TRAINERSMUTATIES
In dit overzicht houden we de gegevens die we als redactie ontvangen over trainersmutaties, actueel. Mutaties en/of aanvullingen kunnen gestuurd worden naar: redactie@handbalstartpunt.nl
Trainersmutaties update 15-07-2020
- Karsten Konrad, opvolger van Fred Stuurman als trainer van de vrouwen van VVW. De laatste jaren was hij vooral actief in het beachhandbal.
- John Ettekoven, stopt als trainer bij HVZ/Vivendi (1e klasse) vanwege privéomstandigheden. Interim-trainer is Ben Tubben.
- Pascal Lukassen, stopt als speler bij DFS Arnhem, neemt de trainersfunctie over van Fred Michielsen (vertrekt naar Tachos)
- Freek Gielen, verruilt E&O-heren voor Handbal Houten
- Marcel Idink, stopt bij M.I.C. (hoofdklasse), Eric-Jan Hermans trainer Someren) volgt op
- Sven Hemmes, stopt als keeper bij Hurry Up, wordt trainer bij HVC (mannen, tweede divisie).
- Annelies Smeets, stopt bij HVC-heren (tweede divisie), gaat naar E&O-heren (eredivisie).
- Rachel de Haze, stopt als speelster, opvolgster Ricardo Clarijs bij VOC.
- Bart de Koning en Richard Rijkens, ruilen de vrouwenploeg binnen WHC/Hercules (eerste divisie) voor de mannnenploeg (eredivisie) als opvolgers Zsigmond Makay.
- Bart Neeft, interim-trainer bij Volendam-dames, stopt; volgde Ruud van den Broeck op.
- De Amerikaan Mark Ortega volgt Bart Neeft op, vrouwenploeg Volendam (eredvisie); assistent wordt Christiaan Albers
- Luuk Obbens volgt Gabi Luijten op als trainer opleidingsploeg Quintus, samen met Mark van Vliet
- Tonio van Rhee, van Kwiek Raalte naar keeperstrainer Camel Handbal School CHS
- Paul van Dijk, van Verburch naar Hellas-dames
- Edward Wolf blijft trainer PCA Kwiek dames 2.
- Peter van der Vloet, opvolger Ton Wolfs bij herenploeg HV Wanroij
- Mark Neeft, interim-trainer Volendam (dames) naar DSS B-jeugdselectie
- Ard de Ruiter, coach VZV DS 2, wordt manager VZV
- Arjan Averink en Olga Assink, van De Tukkers naar DSVD
- Mark van Vliet, speler DIOS, samen met Luuk Obbens trainer/coach Opleidingsploeg Quintus
- Johan van der Voorn, van DIOS naar damesploeg OHC '01 (Oosterhout)
- Herman Schaap, coach Aalsmeer-vrouwen, met assistent Peter Tier
- Anita Ruigrok, stopt bij Handbal Venlo dames 2
- Serge ter Horst (komt van DSS) en Martijn Cappel, trainersduo beloften Volendam heren
- Anton van Boeschoten, van Handbal Venlo junioren naar Someren dames hoofdklasse
- Jasper van Gils, nieuwe trainer dames United Breda (tweede divisie B)
- Mark Klein, verlengt bij Foreholte dames, eerste divisie
- René Zwinkels, verlengt bij vrouwenploeg Quintus
- Patrick Jordaan, keeperstrainer, van VOC naar Quintus, blijft verbonden aan Handbal Academie
- Vladan Mijalkovic, van Tachos naar fusieclub Dynamico (Olympia/DOS)
- Bessel Grift, van Eemland naar HVBS-vrouwen, hoofdklasse
- Remco Dörr, assistent-trainer Handbal Houten 1 naar trainer/coach Handbal Houten 2
- Neso Saponjic, trainer Hellas- en Quintus-jeugd, verlaat Hellas en blijft bij Quintus
- Jos de Koster, Zwart Wit heren naar Sittardia (eerste klasse), opvolger van Michel Manderfeldt
- Fernando Nunes, stopt bij Hellas heren
- Zsigmond Makay, stopt bij WHC/Hercules heren
- André de Waal, stopt bij Drechtsteden (heren hoofdklasse)
- Natasje Bekker-Kivit, trainster herenploeg Hestia Bilzen (B)
- Paul van Gestel, opvolger van interim-trainer Ben Tubben bij HVZ Vivendi
- Maarten Roestenburg, van Aristos naar Hellas heren
- Kees Toonen, stopt bij dames Nieuwegein, wordt nieuwe trainer US vrouwenploeg
- Damir Josipovic, van Habo naar GHV heren
- Marcel Idink, gestopt bij M.I.C, volgt Anita Ruigrok op bij tweede damesploeg Handbal Venlo
- Hans de Rooij, van HC Schoten naar Groene Ster (dames, eerste klasse)
- Mandy Franken, coach PSV 2 dames
- Gert Wessels, opvolger Marlies Cloo als trainer bij dames SV Dalfsen
- Maurice Feringa, trainer B1 SV Dalfsen
- Hans Rijntjes, van Duiven (vrouwen, 2e klasse) als opvolger Vincent Brakenhoff bij UGHV mannen, tweede divisie; Brakenhoff verder als trainer UGHV dames (2e klasse)
- Nicol Kooiker, nieuwe trainster De Tukkers
- Alexander Plum, trainer United Breda heren (hoofdklasse C)
- Fred Stuurman, opvolger Hans Eilers (gestopt halverwege seizoen) en interim Paula de Boer bij Tornado (hoofdklasse, dames)
- Theo Krom, verlengt bij KSV dames, hoofdklasse (2e seizoen)
- Mike van Rooden, nieuwe trainer HV DOS (dames, hoofdklasse)), Boudewijn Erbe, keeperstrainer
- Stef Hoogendijk, volgt Kees Toonen op bij dames ROAC (1e klasse)
- Paul Alzer, opvolger Jos de Koster als trainer Zwart Wit (hoofklasse), assistentie Gerrit Stavast
- Miriam Kraus, van Vlug en Lenig 2 (dames hoofdklasse) naar Gemini V (dames 2e klasse)
- Herbert Denis, trainer Vlug en Lenig A-junioren naar Vlug en Lenig 2 (dames hoofdklasse)
- Jan Weerden, van Heerle (dames hoofdklasse) naar Oliveo (mannen, eerste divisie)
- Marcel Kaufmann, opvolger Theo Bruggink als coach HMs Achilles dames (2e klasse)
- Theo Bruggink, interim-trainer bij HMS dames (i.p.v. Theo Schroeder) assistent-trainer bij Houten dames (hoofdklasse) van Hennie van der Vaart
- Paul van Dijk, van Verburch dames naar Hellas dames
- Fried Strik, sabatical, nu naar vrouwenploeg We HaVe (1e klasse)
- Zoran Jovanovic en Jitse Blommenstein, technisch duo DSS dames (1e divisie)
- Nico Einhaus, van HVE2000 naar HV Zwolle dames (hoofdklasse)
- Arjan Schoock, trainer HV Duiven dames (tweede klasse)
- Alphons Boshoven, van OBW naar HV Duiven dames 2 (derde klasse)
- Fred Wieland en Ben Klaassen, trainersduo bij heren HV Duiven (hoofdklasse)
- John Zeeuw, van Geel Zwart (tweede divisie) naar VZV 2 (eerste divisie)
- Alex Curescu, van Velo naar CS Universitatea CLUJ-Napoca.(Roemenië)
- Guido van Erp, trainer combiteam HV Blerick, Eksplosion '71 en HandbaL Venlo (heren hoofdklasse)
- Leopold Foussom verlengt contract bij Ventura-dames (tweede divisie)
- Hermann Dalbke, trainer Tonegido (mannen, eerste divisie)
- René van Mulken verlengt bij TOGB (eerste klasse) derde seizoen
- John Jansen, trainer HV Heerle (dames) hoofdklasse
- Tim Cornelissen, HV Huissen jeugd naar coach eerste herenploeg
- Ilona Venema, nieuwe coach ESC '90 (dames) 1e klasse
- Jules van der Donk verlengt bij Ventura (heren) hoofdklasse
- Eelco Weevers, trainer Groene Ster (heren) tweede divisie
- Richard Verdaas, assistent-trainer Groene Ster (heren) tweede divisie
- Zsigmond Makay, trainer dames Velo
- Miro Stare, opvolger Nick Zwarteveen bij Achilles heren (promovendus tweede divisie)
- Cor van Zijl, nieuwe trainer dames Achilles (tweede klasse)
- Saji Al Mahamed, verlengt met een seizoen bij PSV heren (tweede divisie)
- Mohsen Daghrir, opvolger Leon Luijsterburg bij mannenploeg HV Dongen (hoofdklasse)
- Rob Blokdijk, van Tonegido naar vrouwenploeg Vrone (hoofdklasse), opvolger van Anton Brouwer
- Dion Fernandinus, nieuwe coach combiteam Vrone/Berdos heren (eerste divisie)
- Lazar Popov, opvolger André de Waal als trainer bij Drechtsteden (heren hoofdklasse)
cover Rachel de Haze zwaait af als speelster
foto archief HSP