Nieuws

SPEELSCHEMA EN UITSLAGEN EK 2020 MANNEN

SPEELSCHEMA EN UITSLAGEN EK 2020 MANNEN

Speelschema en uitslagen:

Het EK Handbal duurt van 9 tot en met 26 januari 2020 en wordt gespeeld in drie landen: Noorwegen, Zweden en Oostenrijk. De groepsfase duurt van 9 t/m 15 januari, de hoofdronde van 16 t/m 22 januari.

De halve finales worden gespeeld op 24 januari. Duel om plaats drie op zaterdag, 18.30 uur. De finale op zondag 26 januari 2020 om 16.30 uur.

Donderdag 9 januari:

Groep A:

18.15 uur: Wit-Rusland - Servië | Graz (Oostenrijk) 35-30

20.30 uur: Kroatië - Montenegro | Graz (Oostenrijk) 27-21

Groep C:

18.15 uur: Duitsland - Nederland | Trondheim (Noorwegen) 34-23

                        

20.30 uur: Spanje - Letland | Trondheim (Noorwegen) 33-22

Vrijdag 10 januari:

Groep B:

18.15 uur: Tsjechië - Oostenrijk | Wenen (Oostenrijk) 29-32

20.30 uur: Noord-Macedonië - Oekraïne | Wenen (Oostenrijk) 26-25

Groep D:

18.15 uur: Frankrijk - Portugal | Trondheim (Noorwegen) 25-28

20.30 uur: Noorwegen - Bosnië en Herzegovina | Trondheim (Noorwegen) 32-26

Groep F:

18.15 uur: Slovenië - Polen | Göteborg (Zweden) 28-23

20.30 uur: Zweden - Zwitserland | Göteborg (Zweden) 34-21

Zaterdag 11 januari:

Groep A:

16.00 uur: Kroatië - Wit-Rusland | Graz (Oostenrijk) 31-23

18.15 uur: Montenegro - Servië | Graz (Oostenrijk) 22-21

Groep C:

16.00 uur: Letland - Nederland | Trondheim (Noorwegen) 24-32

18.15 uur: Spanje - Duitsland | Trondheim (Noorwegen) 33-26

Groep E:

16.00 uur: Hongarije - Rusland | Malmö (Zweden) 26-25

18.15 uur: Denemarken - IJsland | Malmö (Zweden) 30-31

Zondag 12 januari:

Groep B:

16.00 uur: Tsjechië - Noord-Macedonië | Wenen (Oostenrijk) 27-25

18.15 uur: Oostenrijk - Oekraïne | Wenen (Oostenrijk) 34-30

Groep D:

16.00 uur: Portugal - Bosnië en Herzegovina | Trondheim (Noorwegen) 27-24

18.15 uur: Frankrijk - Noorwegen | Trondheim (Noorwegen) 26-28

Groep F:

16.00 uur: Zwitserland - Polen | Göteborg (Zweden) 31-24

18.15 uur: Zweden - Slovenië | Göteborg (Zweden) 19-21

Maandag 13 januari:

Groep A:

18.15 uur: Montenegro - Wit-Rusland | Graz (Oostenrijk) 27-36

20.30 uur: Servië - Kroatië | Graz (Oostenrijk) 21-24

Groep C:

18.15 uur: Letland - Duitsland | Trondheim (Noorwegen) 27-28

20.30 uur: Nederland - Spanje | Trondheim (Noorwegen) 25-36

Groep E:

18.15 uur: IJsland - Rusland | Malmö (Zweden) 34-23

20.30 uur: Denemarken - Hongarije | Malmö (Zweden) 24-24

Dinsdag 14 januari:

Groep B:

18.15 uur: Oostenrijk - Noord-Macedonië | Wenen (Oostenrijk) 32-28

20.30 uur: Oekraïne - Tsjechië | Wenen (Oostenrijk) 19-23

Groep D:

18.15 uur: Bosnië en Herzegovina - Frankrijk | Trondheim (Noorwegen) 23-31

20.30 uur: Portugal - Noorwegen | Trondheim (Noorwegen) 28-34

Groep F:

18.15 uur: Zwitserland - Slovenië | Göteborg (Zweden) 25-29

20.30 uur: Polen - Zweden | Göteborg (Zweden) 26-28

Woensdag 15 januari:

Groep E:

18.15 uur: IJsland - Hongarije | Malmö (Zweden) 18-24

20.30 uur: Rusland - Denemarken | Malmö (Zweden) 28-31

EINDSTAND:

Groep A: 1. Kroatië 3-6 (82-65); 2. Wit-Rusland 3-4 (94-88); 3. Montenegro 3-2 (70-82); 4. Servië 3-0 (72-81).

Groep B: 1. Oostenrijk 3-6 (98-87); 2. Tsjechië 3-4 (79-76); 3. Noord-Macedonië 3-2 (79-84); 4. Oekraïne 3-0 (71-83)

Groep C: 1. Spanje 3-6 (102-73); 2. Duitsland 3-4 (88-83); 3. NEDERLAND 3-2 (80-94); 4. Letland 3-0 (73-93).

Groep D: 1. Noorwegen 3-6 (94-80); 2. Portugal 3-4 (83-83); 3. Frankrijk 3-2 (82-79); 4. Bosnië-Herzegovina 3-0 (73-90).

Groep E: 1. Hongarije 3-5 (74-67); 2. IJsland 3-4 (83-77); 3. Denemarken 3-3 (85-83); 4. Rusland 3-0 (76-91)

Groep F: 1. Slovenië 3-6 (76-67); 2. Zweden 3-4 (81-68); 3. Zwitserland 3-2 (77087); 4. Polen 3-0 (73-85).

HOOFDRONDE

De eerste twee van elke groep gaan door naar de volgende (tweede) ronde, de zogeheten Hoofdronde. In totaal dus twaalf landen. Deze worden verdeeld over twee groepen van zes (Groep I en Groep II).

Stand Groep I: Locatie: Wenen

1  Spanje - 2-4  (64-51)

2  Kroatië - 2-4  58-46)

3  Duitsland - 2-2  (57-56)

4  Oostenrijk - 2-2  (55-56)

5  Tsjechië - 2-0  (54-63)

6  Wit-Rusland - 2-0  (46-62)

Stand Groep II: Locatie: Malmö

1  Noorwegen - 2-4  (70-57)

2  Slovenië - 2-2  (51-46)

3  Portugal - 2-2  (63-59)

4  Hongarije - 2-0  (53-54)

5  IJsland - 2-0  (45-54)

6  Zweden - 2-0  (44-56)

Hieronder het voorlopige schema in de hoofdronde.

Groep I:

Donderdag 16 januari

16.00 uur: Spanje - Tsjechië | Wenen (Oostenrijk)  31-25

18.15 uur: Kroatië - Oostenrijk | Wenen (Oostenrijk)  27-23

20.30 uur: Wit-Rusland - Duitsland | Wenen (Oostenrijk)  23-31

Zaterdag 18 januari

16.00 uur: Wit-Rusland - Tsjechië | Wenen (Oostenrijk)

18.15 uur: Spanje - Oostenrijk | Wenen (Oostenrijk)

20.30 uur: Kroatië - Duitsland | Wenen (Oostenrijk)

Maandag 20 januari

16.00 uur: Kroatië - Tschië | Wenen (Oostenrijk)

18.15 uur: Wit-Rusland - Spanje | Wenen (Oostenrijk)

20.30 uur: Oostenrijk - Duitsland | Wenen (Oostenrijk)

Woensdag 22 januari

16.00 uur: Kroatië - Spanje | Wenen (Oostenrijk)

18.15 uur: Wit-Rusland - Oostenrijk | Wenen (Oostenrijk)

20.30 uur: Tsjechië - Duitsland | Wenen (Oostenrijk)

Groep II:

Vrijdag 17 januari

16.00 uur: Slovenië - IJsland | Malmö (Zweden) 30-27

18.15 uur: Noorwegen - Hongarije | Malmö (Zweden) 36-29

20.30 uur: Portugal - Zweden | Malmö (Zweden) 35-25

Zondag 19 januari

14.00 uur: Portugal - IJsland | Malmö (Zweden)

16.15 uur: Slovenië - Hongarije | Malmö (Zweden)

18.30 uur: Noorwegen - Zweden | Malmö (Zweden)

Dinsdag 21 januari

16.00 uur: Portugal - Slovenië | Malmö (Zweden)

18.15 uur: Noorwegen - IJsland | Malmö (Zweden)

20.30 uur: Hongarije - Zweden | Malmö (Zweden)

Woensdag 22 januari

16.00 uur: Portugal - Hongarije | Malmö (Zweden)

18.15 uur: Noorwegen - Slovenië | Malmö (Zweden)

20.30 uur: IJsland - Zweden | Malmö (Zweden)

HALVE FINALES

Vrijdag 24 januari

18.00 uur: nummer 1 Groep I - nummer 2 Groep II | Stockholm (Zweden) HF1

20.30 uur: nummer 1 Groep II - nummer 2 Groep I | Stockholm (Zweden) HF2

Noot: de halve finales zullen naar verwachting ook worden uitgezonden op ZIGGO Sport.

WEDSTRIJD OM PLAATS 5

Zaterdag 25 januari

16.00 uur: nummer 3 Groep I - nummer 3 Groep II | Stockholm (Zweden)

WEDSTRIJD OM PLAATS 3

Zaterdag 25 januari

18.30 uur: verliezer HF1 - verliezer HF2 | Stockholm (Zweden)

FINALE EK HANDBAL

Zondag 26 januari 2020

16.30 uur: winnaar HF1 - winnaar HF2 | Stockholm (Zweden)

De stadions zijn: Tele2 Arena (Stockholm), Malmö Arena, Scandinavium (Göteborg), Wiener Stadthalle (Wenen), Graz Messe Arena (Graz) en Trondheim Spektrum.

Deel dit bericht