Nieuws

Overzicht live stream wedstrijden komend weekeinde

Overzicht live stream wedstrijden komend weekeinde

Van de Redactie – Opnieuw veel handbal te zien via de gekende live stream-uitzendingen.

Clubs in de ere- of eerste divisie die hun thuiswedstrijden ook via live stream uitzenden en willen delen, kunnen die link doorsturen naar:  redactie@handbalstartpunt.nl (tot zaterdag 12 uur).

We zetten het overzicht op een rijtje.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aangeleverde links.

Vrijdag 8 november:

18.00 uur, CL, Podravka – Metz (met Oranje-coach Mayonnade)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-metz-handball/1687762

                                                 

Zaterdag 9 november:

15.30 uur, BL, Dortmund – Frisch Auf Göppingen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-frisch-auf-goeppingen-4

16.00 uur, CL, Bidasoa – Tatran Presov

https://www.ehftv.com/nl/livestream/bidasoa-irun-tatran-presov/1684363

16.00 uur, CL, Sävehof – Riihimaen Cocks

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ik-savehof-riihimaen-cocks/1684358

16.30 uur, BL, Blomberg Lippe – VfL Oldenburg

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vfl-oldenburg

17.30 uur, CL, Vardar Skopje – Vive Kielce

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-vardar-pge-vive-kielce/1684368

17.30 uur, CL, Meshkov Brest – Veszprem (Match of the Week)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/motw-hc-meshkov-brest-telekom-veszprem-hc/1684370

18.00 uur, BL, Ketsch – Mainz (met Hanne van Rossum)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-1-fsv-mainz-05

18.30 uur, CL, MKS Lublin – Rostov Don (met Loïs Abbingh)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/mks-perla-lublin-rostov-don/1687755

19.00 uur, BNL, Bevo – Visé

https://www.handbalnl.tv/videos/herpertz-bevo-hc-vs-hc-vise-bm

19.00 uur, BNL, LIONS – Volendam

https://www.handbalnl.tv/videos/oci-lions-vs-kras-volendam

19.15 uur, 2. BL, ASV Hamm Westfalen – EHV Aue (met Ivar Stavast)

https://handball-deutschland.tv/hbl-2/2-liga-asv-hamm-westfalen-ehv-aue

19.15 uur, BNL. Aalsmeer – Hurry Up

https://www.handbalnl.tv/videos/green-park-handbal-aalsmeer-vs-jd-techniek-hurry-up

19.30 uur, BL, Metzingen – Bad Wildungen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-metzingen-hsg-bad-wildungen-vipers

19.30 uur, CL, FTC Ferencvaros – Vipers Kristiansand (met Danick Snelder)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/ftc-rail-cargo-hungaria-vipers-kristiansand/1687760

19.30 uur, CL, Sporting CP - Rabotnik

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sporting-cp-hc-eurofarm-rabotnik/1684374

20.00 uur, BNL, Hasselt – Atomix

https://www.handbalnl.tv/videos/hubo-initia-hasselt-vs-hc-atomix

20.00 uur, BL, Bensheim Auerbach – Leverkusen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-tsv-bayer-04-leverkusen

20.15 uur, BNL, Tongeren – Sporting Pelt

https://livestream.com/accounts/27706455/events/8882058

20.30 uur, BNL, Bocholt – Houten

https://www.handbalnl.tv/videos/achilles-bocholt-vs-the-dome-handbal-houten

Zondag 10 november:

15.00 uur, BL, Buxtehuder – Neckarsulmer (met Nathalie Hendrikse, Michelle Goos, Jill Kooij en Lynn Knippenborg)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-neckarsulmer-sport-union

15.00 uur, CL, Brest Bretagne - Buducnost

https://www.ehftv.com/nl/livestream/brest-bretagne-handball-buducnost/1687753

15.00 uur, EHF Cup, Nykobing – Herning Ikast (met Dione Housheer)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/nykobing-falster-handboldklub-herning-ikast-handbold/1791479

15.10 uur, CL, GOG - Kristianstad

https://www.ehftv.com/nl/livestream/gog-ifk-kristianstad/1684378

16.50 uur, CL, Aalborg - Barcelona

https://www.ehftv.com/nl/livestream/aalborg-handball-barca-lassa/1684381

17.00 uur, CL, Zaporozhye - Montpellier

https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-motor-zaporozhye-montpellier-hb/1684380

17.00 uur, CL, Szeged - Elverum

https://www.ehftv.com/nl/livestream/mol-pick-szeged-elverum-handball/1684385

17.00 uur, CL, RK Celje – PPD Zagreb

https://www.ehftv.com/nl/livestream/rk-celje-pivovarna-lasko-hc-ppd-zagreb/1684375

18.00 uur, CL, Wisla Plock – Chekhovski Medvedi

https://www.ehftv.com/nl/livestream/orlen-wisla-plock-chekhovskie-medvedi/1765263

18.00 uur, CL, Bietigheim – Ramnicu Valcea (met Laura van der Heijden, Maura Visser en Angela Malestein)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-bbm-bietigheim-scm-ramnicu-valcea/1687766

19.00 uur, CL, Banik Most – Krim Mercator (met Harma van Kreij)

https://www.ehftv.com/nl/livestream/dhk-banik-most-rk-krim-mercator/1687750

19.00 uur, CL, THW Kiel – FC Porto

https://www.ehftv.com/nl/livestream/thw-kiel-fc-porto-sofarma/1684040

 

Deel dit bericht