Nieuws

Veel Europees én BENE-League-handbal in livestream

Veel Europees én BENE-League-handbal in livestream

Van de Redactie – Van woensdag tot en met zondag is er weer volop Europees- en BENE-League-handbal te volgen via livestream. Clubs in de eredivisie die ook met een livestream werken kunnen de link doorsturen naar redactie@handbalstartpunt.nl om deze op te nemen in het schema.

De meest interessante duels staan hieronder.

Klik op de link voor de wedstrijd van uw keuze.

Woensdag 9 oktober:

19.00 uur, CL, Flensburg – Zagreb (met Niels Versteijnen en assistent-trainer Mark Bult):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-flensburg-handewitt-hc-ppd-zagreb/1684242

Vrijdag 11 oktober:

20.30 uur, CL, Bucuresti – Rostov-Don (met Loïs Abbingh):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/csm-bucuresti-rostov-don/1687682

Zaterdag 12 oktober:

17.30 uur, CL, Vardar – Kiel:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-vardar-thw-kiel/1684021

18.00 uur, CL, Lublin – Esbjerg (met Estavana Polman):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/mks-perla-lublin-team-esbjerg/1687685

18.00 uur, CL, Kielce – Montpellier:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/pge-vive-kielce-montpellier-hb/1684235

19.00 uur, dames eredivisie, SEW - Borhave

https://www.youtube.com/watch?v=MH0bMcFCPy4

19.00 uur, EHC Cup, DVSC – Bayer Leverkusen (met Annefleur Bruggeman en trainer Robert Nijdam):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/dvsc-schaeffler-tsv-bayer-04-werkselfen/1751611

20.00 uur, CL, Barcelona – Elverum:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/barca-lassa-elverum-handball/1684247

        

                                                                                                 foto archief HSP / Alain Decamps

Zondag 13 oktober:

13.00 uur, FTC Rail Ferencvaros – Metz Handball (met Danick Snelder, Ailly Luciano en Emmanuel Mayonnade):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ftc-rail-cargo-hungaria-metz-handball/1687679

14.00 uur, EHF Cup: Thüringer HC – Byasen (met Annick Lipman):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/thuringer-hc-byasen-he/1751023

15.00 uur, CL, Sävehof – Krim Mercator (met Harma van Kreij):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ik-savehof-rk-krim-mercator/1687690

17.00 uur, CL, PSG – Celje:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/paris-saint-germain-hb-rk-celje-pivovarna-lasko/1684263

17.00 uur, CL, Bietigheim – Buducnost (met Angela Malestein, Laura van der Heijden en Maura Visser):

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-bbm-bietigheim-buducnost/1687695

18.00 uur, CL, Podravka – Vipers Kristiansand:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-vipers-kristiansand/1687696

19.00 uur, CL, Banik Most – Györ:

https://www.ehftv.com/nl/livestream/dhk-banik-most-gyori-audi-eto-kc/1687683

19.30 uur, EHF Cup, TuS Metzingen – Kopenhagen (met Delaila Amega, Tamara Haggerty, Bo van Wetering, Larissa Nüsser, Debbie Bont en Nyala Krullaars)

Livestream nog niet bekend

In de zevende speelronde van de BENE-League staan de volgende duels klaar in de livestream:

Donderdag 10 oktober:

20.15 uur, Tongeren – Bocholt:

https://www.handbalnl.tv/videos/handbal-tongeren-vs-achilles-bocholt

Zaterdag 12 oktober:

19.00 uur, Houten – Volendam:

https://www.handbalnl.tv/videos/the-dome-handbal-houten-vs-kras-volendam

19.15 uur, Aalsmeer – Hasselt:

https://www.handbalnl.tv/videos/green-park-handbal-aalsmeer-vs-hubo-initia-hasselt

20.00 uur, Hurry-Up – Bevo:

https://www.handbalnl.tv/videos/jd-techniek-hurry-up-vs-herpertz-bevo

20.15 uur, Visé – Sporting Pelt:

https://www.handbalnl.tv/videos/hc-vise-bm-vs-sporting-pelt

20.30 uur, Atomix – LIONS:

https://www.handbalnl.tv/videos/hc-atomix-vs-oci-lions

cover Peter van Klaveren, namens Green Park TV

foto archief HSP

 

Deel dit bericht