Nieuws

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 6 - 12 december

PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 6 - 12 december

Van de Redactie - Wekelijks zetten we het programma en uitslagen uit de Nederlandse en buitenlandse competities - met Nederlandse spelers/speelsters - online. Indien bekend voegen we de link voor de livestream toe plus achteraf een karakteristiek van de wedstrijd.

Clubs kunnen de link voor de livestream bij thuiswedstrijden doorsturen via: redactie@handbalstartpunt.nl

* Alle live-wedstrijden in de BENE-League die getreamd worden zijn te zien op het nieuwe platform binnen de Eycons omgeving. Daar heeft de organisatie van de BENE-League een eigen deel waar alle wedstrijden komen te staan. Het is te vinden via Eyecons.com maar ook via de BNL handball.com website: 
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-4/

* Wedstrijden in de Champions League, European League en European Cup zijn via livestream te volgen via http://www.ehftv.com. Meer informatie is ook te vinden via https://www.eurohandball.com/

* In de eerste en tweede Bundesliga (vrouwen) is Sportdeutschland.tv het kanaal voor de livestream. Een groot aantal livestreams is gratis, voor andere livestreams dient u een klein bedrag per wedstrijd vooraf te betalen.

* In Zwitserland zijn de meeste competitieduels te volgen via livestream op: https://handball-tv.ch/livestream/

* Kastje aanschaffen?

Kijk op: http://www.satellietdiscount.com/

* Het 25e WK voor vrouwen in Spanje is in Nederland - uitgezonderd de duels van Oranje op ZIGGO Sport - alleen te volgen via livestream. De links voor de livestream plaatsen we per wedstrijd vlak voor aanvang eronder (zie onder: WEDSTRIJDPROGRAMMA EN UITSLAGEN 25E WK VOOR VROUWEN IN SPANJE)  

Maandag 6 december

18:00, Argentinië – China (WK) 36-24

18:00, Brazilië – Paraguay (WK) 33-19

18:00, Tsjechië – Slowakije (WK) 24-23

18:00, Tunesië – Congo (WK) 24-33

19:00, Ludwigshafen – Gummersbach 30-25 (2 BL), met assistent Anel Mahmutefendic / derde nederlaag koploper Gummersbach (24 uit 15)

19:30, Fredericia – Lemvig 36-31, met Jorn Smits (0)

20:30, Denemarken – Zuid-Korea (WK) 35-23

20:30, Duitsland – Hongarije (WK) 25-24

20:30, Kroatië – Japan (WK) 26-28

20:30, Spanje – Oostenrijk (WK) 31-19

Dinsdag 7 december

18:00, Angola – Slovenië (WK) 25-25

18:00, Kameroen – Polen (WK) 19-33

18:00, Kazachstan – Iran (WK) 31-25

18:00, Puerto Rico – Oezbekistan (WK) 30-24

18:45, AEK Athens – Kadetten Schaffhausen 28-30 (EL), zonder Ephrahim Jerry / Kadetten op plaats 4 in groep D, met 6 uit 6

18:45, GOG – Lemgo 34-28 (EL), met Bobby Schagen (0), Niko Blaauw (1)

18:45, Presov – Toulouse 19-31 (EL), met Jef Lettens / Toulouse op plaats 3 in groep A, met 6 uit 6

20:30, Frankrijk – Montenegro 24-19 (WK)

20:30, NEDERLAND – Zweden 31-31 (WK), alleen te zien via ZIGGO SPORT

20:30, Noorwegen – Roemenië 33-22 (WK)

20:30, Rusland / RHF – Servië 32-22 (WK)

20:45, Magdeburg – Nexe 32-26 (EL), met Kay Smits (3) / Magdeburg op plaats 1 in groep C, met 9 uit 5

19:30, Dessauer – Grosswallstadt 25-32 (2 BL), met Tom Jansen

Woensdag 8 december

Vanaf vandaag HOOFDRONDE WK, HOOFDRONDE en PRESIDENT'S CUP

15:00, Slowakije - Tunesië 31-27 (WK)

15:30, Kroatië - Argentinië 28-22 (WK)

15:30, Tsjechië - Zuid-Korea 26-32 (WK)

17:30, Paraguay - China 30-24 (WK)

18:00, Brazilië - Oostenrijk 38-31 (WK)

18:00, Duitsland - Congo 29-18 (WK)

18:30, Kolding – Sonderjyske 29-23, met Alec Smit (1)

18:45, Elverum – Aalborg 28-34 (CL)

18:45, Meshkov Brest – Montpellier 31-31 (CL)

19:30, Werder Bremen – Nord Harrislee 30-26 (2 BL), met Danique Trooster, coach Robert Nijdam

20:30, VZV – Handbal Venlo 28-39 (ED)

20:30, Sasja - Bocholt 24-33 (inhaalduel achtste finales beker van België) / volgende ronde Union Beynoise Handball - Bocholt

20:30, Denemarken - Hongarije 30-19 (WK)

20:30, Spanje - Japan 28-26 (WK)

20:45, PPD Zagreb – Vardar 23-22 (CL)

Donderdag 9 december

15:00, Angola - Kameroen 35-24 (WK)

15:30, NEDERLAND - Roemenië 31-30 (WK), in Nederland alleen te zien op ZIGGO SPORT

15:30, Rusland (RHF) - Slovenië 26-26 WK)

17:30, Iran - Oezbekistan 32-37 (WK)

18:00, Montenegro - Servië 25-27 (WK)

18:00, Noorwegen - Puerto Rico 43-7 (WK)

18:45. Kwiek – DSVD 40-28 (ED)

18:45, Bucuresti – Motor 33-29 (CL)

18:45, Flensburg – Veszprem 30-27 (CL), met assistent Mark Bult

19:05, Balingen-W – Melsungen 25-34 (BL), met assistent Arjan Haenen

19:05, Hannover-B – Magdeburg 27-31 (BL), met Kay Smits

19:05, Minden – Bergischer 25-21 (BL), met Jeffrey Boomhouwer (2)

19:05, N-Lübbecke – Stuttgart 27-23 (BL)

19:15, Amicitia Zürich – Suhr 25-27 (NLA), met Iso Sluijters

20:30, Geneve – Kadetten Schaffhausen 21-39 (NLA), met Ephrahim Jerry

20:30, Frankrijk - Polen 26-16 (WK)

20:30, Kazachstan - Zweden 20-55 (WK) / 19 treffers Nathalie Hagman

20:45, Porto – Kielce 29-27 (CL)

20:45, PSG – Barcelona 28-28 (CL), met Luc Steins (1)

20:45, Szeged – Kiel 30-26 (CL)

Vrijdag 10 december

15:00, Slowakije - Paraguay (WK) 33-27

15:30, Argentinië - Brazilië (WK) 19-24

15:30, Zuid-Korea - Duitsland (WK) 28-37

17:30, Tunesië - China (WK) 10-0 / China teruggetrokken vanwege corona-besmetting

18:00, Hongarije - Congo (WK) 30-22

18:00, Japan - Oostenrijk (WK) 32-20

19:00, Gummersbach – Elbflorenz 30-29 (12-15) (2 BL), met assistent Anel Mahmutefendic / Ivar Stavast (0)

19:30, Lübeck-Schwartau – Bietigheim 31-35 (2 BL), met Niels Versteijnen (8/12 plus 4 assists)

19:30, Lemvig – Nordsjaelland 31-31, met Jorn Smits (0)

20:30, Toulouse – Créteil (Starligue) , met Jef Lettens

20:30, Kroatië - Spanje (WK)

20:30, Tsjechië - Denemarken (WK)

Zaterdag 11 december

13:30, EH Aalborg – DHG 29-26 (1 DIV), zonder Nyala Krullaars

15:00, Vendsyssel – Ringsted 32-33 (1 DIV), met Jesse van de Polder / nummer 6 (11 uit 10) tegen koploper (18 uit 10)

15:00, Angola - Iran (WK) 41-8

15:30, Montenegro - Rusland (RHF 25-31 (WK)

15:30, Roemenië - Puerto Rico 43-20 (WK)

17:30, Kameroen - Oezbekistan 42-23 (WK)

18:00, Kazachstan - NEDERLAND 15-61 (WK) / 14 treffers Dione Housheer, 18 treffers Bo van Wetering

18:00, Servië - Frankrijk 19-22 (WK)

18:30, Ketsch – Aldekerk 33-24 (2 BL), met Mariël Beugels,Puck Verlinden, Minke van Katwijk, Pam Kersten

19:00, DSVD – Fortissimo 34-27 (ED)

http://dsvd.nl/handbal-livestream

19:00, Handbal Venlo – Borhave 37-18 (ED)

https://youtu.be/-TsiYIPp-4Q

19:00, Vlug en Lenig – VZV 23-25 (ED)

19:00, BFC – Arnhem 42-28 (ED)

https://youtu.be/IeyYoaUGX2Y

19:00, WHC/Hercules – Hellas 21-23 (ED)

19:00, Houten – Dynamico 36-21 (ED)

19:00, E&O - EHC 29-20 (ED)

19:00, Volendam – LIONS 29-28 (BNL)

19:00, Ferndorf – Rimpar 23-29 (2 BL), met Rutger ten Velde

19:30, Füchse Berlin – Göppingen 23-30 (2 BL), met Lynn Molenaar, Bo Dekker. Lisa Vlug, Iva van der Linden, Djazzmin Trabelsi / nummer 4 (16 uit 10) tegen nummer 3 (18 uit 11)

19:30, Eisenach – Hamm-Westfalen 27-25 (2 BL), met Dani Baijens, Lars Kooij

19:30, Grosswallstadt – Nordhorn-Lingen 30-32 (2 BL), met Tom Jansen / Bart Ravensbergen, Patrick Miedema, Sander Visser

19:30, Kwiek – Volendam 29-27 (ED)

20:00, Saran – PSG (Starligue), met Tom Robyns / Luc Steins

20:00, Herrenberg – Lintfort 21-22 (2 BL), met Britt van der Baan / Maxime Drent

20:00, Hurry Up – Aalsmeer 22-25 (BNL)

20:15, Bocholt – Quintus 39-23 (BNL)

20:15, Hasselt – Atomix 27-32 (BNL)

20:15, Sporting Pelt – Tongeren (BNL) UITGESTELD

20:15, Visé – Bevo 24-28 (BNL

20:15, Eupen – Izegem 33-25 (1 DIV), met assistent Martin Vlijm, Dennis Vlijm, Mark Leckebusch, Stijn Joosten

20:15, Houthalen – Sasja 28-28 (1 DIV), met Jasper Ritzen

20:15, Merksem – Kortrijk (1 DIV), met coach Piotr Konitz

20:30, Slovenië - Polen 26-27 (WK)

20:30, Zweden - Noorwegen 30-30 (WK)

20:30, Quintus – SEW 36-32 (ED)

20:45, BFC – VOC 20-39 (ED)

https://youtu.be/EfQ1MkSX6AE

20:45, Vlug en Lenig – Havas 34-26 (ED)

21:00, Feyenoord – Aalsmeer 2 33-27 (ED)

21:00, Volendam 2 – Tachos 26-38 (ED)

Zondag 12 december

14:00, Kiel – Rhein Neckar Löwen 32-29 (BL)

14:15, Bevo 2 – GHV 31-35 (ED)

16:00, Flensburg – Leipzig 31-21 (BL), met assistent Mark Bult

16:00, Füchse Berlin – Hamburg 34-30 (BL)

16:00, Lemgo - Göppingen 34-26 (BL), met Bobby Schagen (1), Niko Blaauw (0)

16:00, Stuttgart – Hannover-B 22-34 (BL)

16:00, Suhr – Kadetten Schaffhausen 29-30 (NLA), met Ephrahim Jerry

18:00, Kristiansand –Drammen 28-35 (REMA 1000 Ligaen), met Mark van den Beucken / nummer 8 (12 uit 13) tegen nummer 2 (18 uit 12)

Deel dit bericht