Nieuws

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 22 t/m 27 september.

De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com

De wedstrijden in de Duitse competities worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv

Clubs kunnen hun links van de thuiswedstrijd en /of aanvullingen / wijzigingen sturen naar: redactie@handbalstartpunt.nl

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.

                                                              

Dinsdag 22 september

18.45, Bjerringbro-Silkeborg - HC CSKA (EL)

18:45, GOG - Pfadi Winterthur (EL)

18:45, KS Azoty-Pulawy SA - IFK Kristianstad (EL)

18:45, HC Dobrogea Sud Constanta – Sporting (EL)

18:45, Skjern Handbold – Montpellier (EL)

18:45, HEDO-B. Braun Gyöngyös – Füchse Berlin (EL)

18:45, Holstebro - Rhein-Neckar Löwen (EL), met Kay Smits

20.00, Kopenhagen - Aarhus United (1e Liga)

20:15, Bidasoa Irún - RK Nexe (EL)

20:45, BM Benidorm – Fivers (EL

20:45, RK Trimo Trebnje - Balatonfüredi KSE (EL)

20:45, AHC Potaissa Turda - Fenix Toulouse Handball (EL), met Luc Steins en Jef Lettens

20:45, HC Metalurg - HC Kriens-Luzern (EL)

Woensdag 23 september

18.00, Szombathelyi - FTC Ferencvaros (1e Liga)

18.00, Siofok - Györ (1 Liga), nummer 1 - 10 uit 5 - tegen nummer 3 - 6 uit 3)

wedstrijd live te zien op M4sport.hu / google eerst op müsor.tv>maiM4_SPORT

18:45, Lomza Vive Kielce - MOL-Pick Szeged (CL)

18:45, Aalborg Håndbold - HC Motor (CL)

18.30, Esbjerg - Skanderborg (1e Liga)

18.30, Odense - Horsens (1e Liga)

19.30, BVB Dortmund - Buxtehuder SV (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-buxtehuder-sv-4

19.30, Neckarsulmer - SG BBM Bietigheim

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-sg-bbm-bietigheim-2

20:45, FC Porto Sofarma - HC Meshkov Brest )CL)

20:45, Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt (CL)

met assistent-trainer Mark Bult, waarnemer Klaus Convents

Donderdag 24 september

18.30, Holstebro - Nykobing (1e Liga)

18:45, Telekom Veszprém - HC PPD Zagreb (CL)

18:45, THW Kiel - HBC Nantes (CL)

20.00, Istres - Tremblay (Starligue)

https://www.youtube.com/watch?v=byWFmtcBTOU

20.30, Cesson - Saint-Raphaël (Starligue)

https://www.youtube.com/watch?v=Y42J_fjF-v0

20:45, Barça - RK Celje Pivovarna Lasko (CL)

20:45, HC Vardar 1961 - Elverum Handball (CL)

Vrijdag 25 september

19.00, Tonder - Ajax Kopenhagen (2e Liga)

19.00, Fredericia - Holstebro (1e Liga)

20.30, Créteil - Dunkerque (Starligue)

https://www.youtube.com/watch?v=7iROrEIntkM

Zaterdag 26 september

13.30, Holstebro - Skandeborg (beker)

16:00, FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz Handball (CL)

17.00, Zwickau - Werder Bremen (2e BL)

18.00, Bensheim-Auerbach - Leverkusen (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-tsv-bayer-04-leverkusen

18.00, Thüringer - Rosengarten (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-hl-buchholz-08-rosengarten

18.00, SG Kirchhof - TuS Lintfort (2e BL)

18.30, Rodertal - Spreefüxxe Berlin (2e BL)

https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-vs-fuechse-berlin-2

19.00, Volendam - Bevo (HandbalNL)

19.00, HandbaL Venlo -Borhave (ED)

19.00, Bad Wildungen - VfL Oldenburg (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vfl-oldenburg

19.00, Halle Neustadt - Kurpfalz (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-kurpfalz-baeren

19.00, LIONS 2 - Arnhem (ED)

19.00, BFC - Houten (ED)

19.00, Montpellier - Chartres (Starligue)

19.30, VOC - Kwiek (ED)

19.30, Volendam 2 - Quintus (ED)

20.00, Hurry-Up - Aalsmeer (HandbalNL) AFGELAST

20.00, VZV - DSVD (ED)

20.00, Hellas - GHV (ED)

20.00, Chambery Savoie - Toulouse (Starligue)

https://www.youtube.com/watch?v=S3jbJ19kXxQ

20.15, Quintus - Vlug en Lenig (ED)

20.30, THW Kiel - Flensburg-Handewitt (Super Cup)

20.30, Feijenoord - Tachos (ED)

20.45, BFC - Fortissimo (ED)

20.45, E&O - Havas (ED)

21.00, Volendam - SEW (ED)

21.00, Dynamico - Hercules (ED)

Zondag 27 september

15.00, DVSC - Siofok (1e Liga)

15.00, Byasen - Larvik (1e Liga)

15.00, Aalsmeer 2 - BFC 2 (ED)

16.00, Blomberg-Lippe - Mainz 05 (BL)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vs-1-fsv-mainz-05

16.00, Saint Amand - Toulon (1e Liga)

16.00, Roskilde - EH Aalborg (2e Liga)

18.00, FTC Ferencvaros - Dunaujvarosi (1e Liga)

Eerste divisie dames:

Eerste divisie heren:

Dit weekeinde start ook de competitie in de tweede divisie en hoofdklasse.

Uitslagen (landelijke klassen en jeugddivisies) vindt u op de website onder het kopje UITSLAGEN

update 22-9-2020

Deel dit bericht