Nieuws

LIVE STREAM VAN WOENSDAG TOT EN MET ZONDAG

LIVE STREAM VAN WOENSDAG TOT EN MET ZONDAG

Van de Redactie – Ook voor de komende dagen heeft de redactie weer een groot aantal wedstrijden met live stream op een rijtje gezet.

De lijst kan uiteraard aangevuld worden. Clubs kunnen de link van hun live stream bij een thuiswedstrijd doorgeven via redactie@handbalstartpunt.nl

                                

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link. Zodra de links bij de andere duel bekend zijn, worden deze toegevoegd.

Woensdag 26 februari

19.00, CL, Flensburg - Celje

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-flensburg-handewitt-rk-celje-pivovarna-lasko/1855719

19.30, EHF Cup, Rhein Neckar Löwen - Cuenca

https://www.ehftv.com/nl/livestream/rhein-neckar-lowen-liberbank-cuenca/1866225

19.30, BL, Thüringer HC - Neckarsulm

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-neckarsulmer-sport-union

19.30, BL, Oldenburg - Buxtehuder

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-buxtehuder-sv

                                         

Zaterdag 29 februari

14.00, CL, Valcea - Sävehof

https://www.ehftv.com/nl/livestream/scm-ramnicu-valcea-ik-savehof/1865667

15.00, CL, Brest Bretagne – Krim Mercator

https://www.ehftv.com/nl/livestream/brest-bretagne-handball-rk-krim-mercator/1865664

15.00, EHF Cup, Togliatti – Odense

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-lada-togliatti-odense-hc/1919838

16.00, CL, Bidasoa – Wisla Plock

https://www.ehftv.com/nl/livestream/motw-bidasoa-irun-orlen-wisla-plock/1855721

17.00, EHF Cup, Gorenje Velenje – Ademar Leon

https://www.ehftv.com/nl/livestream/rk-gorenje-velenje-abanca-ademar-leon/1866229

17.30, CL, Meshkov Brest – FC Porto

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-meshkov-brest-fc-porto-sofarma/1855647

17.30, CL, Motor Zaporozhye - Veszprem

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-motor-zaporozhye-telekom-veszprem-hc/1855713

17.30, CL, Vardar Skopje – Montpellier

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-vardar-montpellier-hb/1855729

18.00, CL, Kielce – THW Kiel

https://www.ehftv.com/nl/livestream/pge-vive-kielce-thw-kiel/1855643

19.00, EHF Cup, Gwardia Opole - Benfica

https://www.ehftv.com/nl/livestream/kpr-gwardia-opole-sl-benfica/1866232

19.00, EHF Cup, Usam Nimes - Holstebro

https://www.ehftv.com/nl/livestream/usam-n-mes-gard-tth-holstebro/1865819

19.15, CL, Vipers Kristiansand – Rostov Don

https://www.ehftv.com/nl/livestream/vipers-kristiansand-rostov-don/1865659

20.00, Challenge Cup, VZV – Granollers

https://www.youtube.com/channel/UCHBb0drUIl2LjTE5YHPiwWA

20.00, BNL, Atomix – Hasselt

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/hc-atomix-vs-hubo-initia-hasselt

20.00, BNL, Houten – Bocholt

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/the-dome-handbal-houten-vs-achilles-bocholt

20.00, BNL, Hurry-Up – Aalsmeer

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/jd-techniek-hurry-up-vs-green-park-aalsmeer

20.00, BNL, Volendam – LIONS

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/kras-volendam-vs-kembit-lions

20.00, BNL, Sporting Pelt – Tongeren

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/sporting-pelt-vs-handbal-tongeren

20.00, BNL, Visé – Bevo

https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/hc-vise-bm-vs-herpertz-bevo-hc

20.00, CL, Barcelona – Pick Szeged

https://www.ehftv.com/nl/livestream/barca-lassa-mol-pick-szeged/1855720

20.45, EHF Cup, MT Melsungen – Bjerringbro Silkeborg

https://www.ehftv.com/nl/livestream/mt-melsungen-bjerringbro-silkeborg/1866236

Zondag 1 maart

14.00, EHF Cup, Kastamonu - Siofok

https://www.ehftv.com/nl/livestream/kastamonu-belediyesi-gsk-si-fok-kc/1919843

15.00, CL, FTC Ferencvaros – Esbjerg

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ftc-rail-cargo-hungaria-team-esbjerg/1865673

15.00, EHF Cup, Podravka – Thüringer HC

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-thuringer-hc/1919847

15.00, CL, Metz - Bucuresti

https://www.ehftv.com/nl/livestream/metz-handball-csm-bucuresti/1865674

16.00, EHF Cup, Füchse Berlin – La Rioja

https://www.ehftv.com/nl/livestream/fuchse-berlin-bm-logrono-la-rioja/1866237

16.30, CL, Dinamo Bucuresti – Sporting CP

https://www.ehftv.com/nl/livestream/c-s-dinamo-bucuresti-sporting-cp/1865637

16.50, CL, Aalborg - Elverum

https://www.ehftv.com/nl/livestream/aalborg-handball-elverum-handball/1865632

17.00, CL, Buducnost – Györ

https://www.ehftv.com/nl/livestream/buducnost-gyori-audi-eto-kc/1865683

17.00, EHF Cup, Bistrita – Herning Ikast

https://www.ehftv.com/nl/livestream/cs-gloria-2018-bistrita-nasaud-herning-ikast-handbold/1919849

17.00, CL, Paris Saint Germain – PPD Zagreb

https://www.ehftv.com/nl/livestream/paris-saint-germain-hb-hc-ppd-zagreb/1865638

18.00, EHF Cup, Magdeburg – Nantes

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sc-magdeburg-hbc-nantes/1866242

19.00, EHF Cup, PAUC Handball - Tatabanya

https://www.ehftv.com/nl/livestream/pauc-handball-grundfos-tatabanya-kc/1865824

Deel dit bericht