Quintus breidt selectie verder uit met Jari Boer
AD SPORT / Peter Lotman - Quintus is er opnieuw in geslaagd een jonge, talentvolle speler aan de selectie toe te voegen. Luuk Obbens, die samen met Mark van Vliet komend seizoen het opleidingsteam van de Heulse club onder zijn hoede heeft, kan Jari Boer van Volendam aan zijn team toevoegen.
De 20-jarige Boer komt oorspronkelijk van Oliveo uit Pijnacker waar hij in de jeugd vanaf zijn zesde jaar heeft gehandbald. De afgelopen drie seizoenen kwam hij uit voor het Opleidingsteam van Volendam.
De Boer over zijn beslissing om naar Quintus over te stappen: “Ik werk op dit moment bij Exact in Delft en dat is de reden dat ik het op en neer reizen naar Volendam niet meer kan opbrengen. Ik heb er drie mooie seizoenen meegemaakt en er enorm veel geleerd. Ik heb voor Quintus gekozen, omdat ik er het beste gevoel bij heb. Ik had mezelf uitgeschreven bij Volendam en moest mijn keuze waar ik zou gaan handballen nog maken. Door de Coronacrisis was het lastig om zonder mee te trainen een beslissing te nemen. Maar de mensen met wie ik contact heb gehad, zoals Luuk Obbens, Jack van Lier en mijn vroegere ploeggenoot Cas van der Harst, gaven mij een goed gevoel.”
Boer treft bij Quintus ook Antoni Reniers, die eerder al de overstap maakte van Volendam. Samen met Van der Harst en Reniers speelde hij in de jeugd van Oliveo.
Vertrouwen
De Boer, vooral inzetbaar op de middenopbouwplaats vervolgt: “Ik heb vertrouwen in de visie die de club en de staf hebben. Ik heb weer veel zin om aan de bak te gaan. Mijn ambities zijn om mezelf door te blijven ontwikkelen als midopbouwer en een belangrijke bijdrage te leveren aan het team. Ik ga hard werken om in het eerste te komen.”
Trainer Luuk Obbens over zijn aanwinst: “Dat Jari nu voor ons kiest zegt iets over zijn ambities, maar ook over het project dat wij als jonge, technische staf willen neerzetten met Quintus. Ons doel is jonge, talentvolle handballers helpen in hun ontwikkeling en zo Quintus met snel en aantrekkelijk handbal naar een zo hoog mogelijk niveau brengen. Jari kiest bewust voor Quintus om zich zodanig te ontwikkelen dat hij kan doorstromen naar het eerste team. Wij gaan hem daarbij helpen en met zijn werkethiek zijn we ervan overtuigd dat hij van waarde gaat zijn voor ons en past in de visie die wij voor ogen hebben.”
Nieuwelingen
Eerder haalde Quintus al binnen: Troy Oranje (Hellas), Pieter van der Velden (Tachos), Collin de Vette (Volendam), Timo Blom (DIOS), Hidde van Oorschot (DWS) en Kai Overkleeft (Hercules). Ook trainer/coach Geert Hinskens, die samen met Jack van Lier het eerste team onder zijn hoede neemt, en Luuk Obbens en Mark van Vliet (samen het Opleidingsteam) zijn nieuw bij de Westlandse club.