Nieuws

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 6 oktober t/m 13 oktober

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht te geven van wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home

De wedstrijden in de Duitse competities (2e BL en vrouwen 1e en 2e BL) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

Duels die afgelast zijn/worden, zullen in het overzicht worden vermeld zodra dit bekend is.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.

Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.

Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de vrouwen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.

                                             

Dinsdag 6 oktober:

19.00, Bevo Hc - Hurry-Up (HandbalNL-League) AFGELAST

19.00, Coburg 2000 – Leipzig (BL) 22-29

19.00, Füchse Berlin – Magdeburg (BL) 22-32

19.00, FA Göppingen – Balingen – Weilstetten (BL)  28-23

19.00, THW Kiel – Hannover – Burgdorf (BL) 34-31

19.00, Ludwigshafen – Rhein-Neckar Löwen (BL) 24-26

19.00, MT Melsungen – TVB Lemgo (BL), 27-21 met Arjan Haenen / Dani Baijens -, Bobby Schagen 2, Mark van den Beucken

20.00, Bjerringbro/Silkeborg – Holstebro (1e liga), 28-33 (met Kay Smits 6 doelpunten)

20.30, Cesson Rennes - Tremblay (1 liga) 28-28

https://www.youtube.com/watch?v=vryDydP5FlQ

Woensdag 7 oktober:

18.00, Sola – Byasen (1e liga) 32-23 met Annick Lipman 

18.30, Kopenhagen – Randers (1e liga) 26-29 met Larissa Nüsser (2), Nyala Krullaars geblesseerd

19.00, Sonderjyske – Mors (1e liga) 25-37 met Alec Smit (!)

19.00, Horsens – Holstebro (1e liga) 26-18 met Claudia Rompen

19.00, Bergischer HC - Erlangen (BL), 29-25 met Jeffrey Boomhouwer (3)

19.00, Minden - Wetzlar (BL) 24-29

19.00, Stuttgart - Essen (BL) 31-23

19.00, Flensburg - Nordhorn-Lingen (BL) 33-26 met Mark Bult / Toon Leenders (2), Patrick Miedema (1), Bart Ravensbergen, Sander Visser ((-)

19.30, Nykobing – Ajax Kopenhagen (1e liga), 30-27 met Dione Housheer (6), Nikita van der Vliet (-)

19.30, BVB Dortmund – TuS Metzingen (BL) 25-20 met 10 Nederlandse speelsters: Merel Freriks (8), Kelly Dulfer (7), Inger Smits (3), Tessa van Zijl (-), Kelly Vollebregt (-). Rinka Duijndam, Yara ten Holte / Bo van Wetering (2), Tamara Haggerty (-)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-tus-metzingen-2

19.30, Thüringer – Blomberg-Lippe  (BL) 36-28, met Anouk Nieuwenweg (-) / Isabelle Jongenelen (4),  Myrthe Schoenaker (5/3)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-vs-hsg-blomberg-lippe-4

19.30, Szczecin – Zabrze (1e liga) met Iso Sluijters / AFGELAST

20.00, Ketsch – Bietigheim (BL) 22-31

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-sg-bbm-bietigheim

20.00, Herning-Ikast – Esbjerg (1e liga), 33-36,  Estavana Polman afwezig (blessure)

20.30, Skanderborg – Odense (1e liga), 25-26 Tess Wester, Loïs Abbingh (4), zonder Nycke Groot        

20.30, Nantes – Fenix Toulouse (Starligue), 31-28 met Luc Steins (3 uit 4), Jef Lettens (8 stops uit 33 en 3 van de 6 strafworpen gestopt)

https://www.youtube.com/watch?v=J1O5MJWrH48

Donderdag 8 oktober:

19.00, Hannover-Burgdorf – Coburg 2000 (BL) 27-23

19.00, TVB Lemgo – Ludwigshafen (BL) 24-22, met Dani Baijens (1), Bobby Schagen (1), Mark van den Beucken  

19.00, Magdeburg – Göppingen (BL)  28-22

20.45, Feyenoord Handbal - RED-RAG/Tachos (ED) 31-31

Vrijdag 9 oktober:

19.00, Holstebro – Aarhus (1e liga) 33-29, met Kay Smits die zeven keer scoorde

19.30, Emsdetten – Grosswallstadt (2 BL) 24-30

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/tv-2-hbl-emsdetten-grosswallstadt

20.00, Chambray T– Merignac (1e liga) 27-22 met Sanne van Olphen (3/5)                                                

20.45, PSG – Toulouse (Starligue), 41-35, via betaalzender BEIN; met Luc Steins (0), Jef Lettens (0/2 stops), collega Cesar Almeida (9/45 stops); topscorers PSG: Kamil Syprzak (9/9), Nikola Karabatic (9/9), Mikkel Hansen (4/4); ---> samenvatting (bijna zes minuten) op: https://youtu.be/sYeYTnEiCS4

Zaterdag 10 oktober

16.00, Metz - Krim Mercator (CL). 33-27, met Debbie Bont (1), Emmanuel Mayonnade / Harma van Kreij (2)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101013/metz-handball-rk-krim-mercator/

16.00, Molde HK - Hypo Niederösterreich (EL), 28-19

https://ehfel.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020902003/molde-hk-elite-hypo-niederosterreich/

18.00, Buducnost - Brest Bretagne (CL) 22-22

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101071/buducnost-brest-bretagne-handball/

18.00, Györ - Odense (CL), 32-25,  met Tess Wester (6/22 stops), Loïs Abbingh (7/14) en Nycke Groot (4/8) die tegen haar oude ploeg speelt

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101070/gyori-audi-eto-kc-odense-handbold/

18.00, Kiristiansand - Bucuresti (CL), 30-25 met Martine Smeets (0) / Christina Neague positief getest, wedstrijd gaat vooralsnog door (website club)

DIT DUEL IS IN DE VIERDE SPEELRONDE 'MATCH OF THE WEEK'

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101015/vipers-kristiansand-csm-bucuresti/

18.00, Bensheim-Auerbach - Bad Wildungen (BL), 27-30 met Helen van Beurden (1), Sarah Dekker, Sara van Gulik, Dione Visser (2) / Maxime Struijs (6), Sabine Heusdens (1), Tessa Bremmer-Cocx (tr)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-hsg-bad-wildungen-vipers

18.00, VfL Gummersbach – Fürstenfeldbrück (2BL), 40-25 met Anel Mahmutefendic

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-vfl-gummersbach-fuerstenfeldbruck

18.00, WAT Atzgersdorf - Thüringer HC (EL), 24-39 met Anouk Nieuwenweg (-)

https://ehfel.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020902007/wat-atzgersdorf-thuringer-hc/

19.00, Boer'n Trots Kaas/DSVD - HV Quintus (ED) AFGELAST

19.00, Westfriesland/SEW - Cabooter Group/HandbaL Venlo (ED) 29-27                                                           

19.00, KRAS/Volendam 2 - DFS Arnhem/ Huissen HV (ED) AFGELAST

19.00, Rosengarten - Vfl Oldenburg (BL), 21-25 zonder Marloes Hoitzing (nog 3, 4 weken afwezig vanwege blessure)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-vfl-oldenburg

19.15, Green Park/Handbal Aalsmeer - Herpertz/Bevo HC (BNL) AFGELAST

https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/green-park-handbal-aalsmeer-vs-herpertz-bevo-hc-1                                                                    

19.30, GHV - B&B Healthcare/WHC-Hercules (ED) AFGELAST

19.30, PCA/Kwiek - Garage Kil/Volendam (ED)  AFGELAST

19.30, Geonius/V&L - Beekse Fusie Club (ED)  AFGELAST

19.30, Bietigheim-Metterzimmern – Dormagen  (2BL) 25-26

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-sg-bbm-bietigheim-vs-tsv-bayer-dormagen

19.30, Eisenach - N-Lubbecke (2BL) 27-29

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-thsv-eisenach-n-luebbecke 

19.30, Ferndorf – Aue (2BL) 23-26

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-ferndorf-ehv-aue

19.30, Rimpar – Hüttenberg (2BK)  29-22

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-djk-rimpar-woelfe-vs-tv-05-07-huettenberg

19.30, Wilhelmshavener HV - Hamm-Westfalen (2BL), 24-27 met Duncan Postel (3), Rutger te Velde (0) en Bartosz Konitz (1)

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-wilhelmshavener-hv-asv-hamm-westfalen

20.00, Oosting Metaal Recycling/E&O - RED-RAG/Tachos (ED) AFGELAST

20.15, Hubo Initia Hasselt - Sezoens Achilles Bocholt (BNL) 23-28

https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hubo-initia-hasselt-vs-sezoens-bocholt

20.15, HC Visé BM - KEMBIT-LIONS (BNL)  AFGELAST

https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hc-vise-bm-vs-kembit-lions 

20.15, Sporting Pelt - JD Techniek/Hurry Up (BNL) AFGELAST 

20.30, Feyenoord Handbal - KEMBIT-LIONS 2 (ED) AFGELAST

20.30, AtomiX - Handbal Tongeren (BNL)  34-30

https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hc-atomix-vs-handbal-tongeren

20.45, BFC - Quintus (ED) AFGELAST (naar 24/11)

21.00, Dynamico - Herpertz Bevo HC 2 (ED)  AFGELAST

21.00, IMTO Benelux/Hellas - The Dome /Handbal Houten (ED) AFGELAST

Zondag 11 oktober

13.00, Borhave - JuRo Unirek/VZV (ED)  AFGELAST

13.30, Leipzig - Füchse Berlin (BL) 24-24

14.00, Fortissimo - OTTO Work Force/VOC Amsterdam (ED)  21-30

https://www.usportfor.com/club-tv/fortissimo/

14.00, Team Esbjerg - FTC Ferencvaros (CL), 21-24 Estavana Polman blessure / met Angela Malestein (4)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101016/team-esbjerg-ftc-rail-cargo-hungaria/

14.00, Bietigeheim - Rostov-Don (CL) 31-32

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101042/sg-bbm-bietigheim-rostov-don/

14.00, HSV Hamburg – Konstanz (2BL), 32-23  

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-handball-sport-verein-hamburg-hsg-konstanz

15.00, Green Park/Handbal Aalsmeer 2 - Havas HS (ED)   AFGELAST

15.00, Buxtehuder - Bayer Leverkusen (BL, 17-16 met Annefleur Bruggeman (0) en Zoë Sprengers (2)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-tsv-bayer-04-leverkusen-5

16.00, BVB Dortmund - CSKA Moskou (CL), met Kelly Dulfer (4), Inger Smits (6), Merel Freriks (2), Rinka Duijndam (-), Yara ten Holte (n.i.), Kelly Vollebregt (2), Tessa van Zijl (0) - (Delaila Amega blessure)

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101072/bv-borussia-09-dortmund-cska/

16.00, SCM Valcea - Podravka (CL) AFGELAST

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101069/scm-ramnicu-valcea-hc-podravka-vegeta/

16.00, Holstebro - Nykobing (1e liga), 26-26, met Dione Housheer (7) en Nikita van der Vliet (0)

16.00, Erlangen - Melsungen (BL), 31-21 met Arjan Haenen

16.00, Flensburg - Minden (BL), 29-24 met Mark Bult

16.00, Nordhorn-Lingen - Bergischer (BL), 26-31, ZONDER TOESCHOUWERS - met Toon Leenders (0), Patrick Miedema (9), Bart Ravensbergen en Sander Visser (0) / Jeffrey Boomhouwer (4)

16.00, Rhein-Neckar-Löwen - Essen (BL), 33-27

16.00, Union Halle Neustadt - Neckarsulmer SU (BL), 24-24  met Danique Boonkamp (5) / Nathalie Hendrikse (2), Jill Kooij (2), Lynn Knippenborg (3)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-vs-neckarsulmer-sport-union

16.00, Mainz 05 - FA Göppingen (BL), 21-25 met Ellen Janssen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-frisch-auf-goeppingen

17.00, Dessauer - Lübeck-Schwartau (2BL), 26-24 met Niels Versteijnen

https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-dessau-rosslauer-hv-06-vfl-luebeck-schwartau

Dinsdag 13 oktober

19.30, VZV - DSVD (ED) AFGELAST

Eerste divisie dames:

10-10-2020

de Tukkers DS1

Handbal Aalsmeer DS1 AFGELAST

 

10-10-2020

VENECO/VELO DS1

Misker/E&O DS1 AFGELAST

 

10-10-2020

M.H.V. '81 DS1

PSV Handbal DS1 AFGELAST

 

10-10-2020

B&B Healthcare/Hercules DS1

JuRo Unirek/VZV DS2 AFGELAST

 

10-10-2020

Westfriesland/SEW DS2

HV Quintus DS2 

24-20

10-10-2020

OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2

Z.A.P. DS1 

30-16

10-10-2020

Foreholte DS1

DSS DS1

32-23

11-10-2020

PCA/Kwiek DS2

Westsite DS1 AFGELAST

 

Eerste divisie heren:

10-10-2020

Beekse Fusie Club HS2

Yourlease/Eemland AFGELAST

 

10-10-2020

Tonegido HS1

EHC HS1 AFGELAST

 

10-10-2020

Klaverblad/Oliveo HS1

HVV'70 HS1

 

10-10-2020

DWS HS1

HV Quintus HS2  

25-33

10-10-2020

Vrone/Berdos HS1

Def-Fire/Aristos HS1 

35-19

11-10-2020

Green Park/Handbal Aalsmeer HS3

Unitas HS1 AFGELAST

 

11-10-2020

IMTO Benelux/Hellas HS2

Houten HS2 AFGELAST

 

11-10-2020

Apollo HS1

Witte Ster HS1 AFGELAST

 

* Het duel in de eerste divisie (dames) tussen VOC 2 en Z.A.P. is via livestream te volgen op:

https://www.youtube.com/channel/UCkBHd4BMlDv2_JrKA4PS6Wg

* Het duel tussen M.I.C. 1 en Handbal Someren (dames hoofdklasse) is zaterdagavond (20.30 uur) te volgen via Facebookpagina M.I.C.

* De Limburgse derby tussen LimMid en Bevo 2 (d) in de hoofdklasse, zondag 13 uur) volgt u via:

http://facebook.com/hvlimmiddamessenioren1/

 

 

 

 

 

                                                              

 

Uitslagen (landelijke klassen en jeugddivisies) vindt u op de website onder het kopje UITSLAGEN

update 10-10-2020

Deel dit bericht