Nieuws

WEDSTRIJDPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM WK VROUWEN IN SPANJE

WEDSTRIJDPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM WK VROUWEN IN SPANJE

Van de Redactie - Van 1 tot en met 19 december vindt in Spanje het 25e WK voor vrouwen plaats. Nederland is de titelverdediger en komt in de groepsfase achtereevolgens Puerto Rico, Oezbekistan en Zweden tegen.

Een van de grootste kanshebbers op goud is ongetwijfeld Noorwegen dat afgelopen week nog het eigen Intersport Cup toernooi - met Nederland en Zuid-Korea - won maar de slotwedstrijd van een getergd Rusland met 27-28 verloor. Regerend wereldkampioen Nederland kreeg een tik: 36-21 nderlaag. Sanna Solberg en Camilla Herrem waren op links de grote plaag voor Oranje met ieder zeven treffers. Laatsgenoemde werd topscorer bij de Intersport Cup met 16 treffers.

Spanje waar Jose Ignacio Prades de technische leiding overnam van Carlos Viver, verloor twee jaar geleden in de finale in Japan in de slotseconden van Nederland - benutte pingel Abbingh - en kende nu een prima generale in eigen land met drie oefenzeges op Polen, Slowakije en Duitsland. Schutters van dienst bij Spanje zijn ongetwijfeld Jennifer Gutierrez (Dortmund) op links en Carmen Martin (CSM Bucuresti) op rechts. Bij de Spelen in Tokio presteerde Spanje enigszins ondermaats.

                                           

OM DERDE PLAATS:

19-12, 14:30 uur Denemarken - Spanje

https://www.youtube.com/channel/UCNxIzSQ_GOWPmpC_V1oQVIA

FINALE:

19-12, 17:30 uur, Frankrijk - Noorwegen via ZIGGO SPORT Docu, commentaar van Raymond Koning

HALVE FINALES

17:30, Frankrijk - Denemarken

20:30, Noorwegen - Spanje

beide duels in de halve finale op ZIGGO SPORT Docu, voor abonnees, met Engels commentaar / de finale zondag ook op Docu, dan met Nederlands commentaar.

KWARTFINALES

14-12  17:30, Denemarken - Brazilië 30-25

14-12  20:30, Spanje - Duitsland 26-21

https://youtu.be/_WHWBzgRXc8

15-12 17:30, Noorwegen - Rusland (RHF) 34-28

https://youtu.be/IHvFsPMr8WQ

15-12 20:30, Frankrijk - Zweden  31-26

https://youtu.be/RIzxJ7mIge0

OM PLAATS 25 - 32

15-12 10:00, Iran - China 10-0 / Iran 31e

15-12 12:30, Oezbekistan - Paraguay 33-39 / Paraguay 29e

15:00 Kameroen - Tunesië 29-35 / Tunesië 27e

17:30, Angola - Slowakije 23-21 / Angola 25e

https://youtu.be/Hwiu-Lz5SzM

HOOFDRONDE

GROEP I

09-12 15:30 Rusland (RHF) - Slovenië 26-26

https://youtu.be/IMEm1MGqcXg

09-12 18:00 Montenegro - Servië 25-27

https://youtu.be/urzAPaKqT-s

09-12 20:30 Frankrijk - Polen 26-16

https://youtu.be/Mcp0W4C3nng

11-12 15:30 Montenegro - Rusland (RHF) 25-31

https://youtu.be/MyAL8t1-Ho4

11-12 18:00 Servië - Frankrijk 19-22

https://youtu.be/Dn37igojbGI

11-12 20:30 Slovenië - Polen 26-27

https://youtu.be/MkJo7qSaaK4

13-12 15:30 Polen - Montenegro 33-28

https://youtu.be/eJg6PWk2bGc

13-12 18:00 Servië - Slovenië 31-25

https://youtu.be/9e3ojL7U5VA

13-12 20:30 Rusland (RHF) - Frankrijk 28-33

https://youtu.be/nruSuqMeySs

Plaats Team Gesp Punt voor tegen doelsaldo
1 Frankrijk 5 10 134 100 + 34
2 RHF 5 7 143 129 + 14
3 Servië 5 6 124 125 - 1
4 Polen 5 4 120 131 - 11
5 Slovenië 5 3 123 131 - 8
6 Montenegro 5 0 115 143 - 28

GROEP II

09-12 15:30 NEDERLAND - Roemenië 31-30 / alleen in Nederland te zien op ZIGGO

https://youtu.be/DDpquH-ELD4

09-12 18:00 Noorwegen - Puerto Rico 43-7

https://youtu.be/Z0gcePoT6sI

09-12 20:30 Kazachstan - Zweden 20-55

https://youtu.be/R6u85bShMLs

11-12 15:30 Roemenië - Puerto Rico 43-20

https://youtu.be/tB8w7oShsGY

11-12 18:00 Kazachstan - NEDERLAND 15-61 / alleen in Nederland te zien op ZIGGO

https://youtu.be/_pknZ7YKw5w

11-12 20:30 Zweden - Noorwegen 30-30

https://youtu.be/Fp_HbWUYXbk

13-12 15:30 Puerto Rico - Kazachstan 30-27

13-12 18:00 Zweden - Roemenië 34-30 / via ZIGGO vrij te ontvangen

https://youtu.be/wFS-2wmb2g4

13-12 20:30 NEDERLAND - Noorwegen 34-37 / via ZIGGO vrij te ontvangen

Plaats Team Gesp Punt voor tegen doelsaldo
1 Noorwegen 5 9 189 111 + 78
2 Zweden 5 8 198 121 + 77
3 NEDERLAND 5 7 212 128 + 84
4 Roemenië 5 4 163 135 + 28
5 Puerto Rico 5 2 82 216 + 134
6 Kazachstan 5 0 97 230 - 133

GROEP III

08-12 15:30, Tsjechië - Zuid-Korea 26-32

https://youtu.be/TNtJFnLL1nM

08-12 18:00 Duitsland - Congo 29-18

https://youtu.be/PUG7i4Kmjjs

08-12 20:30 Denemarken - Hongarije 30-19

https://youtu.be/QCZv6GwEAx8

10-12 15:30 Zuid-Korea - Duitsland 28-37

https://youtu.be/CTqKSUzYjYA

10-12 18:00 Hongarije - Congo 30-22

https://youtu.be/6DrC57uNBj4

10-12 20:30 Tsjechië - Denemarken 14-29

https://youtu.be/VEUPdLXZdRI

12-12 15:30 Congo - Tsjechië 21-24

https://youtu.be/p1PSTe0moJI

12-12 18:00 Zuid-Korea - Hongarije 28-35

https://youtu.be/bc4qFVssYwU

12-12 20:30 Denemarken - Duitsland 32-16

https://youtu.be/VKtCOQcvZrE

Plaats Team Gesp Punt voor tegen doelsaldo
1 Denemarken 5 10 159 90 + 69
2 Duitsland 5 8 138 123 + 15
3 Hongarije 5 6 140 134 + 6
4 Zuid-Korea 5 4 148 156 - 8
5 Tsjechië 5 2 114 145 - 31
6 Congo 5 0 102 153 - 51

GROEP IV

08-12 15:30 Kroatië - Argentinië 28-22

https://youtu.be/tRVONRx-kxs

08-12 18:00 Brazilië - Oostenrijk 38-31

https://youtu.be/CtZxSCoR5Ho

08-12 20:30 Spanje - Japan 28-26

https://youtu.be/TO5Wujy00jg

10-12 15:30 Argentinië - Brazilië 19-24

https://youtu.be/W44N-pUHIMU

10-12 18:00 Japan - Oostenrijk 32-30

https://youtu.be/DjEvzHumzFY

10-12 20:30 Kroatië - Spanje 23-27

https://youtu.be/VBoHx6i2oFc

12-12 15:30 Argentinië - Japan 27-31

https://youtu.be/xvk44xdbs8U

12-12 18:00 Oostenrijk - Kroatië 27-23

https://youtu.be/2d36p1PX-hM

12-12 20:30 Spanje - Brazilië 27-24

https://youtu.be/ZVQRP9lkuvs

Plaats Team Gesp Punt voor tegen doelsaldo
1 Spanje 5 10 142 105 + 37
2 Brazilië 5 8 145 127 + 18
3 Japan 5 6 142 140 + 2
4 Kroatië 5 2 125 134 - 9
5 Oostenrijk 5 2 136 155 - 19
6 Argentinië 5 2 112 141 - 29

PRESIDENT'S CUP (plaats 25 t/m 32)

08-12 15:00 Slowakije - Tunesië 31-27

https://youtu.be/4V5CjQLpybs

08-12 17:30 Paraguay - China 30-24

https://youtu.be/pm6wGo77oUA

09-12 15:00 Angola - Kameroen 35-24

09-12 15:00 Iran - Oezbekistan 32-37

https://youtu.be/KyS8kG91_CI

10-12 15:00 Slowakije - Paraguay 33-27

https://youtu.be/i_vrdLYs_XA

10-12 17:30 Tunesië - China 10-0

https://youtu.be/M9oqNnNy4F8

11-12 15:00 Angola - Iran 41-8

11-12 15:00 Kameroen - Oezbekistan 42-23

https://youtu.be/wFOzLXAr3S4

12-12 15:00 China - Slowakije 0-10

https://youtu.be/gk0TYLHP4iI

12-12 17:30 Tunesië - Paraguay 35-28

https://youtu.be/2h3UP4UB9h0

13-12 15:00 Kameroen - Iran 32-17

13-12 15:00 Oezbekistan - Angola 11-52

https://youtu.be/79Kyp1RlEQ8

Groepsfase  

Groep A (in Granollers):

03-12 18:00 Frankijk – Angola 30-20

https://youtu.be/OCHXlCdHnzU

03-12 20:30 Montenegro – Slovenië 18-28

https://youtu.be/J_4eg9QyrLk

05-12 18:00 Slovenië – Frankrijk 18-29

https://youtu.be/_93-efGYuXw

05-12 20:30 Montenegro – Angola 30-20

https://youtu.be/dCZZGOO1W4o

07-12 18:00. Angola – Slovenië 25-25

https://youtu.be/yGLY19Wy1N8

07-12 20:30 Frankrijk – Montenegro 24-19

https://youtu.be/FFK7P-HRSVY

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Frankrijk 3 6 83 57 + 26
2 Slovenië 3 3 71 72 - 0
3 Montenegro 3 2 67 72 - 5
4 Angola 3 1 65 85 - 20

 

 

 

 

Groep B (in Lliria):

03-12 18:00 Rusland (RHF) – Kameroen 40-18

https://youtu.be/bIe0UlWip4g

03-12 20:30 Servië – Polen 25-21

https://youtu.be/ozO7hBW9Gj0

05-12 18:00 Polen – Rusland (RHF) 23-26

https://youtu.be/-urv3va6bok

05-12 20:30 Servië – Kameroen 43-18

https://youtu.be/1dzZxaOXjQo

07-12 18:00 Kameroen – Polen 19-33

https://youtu.be/2baFCUILzpI

07-12 20:30 Rusland (RHF) – Servië 32-22

https://youtu.be/XF37CJ8buLc

Stand:

1 Rusland (RHF) 3 6 98 63 + 35
2 Servië 3 4 90 71 + 19
3 Polen 3 2 77 70 + 7
4 Kameroen 3 0 55 116 - 61

 

 

 

 

Groep C (in Castellon de la Plana):

03-12 18:00 Roemenië – Iran 39-11

https://youtu.be/lHuNaRirekg

03-12 20:30 Noorwegen – Kazachstan 46-18

https://youtu.be/EDjd49K2y_g

05-12 18:00 Roemenië – Kazachstan 38-17

https://youtu.be/B314TgAvIdU

05-12 20:30 Iran – Noorwegen 9-41

https://youtu.be/Wn0hVaEAJ6U

07-12 18:00 Kazachstan – Iran 31-25

https://youtu.be/quU620hjKnQ

WELKE PLOEG STROOMT DOOR NAAR DE HOOFDRONDE: KAZACHSTAN OF IRAN?

07-12 20:30 Noorwegen – Roemenië 33-22

https://youtu.be/ozO7hBW9Gj0

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Noorwegen 3 6 120 49 + 71
2 Roemenië 3 4 99 61 + 38
3 Kazachstan 3 2 66 109 - 43
4 Iran 3 0 45 111 - 66

 

 

 

 

Groep D (in Torrevieja):

03-12 18:00 NEDERLAND – Puerto Rico 55-15 / te zien via ZIGGO Sport / grootste zege ooit voor Oranje

                  

                                         Warming up bij Nederland tegen Puerto Rico, foto privé

03-12 20:30 Zweden - Oezbekistan  46-15

https://youtu.be/fbB-PcvDivY

05-12 15:30 Zweden – Puerto Rico 48-10

https://youtu.be/J4v72nv0kz0

05-12 18:00 Oezbekistan - NEDERLAND 17-58 / te zien via ZIGGO SPORT

07-12 18:00 Puerto Rico - Oezbekistan 30-24

https://youtu.be/1bw6xjm2Qf8

07-12 20:30 NEDERLAND – Zweden 31-31 / te zien via ZIGGO Sport

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 NEDERLAND * 3 5 144 63 + 81
2 Zweden 3 5 125 56 + 69
3 Puerto Rico 3 2 55 127 - 72
4 Oezbekistan 3   56 134 - 79

 

 

 

 

Groep E (in Lliria):

02-12 18:00 Duitsland - Tsjechië 31-21

https://www.youtube.com/watch?v=Nspp7wUBEGY

02-12 20:30 Hongarije – Slowakije 35-29

https://youtu.be/wngMa73DRws

04-12 18:00 Slowakije - Duitsland 22-36

https://youtu.be/86ctVewg9Mk

04-12 20:30 Hongarije - Tsjechië 32-29

https://youtu.be/UYMPJWvy3m0

06-12 18:00 Tsjechië - Slowakije 24-23

https://youtu.be/hWHslmf0xoc

06-12 20:30 Duitsland - Hongarije 25-24

https://youtu.be/5_uCRHL9ZeA

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Duitsland 3 6 92 67 +25
2 Hongarije 3 4 91 83 + 8
3 Tsjechië 3 2 74 86 - 12
4 Slowakije 3 0 74 95 - 21

 

 

 

 

Groep F (in Granollers):

02-12 18:00 Zuid-Korea - Congo 37-23

https://youtu.be/os4K8gLniYU

02-12 20:30 Denemarken - Tunesië 34-16

https://youtu.be/jqJiPN8Joq4

04-12 18:00 Zuid-Korea - Tunesië 31-29

https://youtu.be/ekj-JUtDXN0

04-12 20:30 Congo - Denemarken 18-33

https://youtu.be/92UaE9Q4GAM

06-12 18:00 Tunesië - Congo 24-33

https://youtu.be/v4ylTBwbPQg

06-12 20:30 Denemarken – Zuid-Korea 35-23

https://youtu.be/9lyfeHxLOKo

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Denemarken 3 6 102 57 + 45
2 Zuid-Korea 3 4 91 87 + 4
3 Congo 3 2 74 94 - 20
4 Tunesië 3 0 69 98 - 29

 

 

 

 

Groep G (in Castellon de la Plana):

02-12 18:00 Kroatië - Brazilië 25-30

https://youtu.be/HKmlun-YAQQ

02-12 20:30 Japan - Paraguay 40-17

https://youtu.be/OT6AZRwmF5c

04-12 18:00 Paraguay - Kroatië 16-38

https://youtu.be/rNDrrAMI_Pw

04-12 20:30 Japan - Brazilië 25-29

https://youtu.be/kIm2Uhax550

06-12 18:00 Brazilië - Paraguay 33-19

https://youtu.be/8lisx0jCSGk

06-12 20:30 Kroatië - Japan 26-28

https://youtu.be/t8zimkw4rIA

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Brazilië 3 6 92 69 + 22
2 Japan 3 4 93 72 + 21
3 Kroatië 3 2 89 74 + 15
4 Paraguay 3 0 52 111 - 59

 

 

 

 

Groep H (in Granollers);

01-12 20:30 Spanje - Argentinië 29-13

02-12 18:00 Oostenrijk - China 38-27

https://www.youtube.com/watch?v=gF1iKHwqEhg

04-12 18:00 Oostenrijk - Argentinië 29-31

https://youtu.be/pyfavy1wvjk

04-12 20:30 China - Spanje 18-33

06-12 18:00 Argentinië - China 36-24

https://youtu.be/3IoP5WMwMtg

06-12 20:30 Spanje – Oostenrijk 31-19

https://youtu.be/HzkNHWTEyHI

Stand:

Plaats Team Gespeeld Punten Voor Tegen +/-
1 Spanje 3 6 93 50 + 43
2 Argentinië 3 4 80 82 - 2
3 Oostenrijk 3 2 86 89 - 3
4 China 3 0 69 107 - 38

 

 

 

 

cover Over een paar weken opnieuw bloemen voor de Oranje-selectie bij terugkeer van het WK?

foto archief HSP / foto Reza

Deel dit bericht