Aristos haalt talent Mark Portengen naar Amsterdam
Aristos Amsterdam heeft zich voor het aankomende seizoen versterkt met Mark Portengen. De 18 jarige jeugdinternational komt over van Havas uit Almere en hoopt bij de kersverse eredivisionist een volgende stap te kunnen zetten in zijn handbalcarrière.
Portengen is een van de talenten die behalve bij zijn eigen club ook veel trainingsuren maakt op de Nederlandse HandbalAcademie in Sittard. Portengen “Bij mijn vorige club Havas heb ik altijd met heel veel plezier gehandbald, maar mede door mijn activiteiten op de HandbalAcademie besefte ik mij dat ik toe ben aan een nieuwe uitdaging. De overstap naar Aristos is voor mij dan ook een unieke kans om mezelf te laten zien op een hoger niveau en mijzelf door te ontwikkelen. Doordeweeks train ik op de HandbalAcademie donderdagavond meld ik mij bij Aristos voor de wedstrijdvoorbereiding. Ik heb echt ontzettend veel zin in deze nieuwe uitdaging.
Hoofdtrainer Serge Ter Horst liet weten blij te zijn met de komst van Mark Portengen: "Mark is een jongen met talent en ambitie. Hij maakt veel trainingsuren op de HandbalAcademie om een goede handballer te worden. Voor Aristos is Mark een welkome aanvulling in