Nieuws

UITSLAGEN OEFENDUELS

UITSLAGEN OEFENDUELS

Via redactie@handbalstartpunt.nl kunnen de uitslagen van de oefenduels, met eventuele bijzonderheden, worden doorgegeven voor publicatie. Een appje sturen kan ook: 06-54786018. 

update 12-08-2020                                                     

                                      

                                              

* Trial V&L 2, Bevo 1 en Houten (d) (19-9)

* Geel Zwart 1 - Houten (d)  (13-9)

* Houten - Handbal Venlo Dames 2 (12-9)

* Trial Westlandia 2, Houten 2 en PSV 2 (6-9)

* toernooi Nimes, Istres, St. Raphaël en Toulouse (4 en 5-9)

* Fortissimo - Westsite (5-9)

* Trial ASC Grün Weiẞ '49,  E&O en Houten (d) (5-9)

* Leverkusen - Thüringer (30-8)

* LIONS - Aalsmeer (30-8)

* Bevo - Volendam (30-8)

* LIONS - Volendam (29-8)

* FTC Ferencaros - Györ (28-8)

* Metz - Bietigheim (28-8)

* toernooi Toulouse, Istres, Limoges en Nimes (28 en 29-8)

* trainingsstage Fortissimo in Groningen met trial E&O en Beyeröhde (30-8)

* MHV ‘81 - Houten (29-8)

* Metzingen - Herrenberg (27-8)

* Metz - Buducnost (27-8, o.v.b.)

* Metz - Buducnost (25-8, o.v.b.)

* 24 tot 30-8: NOORD-HOLLAND CUP:

 - Volendam - SEW  en VZV - VOC (24-8)

- VOC - Volendam en SEW - VZV (26-8)

- Volendam - VZV en Volendam - SEW (28-8)

- wedstrijd om derde plaats en finale (30-8)

* Volendam - Aalsmeer (23-8)

* Bevo - LIONS (23-8)

* TuS Lintfort - Fortissimo (23-08)

* trio-toernooi Lintfort, Beyeröde en Volendam (d) 23-8)

* Metz - ESBF (22-8)

* Metzingen - Bietigheim (22-8)

* Volendam - LIONS (22-8)

* Fortissimo - Borhave / Borhave - Quintus / Fortissimo - Quintus (22-08)

* Györ - Siofok (21-8)

* Touluouse - Billière (21-8)

* Metz - Bretagne (20-8)

* Metz - Bretagne (18-8)

* Metzingen - Neckarsulmer SU (18-8)

* Györ - Mosonmayrovar (18-8)

* Trial met Borhave, E&O en Bentelo (16-08)

* Leverkusen - VOC (16-8)

* Leichlinger - LIONS (16-8)

* Fortissimo - de Tukkers / De Tukkers - Foreholte / Fortissimo - Foreholte (16-08)  

* Fortissimo - DSVD / DSVD - PSV / Fortissimo - PSV (15-08)

* Aurich - Volendam (15-8)

* Metzingen - Bensheim-Auerbach (15-8)

* Györ - FTC Ferencvaros (14-8)

* Toulouse - Montpellier (14-8)

* Wilhelmshavener - Volendam (14-8)

* SVBO - Bensheim-Auerbach 2 (13-8)

* Kopenhagen - Odense (13-08)

* Kopenhagen - Nykobing 25-25

* Bevo HC - Longericher SC Köln afgelast

* Neckarsulmer SU - Metzingen 29-28 (14-15) (Hendrikse 5, Kopij 5, Knippenborg 2 / Van der Baan -, Van Wetering 5, Haggerty 1)

* Team Esbjerg - Herning-Ikast 30-33

* Vác - FTC Ferencvaros 24-31 (9-18) (Malestein 4)

* Kwiek - Bensheim-Auerbach 20-37   (rentree Dione Visser bij Bensheim na tien maanden blessure)

* WHC/Hercules - Feyenoord (9-8)

* Podravka - Siofok 28-29 (Danick Snelder 4, Laura van der Heijden 3)

Toernooi SG 09 Kirchhof:

* Werder Bremen - Rödertal 21-14

* Werder Bremen - Halle-Neustadt 16-23

* Werder Bremen - Dortmund 13-23

* Werder Bremen - Kirchhof 16-19

* Fortissimo - Dongen 39-29 (3 x 30')

* trio-toernooi: Volendam - Quintus 16-26 / Foreholte - Volendam 19-27 / Quintus - Foreholte n.b.

* Beyeröhde Cup, 2020

TV Aldekerk - TSV Bayer 04  15-28                                                                                                                         TVB Wuppertal - V&L Geleen 29-15
V&L Geleen - TV Aldekerk 19-17
TSV Bayer 04 - TVB Wuppertal 18-11
V&L Geleen - TSV Bayer 04 15-32

Zoë Sprengers was goed voor negen treffers/1 strafworp, Annefleur Bruggeman tekende voor vijf kruisjes.

* TuS Lintfort - VOC 29-27

* TuS Lintfort - Borhave 31-18

* Kwiek - VZV 28-37

* Kwiek 2 - VZV 2 29-21

* Horsens Handball Elite - Holstebro 14 -19

* Neckarsulmer - RW Wacker Thun 19-18 (Kooij 3, Knippenborg 2, Hendrikse -)

* Volendam - Quintus (h) 32-20

* Holstebro - Mors (h) 27-25

* Metzingen - Spreefüxxe Berlin 31-17 (Van Wetering 8, Van der Baan 6, Haggerty 2 / Molenaar 4/3, Dekker -)

* Sonderjyske - Ystads (h) 30-27

* Horsens Handball Elite - Aarhus 24-24

* Metzingen - LK Zug 33-29 (Van Wetering 2, Van der Baan 1, Haggerty 3)

* Györ - MTK Budapest 42-21

* Horsens Handball Elite - Randers 31-17 (rentree Claudia Rompen na tien maanden blessureleed)

* Holstebro - Aalborg (h) 30-23

* Neckarsulmer - Spreefüxxe Berlin 33-21 (Hendrikse 3, Knippenborg 5, Kooij 1 / Molenaar 8/4, Dekker 2/1)

* MT Melsungen - TBV Lemgo-Lippe 28-23 (11-8) Schagen 2, Baijens 2

* Eddersheim - Bensheim Auerbach 26-36 (9-19) Helen van Beurden (k), Sarah Dekker 2, Sara van Gulik 3

* Sonderjyske - HOJ (h) 30-21

* Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 38-28

* Siofok - Mosonmayovar 32-21 (Van der Heijden 3, Snelder 2)

* Ferencvaros - MTK Budapest 37-24 (13-18)

* Kwiek - SFN Vechta (3. Liga) 40-28

* Buxtehuder - Blomberg-Lippe 28-26

* Blomberg-Lippe - Leverkusen 23-19 (12-9) Sprengers 2, Bruggeman 1

* Buxtehuder - Leverkusen 28-22 (19-13) Sprengers 4, Bruggeman 1

* Odense - BVB 22-21

* Herning Ikast - BVB Dortmund 24-25

                  

              Kelly Dulfer en Delaila Amega, druk bezig in de voorbereiding, foto club

* Viborg - BVB Dortmund 27-28

* Neckarsulmer - LC Brühl 31-21 (12-8 / 24-11) Hendrikse 9, Kooij 3/1, Knippenborg - / Dekker 3, Van Gulik 1

* Esbjerg - NFH Nykobing 27-29

* Zabrze - Gwardia Opole 27-28 (17-14)

* Holstebro - Ribe-Esbjerg 26-32

* Sonderjyske - Ajax Kopenhagen 26-19

* Karvina (Tsj) - Gornik Zabrze 25-20 (9-12)

* Hurry Up - Houten 32-25

* LIONS - Krefeld (3. Liga) 29-31 (rust 12-15) tussenstanden 18-21 / 21-26

* FTC Ferencvaros - Debrecen 31-20 (Malestein 2, Klujber 5, Hafra 4))

* LIONS - BTB Aachen (22-12) 36-22

* Bietigheim - Frisch Auf! Göppingen 32-28 (Xenia Smits 3 x voor thuisploeg)

* Neckarsulmer - Bensheim Auerbach 29-28 (Hendrikse (4), Knippenborg (7), Kooij / Dekker (3), Van Gulik (1)

* TuS Lintfort - BVB Dortmund 19-32

* Neckarsulmer - Bietigheim 29-34 (Hendrikse 7, Kooij 5, Knippenborg 2)

* Korschenbroich - LIONS 31-23 (10-12)

* FTC Ferencvaros - MTK Budapest 37-30 (Malestein 7)

Deel dit bericht