Nieuws

PROGRAMMA, UITSLAGEN, STANDEN, WK 2021 mannen

PROGRAMMA, UITSLAGEN, STANDEN, WK 2021 mannen

Van de Redactie - Van 13 tot 31 januari vindt het WK voor mannen plaats in Egypte, het thuisland van IHF-voorzitter Hassan Moustafa. Titelverdediger is Denemarken dat in 2019 - Denemarken en Duitsland organiseerden samen het WK - in de finale de titel pakte na winst op Noorwegen.

Hieronder het wedstrijdschema. Er wordt in de groepsfase gespeeld in ascht groepen van vier ploegen. De nummer vier valt na drie wedstrijdrondes af. De 24 overgebleven teams gaan verder in vier groepen van zes. De nummers een en twee van elke groep gaan naar de knockout fase.

Vandaag, 12 januari, werd bekend dat Tsjechië vanwege teveel coronabesmettingen heeft afgezegd voor het WK. Invalploeg in groep G is Noord-Macedonië.

Alle wedstrijden zijn te volgen via het You Tube-kanaal van de IHF.:

https://www.youtube.com/channel/UCNxIzSQ_GOWPmpC_V1oQVIA

De duels van Duitsland worden afwisselend door ARD en ZDF uitgezonden.

Stand t/m:

Groepsfase

Groep A

Duitsland - Uruguay 43-14

Hongarije - Kaapverdië 34-27

Hongarije tegen Kaapverdië, foto IHF

Duitsland - Kaapverdië AFGELAST 10-0 (twee nieuwe besmettingen KV, ploeg niet compleet)

Hongarije - Uruguay 44-18

Uruguay - Kaapverdië AFGELAST 10-0 Kaapverdië verlaat toernooi, geen complete ploeg door besmettingen

Duitsland - Hongarije 28-29

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Hongarije 3 3 0 0 6 107 73 0  
2 Duitsland 3 2 0 1 4 81 43 0
3  Uruguay 3 1 0 2 2 42 87 0
4 Kaapverdië 3 0 0 3 0 27 54 0  

Groep B

Spanje - Brazilië 29-29

Tunesië - Polen 28-30

Tunesië - Brazilië 32-32

Polen - Spanje 26-27

Brazilië - Polen 23-33

Spanje - Tunesië 36-30

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Spanje 3 2 1 0 5 92 85 0  
2  Polen 3 2 0 1 4 89 78 0
3  Brazilië 3 0 2 1 2 84 94 0
4  Tunesië 3 0 1 2 1 90 98 0  

Groep C

Kroatië 1 Japan 29-29

Qatar - Angola 30-25

Angola - Kroatië 20-28

Qatar - Japan 31-29

Japan  - Angola 30-29

Kroatië - Qatar 26-24

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Kroatië 3 2 1 0 5 83 73 0  
2 Qatar 3 2 0 1 4 85 80 0
3 Japan 3 1 1 1 3 88 89 0
4  Angola 3 0 0 3 0 74 88 0  

Groep D

Denemarken - Bahrein 34-20

Argentinië - DR Congo 28-22

DR Congo - Denemarken 19-39

Argentinië - Bahrein 24-21

Bahrein - Congo 34-27

Denemarken - Argentinië 31-20

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Denemarken 3 3 0 0 6 104 59 0  
2  Argentinië 3 2 0 1 4 72 74 0
3 Bahrein 3 1 0 2 2 75 85 0
4 Congo 3 0 0 3 0 68 101 0  

Groep E

Oostenrijk - Zwitserland 25-28

Noorwegen - Frankrijk 25-28

Oostenrijk - Frankrijk 28-35

Zwitserland - Noorwegen 25-31

Noorwegen - Oostenrijk  38-29

Frankrijk - Zwitserland 25-24

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Frankrijk 3 3 0 0 6 88 76 0  
2  Noorwegen 3 2 0   4 93 82 0
3  Zwitserland 3 1 0 2 2 77 81 0
4  Oostenrijk 3 0 0 3 0 82 101 0  

Groep F

Algerije - Marokko 24-23

Portugal - IJsland 25-23

Marokko - Portugal 20-33

Algerije - IJsland 24-39

IJsland - Marokko 31-23

Portugal - Algerije 26-19

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1 Portugal 3 3 0 0 6 84 62 0  
2 IJsland 3 2 0 1 4 93 72 0
3 Algerije 3 1 0 2 2 67 88 0
4 Marokko 3 0 0 3 0 66 88 0  

Groep G

Egypte - Chili 35-29

Zweden - Noord-Macedonië 32-20

Egypte - Noord-Macedonië 38-19

Chili - Zweden 26-41

Zweden - Egypte 24-23

Noord-Macedonië - Chili 32-29

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  Zweden 3 3 0 0 6 97 69 0  
2 Egypte 3 2 0 1 4 96 72 0
3 N-Macedonië 3 1 0 2 2 71 99 0
4 Chili 3 0 0 3 0 84 198 0  

Groep H

Wit-Rusland - RHF 32-32

Slovenië - Zuid-Korea 51-29

Wit-Rusland - Zuid-Korea 32-24

RHF - Slovenië 31-25

Zuid-Korea - RHF 26-30

Slovenië - Wit-Rusland 29-25

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/−  
1  RHF 3 2 1 0 5 93 83 0  
2 Slovenië 3 2 0 1 4 105 85 0
3 Wit-Rusland 3 1 1 1 3 89 85 0
4  Zuid-Korea 3 0 0 3 0 79 113 0  

Hoofdronde

Groep 1

Uruguay - Polen 16-30

Hongarije - Brazilië 29-23

Spanje - Duitsland 32-28

Uruguay - Spanje 23-38

Polen - Hongarije 26-30

Duitsland - Brazilië 31-24

Brazilië - Uruguay 37-17

Spanje - Hongarije 36-28

Polen - Duitsland 23-23

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Spanje 5 4 1 0 9 162 134   Knockout fase
2 Hongarije 5 4 0 1 8 160 131 0
3 Duitsland 5 2 1 2 5 153 122 0  
4 Polen 5 2 1 2 5 138 119 0
5 Brazilië 5 1 1 3 3 136 139 0
6 Uruguay 5 0 0 5 0 88 192 0

Groep 2

Japan - Argentinië 24-28

Kroatië - Bahrein 28-18

Denemarken - Qatar 32-23

Qatar - Bahrein 28-23

Japan - Denemarken 27-34

Argentinië - Kroatië 23-19

Bahrein - Japan 25-29

Argentinië - Qatar 25-26

Denemarken - Kroatië 38-26

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Denemarken 5 5 0 0 10 169 116 0 Knockout fase
2 Qatar 5 3 0 2 6 132 135 0
3 Argentinië 5 3 0 2 6 120 121 0  
4 Kroatië 5 2 1 2 5 128 132 0
5 Japan 5 1 1 3 3 138 147 0
6 Bahrein 5 0 0 5 0 107 143 0

Groep 3

Zwitserland - IJsland 20-18

Portugal - Noorwegen 28-29

Frankrijk - Algerije 29-26

Zwitserland - Portugal 29-33

Noorwegen - Algerije 36-23

IJsland - Frankrijk 26-28

IJsland - Noorwegen 33-35

Portugal - Frankrijk 23-32

Algerije - Zwitserland 24-27

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Frankrijk 5 5 0 0 10 142 123 0 Knockout fase
2 Noorwegen 5 4 0 1 8 155 137 0
3 Portugal 5 3 0 2 6 135 132 0  
4 Zwitserland 5 2 0 3 4 125 131 0
5 IJsland 5 1 0 4 2 139 132 0
6 Algerije 5 0 0 5 0 116 157 0

Groep 4

N-Macedonië - Slovenië 21-31

RHF - Egypte 23-28

Zweden - Wit-Rusland 26-26

Noord-Macedonië - RHF 20-32

Egypte - Wit-Rusland 35-26

Slovenië - Zweden 28-28

Wit-Rusland - Noord-Macedonië 30-26

Slovenië - Egypte 25-25

RHF - Zweden 20-34

Pos Team Wed W G V Ptn DV DT +/− Kwalificatie
1 Zweden 5 4 0 1 8 144 117 0 Knockout fase
2 Egypte 5 3 1 1 7 149 117 0
3 Slovenië 5 2 2 1 6 138 130 0  
4 RHF 5 2 1 2 5 138 139 0
5 Wit-Rusland 5 1 2 2 4 139 148 0
6 N-Macedonië 5 0 0 5 0 106 163 0

Knockout fase

  Kwartfinale   Halve finale   Finale
                     
  27 januari            
 
  DENEMARKEN  39  
  29 januari
  EGYPTE  38    
  DENEMARKEN  35  
  27 januari
    SPANJE  33    
  SPANJE  31  
    31 januari
  NOORWEGEN  26    
  DENEMARKEN  26  
  27 januari
    ZWEDEN  24  
  FRANKRIJK  35  
  29 januari
  HONGARIJE  32    
  FRANKRIJK  26   derde plaats
  27 januari
    ZWEDEN  32     31 januari
  ZWEDEN  35  
    SPANJE  35  
  QATAR  23    
  FRANKRIJK  29  
 

 

Deel dit bericht