Nieuws

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: OVERZICHT 16 tot en met 22 november

HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: OVERZICHT 16 tot en met 22 november

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 17 t/m 22 november.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home

De wedstrijden in de Duitse competities (1e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.

Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.

Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de mannen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.  

                                                                                                     

Maandag 16 november

18:00, Brest Bretagne – Podravka (CL), 32-25

20:00, Kolding – Holstebro (1 liga) 32-32, met Kay Smits (4)

Dinsdag 17 november

18:45, GOG - Rhein Neckar Löwen (EL) 32-37

https://ehftv.com/player/multicam/gog-vs-rhein-neckar-lowen/MF9zcDBlM3d1eQ%3D%3D

18:45, Aon Fivers - Fenix Toulouse (EL) 37-32, met Jef Lettens, Luc Steins blessure

https://ehftv.com/player/multicam/fivers-vs-fenix-toulouse-handball/MF9zcWlhNTRucg%3D%3D

Woensdag 18 november

17:00, Elbflorenz - Grosswallstadt (2 BL) 30-33, zonder Ivar Stavast

18:00, Randers – Esbjerg (1 liga) 25-33, zonder Estavana Polman

18:00, Bourg de Peage – Toulon (1 liga) 28-29, met Kristy Zimmerman / Charris Rozemalen (2/2), Jessy Kramer (1/1)

18:00, Dijon – Metz (1 liga) 27-32, met Debbie Bont (2/2), Emmanuel Mayonnade

18:00, Siofok – Boglar Akademia (1 liga), AFGELAST

18:00, Byasen – Storhamar (1 liga) 20-35, met Annick Lipman

18:45, Aalborg – Veszprem (CL) 27-33

18:45, Flensburg – Meshkov Brest (CL) 29-29, met Mark Bult – assistent

19:00, Heid – Boden (1 liga) 27-19 debuut Kalia Klomp

19:00, Zabrze – Tarnow (1 liga) 28-19, met Iso Sluijters

19:00, Paris 92 – Nantes (1 liga) 30-28

19:30, BVB Dortmund – Blomberg-Lippe AFGELAST, geen debuut Laura van der Heijden bij BVB

19:30, Leverkusen – Bietigheim (BL) AFGELAST

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-sg-bbm-bietigheim-2

19:30, Metzingen – Thüringer (BL) 34-32, met Tamara Haggerty (3/3), Britt van der Baan (0), Bo van Wetering (8/10)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-thueringer-hc-3

19:30, Bietigheim – Lübeck-Schwartau (2 BL) AFGELAST, met Niels Versteijnen

19:30, Dessauer – Wilhelmshavener HV (2 BL) 32-26, met Duncan Postel (0), Bartosz Konitz (1/4), Rutger ten Velde (0/1)

20:00, Chambray Touraine – Fleury Loiret (1 liga) 36-24

20:00, Merignac – Saint Amand (1 liga) 26-26, met Sanne van Olphen (9)

20:00, Aarhus United – Nykobing (1 liga) 23-20, met Dione Housheer (3/8 + 3 assists), Nikita van der Vliet (0)

20:00, Kopenhagen – Ajax Kopenhagen (1 liga) 25-18, met Larissa Nüsser (1/4 + 5 assists)

20:00, Silkeborg – Horsens (1 liga) 23-24, met Claudia Rompen (alleen bij een strafworp tegen in het veld)

20:00, Viborg – Odense (1 liga) 23-32, met Tess Wester (niet gespeeld), Loïs Abbingh (5/9 + 1 assist), Nycke Groot (5/10 + 5 assists)

20:30, Nice – Besancon (1 liga) 31-25

20:45, Plan de Cuques – Brest Bretagne (1 liga) AFGELAST

20:45, Nantes – Celje (CL) AFGELAST

20:45, Porto – PSG (CL) 31-34

20:45, PPD Zagreb – Motor Zaporoshe (CL) 23-24

Donderdag 19 november

17:00, Bucuresti – Rostov (CL) 22-27, met Martine Smeets (3), Christina Neagu: elf treffers voor thuisploeg

18:45, THW Kiel – Barcelona (CL) 26-32, Niklas Ekberg, Dumogoj Duvnjak (5) / Dika Mem (6) voorBarcelona

18:45, Vardar – Kielce (CL) 29-33

19:00, Holstebro – Ribe-Esbjerg (1 liga) 30-24, met Kay Smits (8)

19:00, Erlangen – Balingen-Weilstetten (BL) 32-34

19:00, Magdeburg – Essen (BL) AFGELAST

19:00, Nordhorn-Lingen – Göppingen (BL) 20-29, met Toon Leenders (1) Patrick Miedema (1), Sander Visser  (0), Bart Ravensbergen (35' gespeeld, stoppercentage van 29%)

19:00, Wetzlar – Ludwigshafen (BL) 29-11

20:00, Skjern – Sonderjyske (1 liga) 22-26, met Alec Smit (5)

Vrijdag 20 november

19:30, Hüttenberg – N-Lübbecke (2 BL) 24-32

20:00, Fenix Toulouse – Créteil (Starligue) 30-29, met Jef Lettens 12/37 stopt en 3/5 strafworpen, Luc Steins 2/3 en 4 assists

https://www.youtube.com/watch?v=tviRuTfd-dU

20:00, Dunkerque - Limoges (Starligue) 32-28

Zaterdag 21 november

14:00, EH Aalborg - Ringkobing (2 liga) 21-25, nummer 1 tegen 2, met Jesse van de Polder

15:00, Tonder - Skovbakken (2 Liga) 27-28, met Lars Kooij (4)

15:00, Kungalvs – Boden (1 liga) 29-19, nummer voorlaatst (2 uit 5) tegen nummer laatst (0 uit 8), met Kalia Klomp

15:30, Tremblay – Montpellier (Starligue) 28-30 (16-12)

16:00, Krim Mercator – FTC Ferencvaros (CL) 26-32, met Harma van Kreij (2) / Angela Malestein (8)

16:00, Buxtehuder – Mainz (BL) 37-12, met Ellen Janssen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-1-fsv-mainz-05

16:30, Blomberg-Lippe – Thüringer (EL, 2e wedstrijd, 31-27) 20-30 met Isabelle Jongenelen, Myrthe Schoenaker; Thüringer naar groepsfase EL

17:00, Istres – Chambray Savoie (Starligue) 24-30, met Raphaël Kötters

17:00, PSG – Chartres (Starligue) AFGELAST

17:00, Bekescsabai - Siofok (1 liga) 20-31

18:00, Besancon – Bourg de Peage (1 liga) 28-26, met Kristy Zimmerman (30', 4 op 15 stops_

18:00, Györ – Buducnost (CL) 34-29, op last van EHF toch spelen ondanks groot aantal besmettingen bij Györ (slechts 11 speelsters) / Nze Minko scoorde 9 keer, Stine Oftedeal 10.

18:00, Kristiansand – Rostov (CL) AFGELAST

18:00, Neckarsulmer – Bensheim-Auerbach (BL) 25-23, met Nathalie Hendrikse (2/4), Jill Kooij (2/5), Lynn Knippenborg (5/9), Anouk Nieuwenweg (-) / Helen van Beurden (9 stops), Sarah Dekker (2/6), Sara van Gulik (6/7), Dionne Visser (-)

18:00, VfL Gummersbach – Dessauer (2 BL) 34-26, duel om plek 1, met Anel Mahmutefendic – assistent, verslag vindt u op:

https://www.handbalstartpunt.nl/nieuws/soevereine-tweede-helft-levert-gummersbach-toppositie-op/

18:30, Plan de Cuques – Dijon (1 liga) AFGELAST

18:30, Bergischer HC – Füchse Berlin (BL) 29-31, met Jeffrey Boomhouwer (1)

18:45, Wuppertal – Füchse Berlin (2 BL) AFGELAST, met Bo Dekker (blessure Lynn Molenaar)

19:00, Gran Canaria - Colegio De Gaja (EC) 31-16 te fluiten door Kristof Glilis - Casper Beulakker (B)

https://youtu.be/RoqDus57vEw

19:00, Halle-Neustadt – Bad Wildungen (BL) 19-32, met Danique Boonkamp (3/4) / Maxime Struijs (4/7), Sabine Heusdens (0/1), Tessa Bremmer-Cocx (tr)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-hsg-bad-wildungen-vipers

19:00, Rosengarten – Göppingen (BL)30-26, zonder Jasmina Jankovic

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-frisch-goeppingen

19:15, Hamm-Westfalen – Elbflorenz (2 BL) 19-25, zonder Ivar Stavast

19:30, Werder Bremen – Tus Lintfort (2 BL) 20-27, met Danique Trooster, Robert Nijdam (tr)

19:30, Wilhelmshavener HV – Rimpar (2 BL) 24-23, met Duncan Postel (2), Bartosz Konitz 91), Rutger ten Velde (3)

20:00, St, Junien – Merignac (beker), met Sanne van Olphen

20:30, Rennes – Octeville sur Mer (beker), met Nele Antonissen, Sharon Nooitmeer

20:30, THW Kiel – Coburg 2000 (BL) 41-26

Zondag 22 november

12:15, Viborg - Dunarea Braila (EL), 28-32 (eerste duel 24-26)

https://ehftv.com/player/multicam/viborg-hk-vs-hc-dunarea-braila/MF91YjN1YTJ1cw%3D%3D

13:30, Flensburg – Stuttgart (BL) 34-30, met Mark Bult – assistent

14:00, Bucuresti – Bietigheim (CL) AFGELAST, met Martine Smeets / Danick Snelder

14:00, Esbjerg – Metz (CL) 25-28 (16-12), met Ana Razdorov (assistente) / Debbie Bont (3/3), Ailly Luciano (4/5), Emmanuel Mayonnade en Jesper Jensen, bondscoaches op EK van resp. Nederland en Denemarken

https://ehftv.com/player/multicam/team-esbjerg-vs-metz-handball/MF9kbjYyZWVhMQ%3D%3D

15:00, JuRo Unirek VZV – Nottwil (EC), neutraal terrein Göppingen AFGELAST, Nottwil naar laatste 16

16:00, Brest Bretagne – Odense (CL) 32-21, met Tess Wester (3/8), Nycke Groot (1/3), Loïs Abbingh (2/9)

16:00, Dortmund – Valcea (BL), AFGELAST met Rinka Duijndam, Yara ten Holte, Kelly Dulfer, Inger Smits, Tessa van Zijl, Kelly Vollebregt, Merel Freriks, debuut Laura van der Heijden pas na het EK, duel op 27 december bij Thüringer, 30 december thuis Bad Wildungen

16:00, Podravka – CSKA Moskou (CL) AFGELAST

16:00, Leipzig – Lemgo (BL) 32-32, met Dani Baijens (0), Bobby Schagen (1/3), Mark van den Beucken (speelde een kwartier, 1 stop)

16:00, Toulon - Cannes (beker), met Charris Rozemalen, Jessy Kramer

16:00, Byasen – Raelingen (1 liga) 28-30, met Annick Lipman / Byasen schuift met 8 uit 10 richting de degradatie- en/of nacompetitiegroep

16:30, Oldenburg – Ketsch (BL) 33-21, met Marloes Hoitzing (1/3)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-vs-kurpfalz-baeren

18:00, Györ – Siofok (1 liga) AFGELAST

17:30, Cesson – Aix (Starligue) 23-24

18:00, Szombathelyi – FTC Ferencvaros (1 liga), AFGELAST met Angela Malestein

18:00, Colegio De Gaja - Gran Canaria (EC), te fluiten door Kristof Glilis - Casper Beulakker (B)

https://youtu.be/C8nJzgvEoSk

20:00, Nykobing – Paris 92 (EL, 2e wedstrijd, 16-28), 26-28 met Dione Housheer (2/2), Nikita van der Vliet (2/2)

* het programma kan nog gewijzigd worden, we passen dit dan in het overzicht aan

* waar nodig vullen we de ontbrekende links voor de livestream aan

Deel dit bericht