

16:00, Kiel – Minden (BL) 34-25

16:00, Stuttgart – Rhein Neckar Löwen (BL) 35-30

16:00, Bensheim-A – Göppingen 24-21 (1/16 finale beker)

16:00, Bietigheim – Metzingen 32-24 (1/16 finale beker), met Danick Snelder, Kelly Dulfer, Inger Smits / Britt van der Baan

16:00, Leipzig – Oldenburg 29-39 (1/16 finale beker), met Marloes Hoitzing, Isabelle Jongenelen

16:00, Schwerin – Werder Bremen 22-32 (1/16 finale beker), met Danique Trooster, coach Robert Nijdam

16:00, Suhr – Amicitia Zürich 24-23, met Iso Sluijters

17:00, Waiblingen – Leverkusen 31-28 1/16 finale beker), met Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman / Waiblingen is de actuele nummer 3 uit de 2e Bundesliga

17:00, Storhamar – Byasen, 31-24 met Annick Lipman

Deel dit bericht